Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

gal kam teko susidurti su Certigroup?

resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

Sveiki,

Norėjau pasiteirauti gal kam teko susidurt su tokia kontora kaip Certigroup (http://www.certi-group.com/index.html), jei taip - gal galėtumėt pakomentuot jų darbo kokybę ir patikimumą?
Ačiū.
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
AudriusNekrosius
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Man skambineja vienas veikejas is sios kontoros ir siulo Boeingo akciju pirkti(prisistato James Friendly). siaip net nezinau, ar sukciai, ar realiai veikia, o komisianiai is pasiulymo nemazi: 1proc. parduoti ir 1proc. pirkti. Bendrauju su juo tik todel, kad gera proga patobulinti snekamosios anglu kalbos zinias, realiai nerizikuosiu.Beje Boeing kyla: nuo 74usd iki ~80usd (per 7d.), tai gal ir nedurnai jis ten siulo.
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

gali duot emeil ? noriu ir aš pasipraktikuoti
o šiaip schema paprasta: kuo daugiau durnių užkimba, tuo daugiau akcijų parduoda taip pakeldami kainą, o poto žiūrėk ir nukris ji, kai suvedžiotojas išsiparduos.
www.saltinis.eu
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Neteko nieko girdeti apie juos nei gero nei blogo.. :wink
Emini-Systems.com
EX
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +1 )

Certigroupas ir man skambino, bet viskas atrodo itartina:
legenda kaip jis mane rado skamba neitikinamai - neva mano kontaktus jam dave kazkoks XX, kurio as nepazystu, ir kad jau su manim yra kalbejes kazkoks YY tada, kai su niekuo as apie tai nekalbejau. Dar kas idomu, tai tinklapis ju internete yra sioks toks, bet kai skambina, tai rysio kokybe yra apgailetina, daznai pokalbis nutruksta po keliu sakiniu, perskambina, bet per traskesius susikalbeti neimanoma (patobulinti ENG ne pats geriausias budas).
As atmeciau bet koki bendravima su jais kaip nepatikimais.Tai mano asmenine nuomone.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )


bet kai skambina, tai rysio kokybe yra apgailetina, daznai pokalbis nutruksta po keliu sakiniu, perskambina, bet per traskesius susikalbeti neimanoma (patobulinti ENG ne pats geriausias budas).


turbut labai taupo ir naudoja IP telefonija....
Emini-Systems.com
Aris
Rašyti privačią žinutę

381 žinutės

Beje su siais skambinimais daznai tenka ju gauti. nezinau, tik ar tai certi group. Bet stilius labai panasus... Man siule exxon mobile (tai buvo vasara), po to seke catepilar, veliau fuelcel. Reikia pastebeti, kad kaip ir Boingo atveju tai pakankamai solidzios firmos. Jokiais budas ju kurso nepakelsi pirkdamas milijonais.. Visos tokios firmeles uzsidirba is komisiniu. Jiems ar klientas perka ar parduoda visa laika "kapsi". Visos firmos msn money nemokakm reitinge turi bent "9". Todel ,aciu, tokia analize as galiu ir pats gauti. Pagal telefona mano koordinates gavo is kazkurio uzsiregistravimo, ar investopedia, ar fool, ar matrix ir kt. paraleliai siuntineja pigias iki vieno dolerio pirkimo rekomendacijas...

Siulau ziureti i nemokama stockscouter sistema. Pagal save gali pasidaryti programa ir zaisti emuliuodamas Buffet, Canslim (william O nill), Rabbitt, Shausonney, Peter Lynch, Martin Zweig.... svarbiausia, kad skriningine programa gali modifikuoti pats...
EX
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +1 )

turbut labai taupo ir naudoja IP telefonija....
greiciausiai:yes
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Sveiki,

Norėjau pasiteirauti gal kam teko susidurt su tokia kontora kaip Certigroup (http://www.certi-group.com/index.html), jei taip - gal galėtumėt pakomentuot jų darbo kokybę ir patikimumą?
Ačiū.
Nu pavadinimas jau kazkaip itartinai panasiai skamba i citygroup.
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

nunu , apie city groupa arba gerai arba nieko....


jie cia specialiai toki pavadinima padare kad asocijuotusi su siciu
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

nunu , apie city groupa arba gerai arba nieko....


jie cia specialiai toki pavadinima padare kad asocijuotusi su siciu
Tai ir norejau ta pasakyti
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

Kiek pavyko išsiaiškint:
1. Tave suranda per prisiregistravimus įvairiose interneto DB.
2. Tada samdo call centrus, kurie dažniausiai įsikūrę kinijoj arba indijoj, skambintojai dažniausiai moka tik kelias frazes angliškai "ar investuojate", |kur investuojate", "kokia suma investicijoms jums priimtina", "jums vėliau paskambins mano šefas ir viską paaiškins" - daugiau jų klausinėt kažko beprasmiška.
3. Po 2-3 men. skambina "šefas" - certi-group makleris ir siūlo investuot į gerų kompanijų akcijas, dėl jų patikimumo nėra aišku (šiaip yra SIPC nariai, http://www.sipc.org), bet kadangi jie lošia nedidelėm sumom (5k USD) ir "žalių investuotojų" rinkose (kaip LTU) tai turbūt tikisi, kad niekas dėl pradangintų pinigų bangų nekels.

pavyko gaut oficialų pasiūlymą, gal kas norit pasinaudot?
pvz. google akcijoms prognozuoja 141proc. augimą per 5 mėn.

P.S. Beje patikrinus domainą - užregistruotas 2005-07-02 net metų nėra, o savo saite rašo 1998-2005

Išvada - 90proc. sukčiai
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital