Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

R. Kiyosaki aktyvu kurimo filosofija

Aldasas
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( +1 )

Skaichiau. Knyga popsine, mintys man nepriimtinos. Pvz.: ash 9 men (ar pan) gyvenau mashinoje, o poto jau patapau milijonierium. Neeee.... achiu, ash noriu gyventi chia ir dabar (noriu visokiu pasyvu - namo, mashinos, ir tt), o ne dabar arti, kaip arklys, o senatveje, kai nebus sveikatos - keliauti po pasauli visishkoje finansineje laisveje
Nereikia taip tiesiogiai visko suprasti. As irgi nenoreciau gyventi masinoje, tuo labiau kad mes ne Havajuose ir lauke ne visada virs 20C Bet mintis ta, kad jeigu galvojame apie isejima is "ziurkiu rato", turime pirkti aktyvus, ne tik pasyvus. Beje, Kiyosaki nekalba apie sunku darba ir "arima", priesingai, kuo daugiau mes rupinsimes savo aktyvais, tuo maziau reikes arti. O tie, kurie perka tik pasyvus, ir dar i skola, greiciausiai ars visa gyvenima, o senatveje gyvens is pensijos.
Tiesa sakant, gerokai gilesne ir konkretesne siuo poziuriu Bodo Schafer knyga "Kelias i finansine laisve". Mintis ten panasi ir ne tokia kategoriska: kokias pajamas beturetum, reikia taupyti ir investuoti, be to, stengtis tas pajamas didinti. Pateikiama konkreti strategija: sutaupyti 10% nuo pajamu, kas yra imanoma praktiskai nepriklausomai nuo pajamu kiekio. Ta 10% reikia investuoti, ir niekada neliesti investuoto kapitalo. Kapitalas- tai vista, dedanti auksinius kiausinius, jeigu mes isimsime bent dali, tai nuzudysime savo "vista". Kai pasiekiamas kapitalas, kurio graza lygi sumai, reikalingai pragyventi, pasiekiamas finansinis saugumas (man labiau patinka finansine nepriklausomybe). Kai sukaupiamas kapitalas, is kurio grazos galima igyvendinti visas(?) svajones, pasiekiama finansine laisve. Beje, knygoje netgi pateiktas budas suskaiciuoti, kiek kapitalo reikia norint tas svajones igyvendinti.
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Aldasai, mano zhinutes irgi tiesiogiai priimti nereikia, nes sunku keliom eilutem knyga apibudinti

Man shiaip tai nepriimtina ideja taupyti DABAR o leisti pinigus KAZKADA kai sutaupysiu pakankamai Ash noriu leisti ir dabar, kol esu jaunas ir (dazhniausiai) sveikas. Investuoti, t.y. kaupti aktyvus, ash neatsisakau, ka ir rodo mano buvimas shitame puslapyje

Turiu tikrai nemazhai realiu pavyzdhiu, kai sovietmechiu zmones smarkiai taupe, sutaupe nerealias sumas ir visas prarado, kai atejo litas. Isivaizduok, tu visa gyvenima dedi i birzha, matai grazhius skaichiukus savo online prekybos saskaitoje, o viena diena ji ima ir dingsta.

Todel ash dabar ne tik investuoju, bet ir pradedu statytis nama, nusipirkau pusetina mashina ir stengiuos ant savo buities ar vaikui netaupyti. O savo versla kurti bandzhiau, ir realus nagu nusvilimas tikrai parode kas yra savas verslas - kiek tai kainuoja realiu pinigu, laiko, kuri turi "vogti" ish sheimos ir shiaip pastangu ir nervu, kurie sveikatos tikrai neprideda. Supratau, kad man priimtiniausias yra samdomas darbas su nemazha atsakomybe ir investavimas kaip (kolkas) shalutines pajamos ir hobis.
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Turiu tikrai nemazhai realiu pavyzdhiu, kai sovietmechiu zmones smarkiai taupe, sutaupe nerealias sumas ir visas prarado, kai atejo litas. Isivaizduok, tu visa gyvenima dedi i birzha, matai grazhius skaichiukus savo online prekybos saskaitoje, o viena diena ji ima ir dingsta.
Laba dziena, taip jau ir dingsta. Tai sovietnečiu kojinesi sukišti pinigai ėmė ir dingo. O tuos kurie buvo banke tai dar žada gražinti.
Čia ir yra esmė, kokį pasirinkti aktyvą, kad Pinigai neprapultų nepriklausomai nuo nieko.
VP biržos sistemą sugalvojo žydai, kad apsaugotų savo lėšas nuo pogromų, kurie Europoje per visą jos istoriją buvo labai dažni. Susirenka tautiečiai išdaužo žydus, o pinigų tai nėra... Pinigai ne tik kad saugiai padėti, bet dar ir sukasi. Tu galėjai užmušti žydą, tačiau jo pinigų paimti niekaip negalėjai.
Va čia ir yra kojinės ir aktyvo skirtumas. Kas supranta tam nebaisios jokios revoliucijos, dainuojančios ar oranžinės bebūtų.
Bet čia jau kalbame ne apie mūsų bendruomenę, o apie visuomenės išprusimą... bet su laiku žinančių, tikiuosi, bus vis daugiau.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

Laba dziena, taip jau ir dingsta. Tai sovietnečiu kojinesi sukišti pinigai ėmė ir dingo. O tuos kurie buvo banke tai dar žada gražinti.
Čia ir yra esmė, kokį pasirinkti aktyvą, kad Pinigai neprapultų nepriklausomai nuo nieko.

Pinigai ne tik kad saugiai padėti, bet dar ir sukasi. Tu galėjai užmušti žydą, tačiau jo pinigų paimti niekaip negalėjai.

Va čia ir yra kojinės ir aktyvo skirtumas. Kas supranta tam nebaisios jokios revoliucijos, dainuojančios ar oranžinės bebūtų.


Pirma, tai kad grazins pinigus, buvusius bankuose, tera priverstinis kazkieno senu pazadu vykdymas. tiek zmones juos ir tematytu.

Antra, jei as busiu uzmustas, o mano pinigai suksis, man is to - menka paguoda. kad ir kaip jie butu 'nuo nieko nepriklausomi'

nors nuo nieko nepriklausomo aktyvo as nelabai ir isivaizduociau - akcijos, zeme, namas, auksas? viska per revoliucijas galima atimt, nacionalizuot, sunaikint...

Taigis, didziausias ir salyginai nesunaikinamiausias aktyvas yra pats zmogus. Jis pats savo veiksmais sukuria visa verte ir pelna.
mano manymu, tai yra vienintelis aktyvas, kuris gali isgyventi revoliucijas, kokios jos bebutu, ir vertas neribotu investiciju - o del ateities neapibreztumo, vertas cia ir dabar.
dirbdami su akcijom, fondais, mes tik ribotam laikui dali lesu nuo investiciju i save atitraukiame, bet su salyga, kad po to laiko investuosim dar daugiau.

visiskai sutinku su pink. yra taupymo ribos savo dabartinio gyvenimo saskaita, ir gana grieztos.
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Nojau, chamas puikiai paaishkino ka noriu pasakyti.
Ginchas juk del gyvenimo filosofijos. Kiek ash supratau Kiyosaki mintis - pirma aktyvai, o uzsitikrinus finansine laisve - leidi sau ka nori.

Man tai nepriimtina. Kaip ir sake chamas, gali tureti tuzinus aktyvu, bet viena diena tik bum! ir partrenks girtas vairuotojas. Todel ash bandau gyventi shiandien, bet niekada nepamirshtu apie rytdiena.
Pvz, turiu pobrangi hobi http://www.skydive.lt, megstu ir pakeliauti ir tt.

Visas ginchas yra kokia gali savo pajamu skirti aktyvams, o kokia - paprastam gyvenimo dzhiaugsmui . O chia jau kiekvieno asmeninis pasirinkimas.

Ir ish vis, man pinigai nera didzhiausia gyvenime vertybe, jie tik (kartais) padeda pasiekti gyvenimo tikslus

O del sovietmechio - tai visa problema mentalitete - nu tarkim indelius grazhins, bet kiek yra ishdurtu visokiu sekundes banku, kontorkiu su 60% palukanu i men. Ash viska suprantu, kad zmones nukentejo del godumo ir neishmanymo, bet kita vertus, jie viska sukele i aktyvus - visas santaupas, kiti ir savo NT. Papraschiausia zmones nebuvo pasiruoshe staigiam laukinio kapitalizmo atejimui.
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Pink,
bet Kiyosaki būtent apie ateitį kalbėjo, apie ką ir aš kalbu.
Juk nesiginčysim, kad savo darbu per naktį turtingu netapsi. Aktyvai tam ir reikalingi, bet kaina yra laikas.
O kiekvieno asmeninis filosofinis požiūris į tai yra gerbtinas dalykas.


Su chamu dar noriu pasiginčyti:
"nors nuo nieko nepriklausomo aktyvo as nelabai ir isivaizduociau - akcijos, zeme, namas, auksas? viska per revoliucijas galima atimt, nacionalizuot, sunaikint..."

Elementariai kalbant, jei tavo pinigai sukasi NYSE ar Chikagoje, jei jokia nacionalizacija Lietuvoje tau nebaisi. Tą aš turėjau omeny, rašydamas apie kojinės ir aktyvo skirtumus. Aktyvo lokalizacija irgi labai svarbi. O kad nebūtų dar spekuliacijų šia tema, tai pasakysiu, kad aktyvus reikia paskirstyti po visą pasaulį, juk negali būti nacionalizijos iš karto visur, arba revoliucijų...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

sia tema butu galima spekuliuot tikrai nemazai
visu pirma tada turim paimt kap konstanta, kad zmogui niekas negali atsitikt, [o juk visko buna ir per revoliucijas, ir paprastam gyvenime] ir kad jis kurdamas tuos papildomus aktyvus saves nealina.
[antraip nematau to kurimo prasmes]

ir netgi jau pakeitus klausima - is 'ar rinktis aktyvu kaupima?' i 'kokius aktyvus rinktis?' kyla kitas klausimas - ir ne 'koki nuo nieko nepriklausoma aktyva issirinkti', 'o koks aktyvas butu maziau priklausomas'.

ir gryztant prie realybes, gal geriau paimkim kaip konstanta dar ir tai, jog revoliuciju nebus, ir galim kol kas ramiai painvestuot ir savo kieme.
tiesiog kad galva nesusisuktu nuo per daug kintamuju.
Dodd
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės
( +9 )

Labai gera tema uzvedet Norejau tik pasakyti, kad mano nuomone ta knyga yra daugiau motyvacinio pobudzio ir kazka is jos suzinoti gana sunku Ypatingai tokio pobudzio knygos pavojingos zmonems mazai zinantiems kaip viskas veikia, nes turiu toki pastebejima, kad daugelis perskaiciu panasias knygas pradeda jas cituoti kaip kazkokia didziaja tiesa.
O is ties manau, kad viskas priklauso nuo ambiciju ir asmeninio poziurio, ir kas cia sake, kad geriau nevaziuoti pailseti o tuos pinigus priversti dirbti nera visai teisus mano nuomone ir kazin ar taupymas po 100lt yra sprendimas. Tai yra esmine priezastis yra gal kad per mazai uzdirbi? Kazin ar uzdirbant 1,5k litu per menesi galetum galvoti apie kazkoki taupyma... Zodziu mano poziuris butu toks, kad reikia koncentruotis i esmine problema ir ja spresti! Gyventi visko atsisakant vardan to, kad kazkada buciau turtingas nemanau, kad labai teisingas poziuris...
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

mano nuomone ir kazin ar taupymas po 100lt yra sprendimas. Tai yra esmine priezastis yra gal kad per mazai uzdirbi? Kazin ar uzdirbant 1,5k litu per menesi galetum galvoti apie kazkoki taupyma...
Uzdirbant 1.5K lt per menesi ir investuojant po 100 lt per 15 metu gali sukaupti ~50K lt. Skaiciuota su 12% metiniu pajamingumu.
Taip pat reiketu isskirti savokas taupymas ir investavimas.

Kas link R.Kiyosaki, tai skaiciau senokai, bet nepamenu kad jis primygtinai aiskintu viska skirti tik aktyvams kurti. Jei kas supranta pernelyg tiesmukiskai, tai cia jau jo problemos.
kaimietis
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +8 / -4 )

sveiki, as jau perskaiciau "turtingo tecio investavimo vadova", galbut atsirastu norinciu pasikeisti laikinai knygomis, noreciau paskaityti kita sio autoriaus knyga; lauksiu pasiulymu
..daug kartu gailejausi del to, ka pasakiau, taciau ne karto del to, kad patylejau..
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Pridurciau dar:

Atkreipkit demesi i mintis:

1. "... pirma mokek sau ..."
2. turtingas zmogus ant savo galvos turto neturi.

kaimieciui:
jei skaitote rusiskai, turiu visas knygas "doc" arba "rtf" pavidale.
kaimietis
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +8 / -4 )

rusiskai kazkada skaiciau puskina, bet su mielu noru paskaitysiu ir kiyosaki, taigi kiek suprantu gali man atsiusti el.p. dekoju is anksto: istrinta nenoriu sio autoriaus nei kritikuoti, nei liaupsinti, bet manau reik kazka daryti. as, manau kaip ir daugelis, esu uzauges "dirbk tyliai valdiskam darbe ir tylek" salygomis. o kas bus kai tapsi neigalus arba persenes, arba neseksualus, arba suletes reakcija, arba seiles ims teketi is burnos? kas tada? invalido pensija? bedarbio pasalpa? valstybes parama? sis autorius mane zavi tuom, kad drasina zmones, siulo zengti zingsni. galbut ne visiems lemta tapti turtingais, bet pabandyti verta, juolab kas nedaro, tas neklysta, o klaidos - musu gyvenimo diskursas.
ech , mes lietuviai
..daug kartu gailejausi del to, ka pasakiau, taciau ne karto del to, kad patylejau..
kkestas
kkestas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

jei skaitote rusiskai, turiu visas knygas "doc" arba "rtf" pavidale.
Tai gal gali imesti i yahoogroupsa, tada visi galetu paskaityti.
kaimietis
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +8 / -4 )

Valdas :
jei skaitote rusiskai, turiu visas knygas "doc" arba "rtf" pavidale.
Tai gal gali imesti i yahoogroupsa, tada visi galetu paskaityti.

butinai
..daug kartu gailejausi del to, ka pasakiau, taciau ne karto del to, kad patylejau..
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

http://finance.groups.yahoo.com/group/spekuliantai/files/Literatura/

tikiuosi, per laika atsiras.
Nr 2 yra.
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

Noreciau ir as pasireksti apie Aktyvu ir Pasyvu filosofija

Jei atidziai paanalizuotumem imones balansa pamatytumem, kad turtas skirtomas i materialiuji ir nematerialuji...

Tai kas tai yra nematerialus turtas???
Nu pvz. Coca-Cola... tai yra puikiai sukurtas brandas ir ivaizdis. Pirk Cola, nes tu busi kietas. Tu tikrai zinai, kad gausi kokybiska preke ir t.t...
Tai vadinama prekinio zenklo verte. Kuri isreiskiama l.paprastai, kiek pajamu gautum is Brandinio pavadinimo prekes lyginant su NONAMINIU.

Si palyginima siulyciau naudoti ir asmeniniame gyvenime. Reikia nepamirsti kad aktyvai susideda ne vien is masinos (kuri irgi gali formuoti visuomenes nuomone apie tave) bet ir is geru drabuziu, cigareciu, ziebtuvelio, Omega laikrodzio ir t.t...
Galima save nuolatos rodyti visuomenei, dalyvauti ROTARY, Dzipu ar keliautoju klubuose. Lankytis prasmatniuose restoranuose ir plesti savo pazinciu rata, kartu ir save reklamuojant. Stai taip yra formuojamas ivaizdis!!! kuris padeda materialuji turta parduoti su dideliu ANTKAINIU!!! tai galioja tiek imonems tiek paprastiems zmonems.

O kalbant apie vartojimo prekes kaip bustas ar pan. Siulyciau pagalvoti kaip Jus investuotumet i imone, kuri vietoj to kad suktu pinigus versle su 10 proc. metine graza ir turi potenciala augti, nusipirko sau patalpas, kurias pries tai nuomojosi ir dabar tures moketi paskola 30 metu.
Memento mori
caps
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +20 / -6 )

Reikia nepamirsti kad aktyvai susideda ne vien is masinos (kuri irgi gali formuoti visuomenes nuomone apie tave) bet ir is geru drabuziu, cigareciu, ziebtuvelio, Omega laikrodzio ir t.t...

manau tu nesupratai kas yra aktyvai,nebent tai taikytum kokiam sou veikejui.
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

o man atrodo kad tu dar daug ko nesupranti...ozingoff
Memento mori
caps
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +20 / -6 )

chiortai,siuo atveju visiskai su tavim sutinku
kaimietis
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +8 / -4 )

vaikai, nesipykit; chiortai, man rodos tu neskaitei kiyosakio, arba skaitei ne iki pabaigos. butent, jis rase, jog NT siandien jau tampa didele nasta verslui: nekiln.turt.mokesciai, amortizacija, ziema - sildymas, begale personalo. butent jis siulo pagalvoti apie tai, jog imanoma verstis ir virtualiam pasauly - internete. ir manyciau, jog internetu ims suktis vis daugiau pinigu, o parduotuves is NT ims keltis i INT.
o del aktyvu ir pasyvu, tai tas pats daiktas vienu momentu gali tapti aktyvu, kitu - pasyvu. tarkim jeigu perki dzipa lakstyti miskais, tai bus pasyvas, nes jis neuzdirba, taciau jeigu su tuo dzipu vaziuoji i ofisa, o dar ant jo dureliu imones pavadinimas, tai jau grynas aktyvas.
o apie cocacola marketinga/remima jau yra rasomi moksliniai darbai... o tai jog tu, chiortai, paminejai "cocacola" irodo, kad sis pavadinimas jau traktuojamas kaip bendrinis ir tai cocacola nuopelnas. ech, mes lietuviai
..daug kartu gailejausi del to, ka pasakiau, taciau ne karto del to, kad patylejau..

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital