Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Daliniai pervezimai i vakaru europa

NeRamus
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

 Sveiki visi. Butu malonu gauti informacijos arba susikontaktuoti su asmenimis kurie dirba arba turi pazinciu logistikos srityje. Praktiskai mane domintu imones kurios uzsiima daliniais pervezimais i vakaru europa.. Plius dar noreciau padiskutuoti del CMR israsymu, nes turiu siek tiek klausimeliu.. Tad bet koks protingas komentaras arba patarimas butu man vertingas . Dekoju is anksto.
NeRamus
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

 taitaip niekas nieko ir nezino?:/...
oleglt
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 / -9 )

nervinguoli cia spekuliu, o ne verslininku forumas
O imoniu paguglinus gali rasti daug, tik kiek paciam teko susidurti, tai jos arba brangokos arba nepatikimos.
NeRamus
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

 aciu olegai prisijungus prie pokalbio  na jo cia labiau spekuliantu forumai, bet is spekuliantu i verslininkus galima persimest... del pagooglinimo tu teisus,pasiguglinau , pasiskambinejau ir ka tu manai uz palete kaikurie paprase 700 ewru ..arba cia po savaitgalio buvo dar neatsigave arba apsiimt nenorejo ir kaina tokia uzlankste. mano nuomone).. siaip esu susisiekes su pora logistikos imoniu kurie pasiule apie 220 euro pinigo uz paslauga, tai vis bandau dar kazka geresnio "isgimdyti" ) sakau gal kasnors turi pazistamu kuriems kroviniu truksta iki pilnos laimes).. beto minejai kad teko susidurti ir paciam, tai kokia patirtis butu, kodel minejai kad nepatikimos?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital