Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Intartini kreditoriai

gediminas1991
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 Taiva tokia sutuocija eiskojau kas galetu man suteikti paskola be narsydamas internete radau kelis kreditorius kurie suteikia paskola parsiau vienam kad man reiktu paskolos jis man atsiunte laiska kuriame jis isdeste salygas del kredito ir parase kad jei sutinku su siomis salygomis tada pradesim paskolos isdavima as sutikau veliau jis man liepe uzpildyti anketa paskolos ir pervesti 40lt administravimo mokesti o kreditas bus pervestas iki sios savaites galo cia jo duomenis 

Gavėjas: GVIDAS GENEVIČIUS
 
Gavėjo sąskaita: LT484010051001248601

Mokėjimo paskirtis: SUTARTIES MOKESTIS

Toliau radau dar viena paskolas teikiancia firma ar imone kaip ja bevadinsi tai butu Multikredit.lt ju puslapije uzlpildziau parasaika ir po mazdaug val gavau atsakima kad man reikia pervesti i uba miltikredit 150lt ar tai nesamone ir parase kad po pinigu pervedimo kredita gausiu mazdaug po 1h 
 sito kredito duomenis 


Gavejas: Multi Kredit
Saskaita: LT027300010119066550
Suma: 150LTL
Paskirtis: Paskolos administracinis mokestis nr. 39. (asmens kodas be skliausteliu)
 
Tai vat norejau jusu paklausti gal esat susidure su siais creditoriaus ar gave is ju paskola nes man jie atrodo itartinai reikia pravesti tokias sumas nieko nesako kad reiks pasirasiti kazkokia su tarti ar vekseli 
tai noreciau suzinoti jusu nuomone ar jie sukciau o gal istriko suteikia paskolas 


oleglt
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 / -9 )

užp* tie spekuliantai.lt, jau kiek kartų rašai ilgiausią žinutę ir viskas dingsta be persėjimo!

Neberašysiu tiek, lb trumpai db - nesusidūriau, bet sąlygos, kurių jums nerodo reiškia sąlygas, kurių jūs tikrai nenorėtumėte matyti, tai akivaizdu. Gerą daiktą pardavėjas bruks visada, apie kokį produktą bekalbėtume. Bet jei norite rizikuoti, bandykite googlinti, manau, kad nuskriausti jau pasireiškė kurnors.

Jei domina paskola, rašykit PM, galiu rekomenduoti patikimą žmogų (ne vienam forumiečiui jau rekomendavau ir nerasite nei vieno atsiliepimo, kad apgavo ar kasnors ne taip).

Paskutinį kartą redagavo: oleglt (2013-11-19 07:39)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital