Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

PZV pelnas ir kitos kvailystes

Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

Pirmiausia apie "kitas" kvailystes
PZV paskelbe savo VASo dienotvarke ir joje - klausimas del savu akciju supirkimo. Viena, tai juokingai nuskambejo daugiskaitoje "oficialus pasiulymai" :18 men laikotarpiu skelbs oficialius pasiulymus, superkant savas akcijas. Jei tam skirta tik 3 mln. Lt, tai kiek tu oficialiu galima skelbti? Man atrodo ne daugiau vieno, kitaip teks supirkineti po penkias akcijas - pasiula tik augs ir toks aziotazas tikrai neprisides prie kainos kilimo.
Na cia dar nieko, bet kam reikejo iskart skelbt, jog supirktas akcijas vel pardavines ir ... gal but net mazesne kaina?! Siaip is supirkimo fakto galima buvo ispest daugiau naudos ivaizdziui gerinti. Kai imone turi supirkusi savu akciju, islieka intriga, jog jos bus anuliuojamos - akcininkams gerai. Gal jau vien tuo buvo galima pasiekti kazkoki efekta, bet neatskleisti kortas, jog veliau jos bus vel pardavinejamos! ir dar gal but pigiau. Patys vadovai duoda suprast, jog nelabai tiki savo akciju kilimu. Net jei ir yra tam kilimui fundamentalus pagrindas, tai dabar gali sumazeti :]

Blogiausia, kad nuvyle IVQ rezai ir svarbiausia pasitikejimas vadovais. Pernai Vilniaus birzoj vykusiame prisistatyme atrode, kad Kvaraciejus labai tvirtai patikino, jog paskutinis metu ketvirtis bus neblogesnis uz trecia, per kuri buvo uzdirbta apie 6 mln Lt. Tuo tarpu gavo tik 2 mln. Labai primena toki pati pernai metu gala, kai visi tikejosi daugiau. Nors pernai bent zadama berods nebuvo.
PZV akciju neturiu, bet kai matau tokias nesamones, tai pagalvoju, kaip jauciasi tie, kurie turi..
Skubėk iš lėto
Shmugel
Rašyti privačią žinutę

505 žinutės
( +215 / -104 )

turim turim

del tu galimu akciju pardavinejimu tikrai galejo bent jau patylet. Praktikoje gal nebus taip blogai - parduos kokiam fondeliui ir tiek, sakau gal nepakabins kokio 3-5% PVA ask'o po 4.3Lt. ..ozingoff birzoje. O gal apsishvies protas ir vis gi anuliuos jas. Tik iki to dar toli ir kazi ar tada tos akcijos bebus mano portfely.. O kol jos yra - maza pastabele - IVQ buvo uzdirbta daugiau nei 2 mln., svelniai tariant. IIIQ pelnas 13 mln. - ikimokestinis. Bet tenka sutikt, kad IVQ nebuvo pritrnkianciai stebuklingai pelningas_o
songas
songas
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +1 / -3 )

norejau paklaust. gal kas zinot kada bus skelbiami pzv rezultatai?
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

Siaip kazkada turejau romana su sia akcija.
Beje kazkada supakavo ant Kaliningrado sienos kazka is PZV su grynais.
Nieko nekaltinu ir insuanuaciju kelti nenoreciau, bet manau kad musu pieno sektoriu valdo labai idomus vadovai ir neretai ju priimami sprendimai kertasi su smulkiu investuotoju interesais.
O nekartais man jau kyla jausmas kad sios pozos todel ir riogso nelikvidu pozicijose, kad imoniu viesa politika ir pasiekiami rezultatai tiesiogiai koreliuoja su "amzina viesa politika" bei nesugebejimu apsijungti. Turim pieno sektoriaus tris pozas ir visu vadovai legendiniai, kazkada p.Kvaracieju as buvau linkes priskirti prie modernesniu vadovu, bet jis labai stengesi pavyti p. Pazemecka ir po paskutinio virazo manau kad ji ir aplenke.
Su kuo belieka ir pasveikinti:con
songas
songas
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +1 / -3 )

norejau paklaust. gal kas zinot kada bus skelbiami pzv rezultatai?
arsko
Rašyti privačią žinutę

124 žinutės
( +2 )

Nieko cia blatno su tuo PZV nera. Akciniu bendroviu istatymas gi leidzia supirkti savo iki 10% akciju. Juk tai legalus budas nusiimti pelna be jokiu mokesciu... Taip Lietuvelej daro ne vienas, o apie smulkiuosius ir apie ivaizdi ar verslo etika dar tolokai... Teks paluket. Mesis 1cnt maziau nei kt ta diena ir tiek.
RGee
Rašyti privačią žinutę

54 žinutės
( +2 / -1 )

RGee
Rašyti privačią žinutę

54 žinutės
( +2 / -1 )

Na va kas duoną, o kas pieną varo - Didžiausiems pieno perdirbėjams Lietuvoje pelną sužėrė eksporto rinkos

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital