Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

pinigu skolinimasis is uzsienieciu

stadium
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

sveiki, radau dar viena panasaus tipo skelbima ir esu ten kreipesis del paskolos. Jie ten "uzpildo" dokumentus ir praso pinigu, kad sanderis butu sekmingai itvirtintas. Ar kas nors naudojotes tokio tipo paskolomis ir ar nebus taip, kad nusiunciu pinigus ir ate ate parodo? parasykit savo nuomone. Stai tas skelbimas
______________________________________________________________________________________




Sveiki Esu ponia Roseliine Francillette Prancuzijos pilietybe gyvenantis Prancuzijoje moteris, dirbau aukso srityje su senuoju Prezidentas Gvineja Konakris pabaigoje p. Allassane Konté. Po mano išejimo i pensija istojau finansu srityje, kad patare man, kad mano bankininkas Aš suteikti paskola paslaugas asmenims su palukanu norma 2% palukanu visus reikalavimus.Gauti paskola fiziniams ir juridiniams asmenims dabar tapo labai paprasta.Tai trumpiausias ir greiciausiais sprendimas paskolai gauti ar refinansuoti esama isiskolinima.

Paruošta bent: 10.000,00 Lt/euru
Maksimali paskola: 5.000.000,00 Lt/euru

Cia yra mano finansavimas siulo aukšciau:

- Paskolos
- Paruošta perkant automobili.
- Investicine paskola
- Žemes ukio paskolu
- Paruošta vaiku švietimo
- Paruošta viešbuciu kt statybos ...

89 % apsilankiusiu rado finansavimo šaltini
68 % pasinaudojusiu musu paslaugomis jas rekomendavo savo draugams

Pastaba gerai: dirbu kasybos (auksas) srityje ir kartu su kolegomis mes taip pat ieškome rimtu partneriu, bus musu atstovams savo šalyse atlikto aukso pardavimo, nes mes turejome kalnakasiu kurie patiketi mums visada yra aukso pardavimo. mes yra 80 kg aukso dulkiu pardavimo. susisiekite su manimi ant mano e-mail: [email protected] bet užklausas aš tau padesiu su malonumu. Dekojame už supratima.

Pagarbiai Ponia Poseliine Francillette

Kaina: 100 LT

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Ir atia atia parodo.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Drakoniukas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +1 )

Daug tokių žinučių ateina el.paštu, bet tai lengvatikių ieškojimas ir po to bus atia atia

stadium
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

as irgi taip maniau, nes viena syki paskaiciau toki skelbima, bandziau tartis, bet man perdaug lengva pasirode gauti paskola is cia. Tai pasiziurejau daugiau tokiu skelbimu ir visur viskas vienodai buvo tai kilo itarimas
Cololo
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Na mano nuomone, is lengvu pinigu tik bedu gali prisilaukti. Sio pasiulimu pasinaudojus 110% kad ju nematysi.
Turejau taip pat viena pasiulima investuoti i " Versliuka " .tai susisieke per Skype ir po 30 min diskusiju atsibodo jam irodineti kad viskas cia yra gerai ir jokios suktybes.

Tokiu pranesimu tikrai sulauksim dar ne vieno.
Gyvenimas rozem klotas. Tik ismokim spigliukus apeiti.
stadium
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

Citatos pradžia Cololo  
  Na mano nuomone, is lengvu pinigu tik bedu gali prisilaukti. Sio pasiulimu pasinaudojus 110% kad ju nematysi.
Turejau taip pat viena pasiulima investuoti i " Versliuka " .tai susisieke per Skype ir po 30 min diskusiju atsibodo jam irodineti kad viskas cia yra gerai ir jokios suktybes.

Tokiu pranesimu tikrai sulauksim dar ne vieno.
Citatos pabaiga


Gal galetum aprasyti, arba parodyti ta skelbima, ka jis tokio siule, nes tokius pasiulymu, kad investuoti yra labai daug

Cololo
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Citatos pradžia stadium
 

 
Citatos pradžia Cololo  
  Na mano nuomone, is lengvu pinigu tik bedu gali prisilaukti. Sio pasiulimu pasinaudojus 110% kad ju nematysi.
Turejau taip pat viena pasiulima investuoti i " Versliuka " .tai susisieke per Skype ir po 30 min diskusiju atsibodo jam irodineti kad viskas cia yra gerai ir jokios suktybes.

Tokiu pranesimu tikrai sulauksim dar ne vieno.
Citatos pabaiga


Gal galetum aprasyti, arba parodyti ta skelbima, ka jis tokio siule, nes tokius pasiulymu, kad investuoti yra labai daug

 
Citatos pabaiga
Situacija tokia:
Is pat pradziu per Skype prasosi i kontaktus, ir aprase savo versla, nurodidamas el-pasta, jai susidomejai, jam pranest. Tai buvo is vienos Afrikos valstybes. Jai neklystu is Kenijos. Virukas gan gerai sneka angliskai ir pakankamai motyvuotai. Na zinoma cia ju penas, nes ne kiekvienas isdrystu sneketis gyvai per Skype. Na tipiskai paminejus policija, kaskaip saltai suregavo ir prdejo vel isnaujo argumentuoti savo veikla. ( na tikrai jis tam pasiruoses). na man uzteko paklausti is kur istrauke ta Skype adresa, paaiskinimas buvo paprastas: is pazinciu puslapiu. Tai didele dali paaiskina jo rimtuma. bent man.
 As pats gyvenime turejau gera pamoka su tarptautiniu bendradarbiavimu, firmos ikurimu. Yra viena pagrindine taisykle: niekas niekados neisduos savo planuojamo verslo paslapciu, kadangi gali likti ant ledo pris pasakant savo verslo paslaptis turi isi tikinti, kad kita puse  turi 100%  padenkti savo dali. 
Jai rasiu dar ta laiska Tevo Skype tai tikrai imesiu.

Gyvenimas rozem klotas. Tik ismokim spigliukus apeiti.
stadium
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

Butu visai idomu paziureti, nes siais laikais taip greit gali buti apgautas ir noretusi gauti informacijos kaip zmones bando apgauti, kad nebutum pats apgautas
bella
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

tei nesupratau as cia ar kazkas skolino pinigus is to ar ne
stadium
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

Ne. Sie pasiulymai yra didziasia nesamone ir net nebandyk su jais tartis, nes pinigus matysi kaip savo ausis ir jie gali dar panaudoti tavo asmenine informacija kokioms nors aferoms. Ir atnaujinu informacija. Mano zmonai i el pasta atejo zinute su bandymu ispesti informacija apie zmogu. Vienu zodziu pirmoje zinuteje buvo parasyta, kad kazkokia " Margaret" sunkiai serga ir jin turi daug pinigu, kuriuos mirdamas vyras jai paliko ( istorija buvo ilgesne nei as rasau, bet esme lygiai tokia pati) ir jinai nori tuos pinigus skirti kokiam nors fondui, bet nezino kokiam ir sugalvojo pati sukurti fonda. Mes  jai atraseme, kad mielai prisidetume. Sekanti zinute, kuria mes gavome buvo prasymas atsiusti savo asmenine informacija tokia kaip vardas, pavarde, asmens kodas, kur gyvename ir t.t. Po keliu dienu pasikalbejome su keliais draugais ir jie mums papsakojo, kad tokia pacia zinute gavo ir jie.


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital