Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

R. Kiyosaki aktyvu kurimo filosofija

diedas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( -2 )

Sveiki, druti,

Norejau pasidometi, ar yra R.Kiyosaki gerbeju ar prijaucianciu jo aktyvu kurimo filosofijai. Idomu suzinoti, ar pritariate jai? Gal turite komentaru ar gyvenimiskos patirties?

As perskaiciau 3 jo knygas, dabar isigyjau dar 3 sekancias, pradejau nuo pernai metu dometis asmeniniu aktyvu kurimu, todel norejau profesionalu nuomones isgirsti. Dekui is anksto.

Diedas
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

mano asmenine nuomone - jeigu as isleisciau desimt knygu tipo 'buk milijonierium per dvi savaites' su 400 psl pripaistymu - 'pakeisk mastyma ir busi turtingas', irgi tapciau milijonierium.
pora perskaiciau ir man uzteko.
realiai jokiu patarimu geresniu uz - atsisakyk banko korteliu ir indeliu, bei bandyk kurt savo versla, neradau.
daug kam patinka, nezinau.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

As pats radau tose knygose (perskaiciau 1,5 knygos ) keleta geru minciu, bet siaip manau, kad skaityti 200 - 300 psl del keliu sakiniu verta tik viena karta. Tos gerosios idejos kartojasi is knygos i knyga, cia turbut amerikonu rasymo stilius - sugalvok viena gera sakini, ji parasyk 1000 kartu, ir gausis pusetina knyga. Dar reiketu paziuret, is ko pats kyosakis gyvena - leidzia knygas ar kuria aktyvus. Vienas paprastas dalykas, kuris man patiko - zmones tikrai gana nedaug masto apie tu aktyvu kurima, esame labai vartotojiska visuomene, kur finansinis isprusimas yra pakankamai retas. Susikurti kad ir nediduka aktyviuka visai nera sunku, pvz. kas menesi po 100 lt i fonda (gali buti ir 10, cia jau pagal galimybes). Bet dauguma mano pazistamu, turedami laisvu pvz 10k litu, mieliau nusipirktu masina (atostogas, kelione ar dar ka), o ne bandytu priverst juos padirbet. Todel tos knygos geros tuo, kad parodo tam tikras galimybes, o jau tu galimybiu vystymui reikia kitu priemoniu.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
chiupt
Rašyti privačią žinutę

190 žinutės
( +26 / -7 )

Na sutinku su jo mintim kad reikia valdyt savo islaidas ir kur aktyvus. O jo didense koncentracija i versla su nekilnojamu turtu man atrodo siandieninei lietuvai nelabai tinka - zemos pajamos is nuomos ir sunku rast nuvertintu pirkiniu. Neprisimenu ar jo cia buvo mintis, bet lygiai pritarciau jam (kazkam?) del minties kad geriausia prekyba imoniu vertybiniais popieriais kai turi didely paketa - nebutinai kontroliny, bet toky kuris garantuoje min. viena tarybos/valdybos nari, kad turetum informacini pranasuma pries rinka.
Siaip as jo realiai gal dvi knygas perskaiciau, taj apie imoniu kurima ten jis mazai pletesi, o pasakyti kad jei sukursi gera imone busi turtingas net ir grybas galiatisfied.
soldier
soldier
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( +33 / -17 )

man jo knygos nerealiai patiko.praktiskai jo deka pradejau investuoti.ir siuo metu skaitau jo knyga ''kaip investuoja turtingas tetis''.ir rezultatai jau yra ir tikrai neblogi :yes
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Na ir kaip tas tetis investuoja?
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

O jeigu mano tetis neturtingas ?
soldier
soldier
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( +33 / -17 )

dar tik pradzia skaitau atisfied
Niro
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +1 / -2 )

nu jau rezultatu duoda, popsas cia, tas pats kaip da vincio koda skaityt ir poto vaziuoti i roma ieskoti tu vietu..
kkestas
kkestas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

Bet dauguma mano pazistamu, turedami laisvu pvz 10k litu, mieliau nusipirktu masina (atostogas, kelione ar dar ka)


Man atrodo, kad geriausios investicijos yra i save. Keliones tai taip pat puiki investicija i save
meninna
meninna
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +9 / -3 )

jo, biblija pirma reik perskaityt, po to da vincio koda
o tas investavimo vadovas tai jau siek tiek komercializuotas- ivarios nuorodos i jo puslapi, kur gali nusipirkt si ta arba nemokamai garso irasu pasiklausyt, vel pagrindinis demesys aktyvui- pasyvui, yra apie investuotoju tipus, truputi aiskina kas yra FA ir TA, pasakoja koks jo manymu turi but sekmingas verslas, imoniu tipai, jo paties gyvenimo istorijos intarpai.. pasikartojancios mintys is pirmesniu knygu etc
Smile- tomorrow will be worse:p
silikonas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

man kiosaki knygos - tipiskas aktyvo sukurimas. sugalvojo arba is ko nors paeme kelias geras mintis (pvz. aktyvas/pasyvas), pasamde zurnaliste, si sukure grazius griaucius (turtingas/neturtingas teciai), pridejo 400 psl. pilstymo is tuscio i kiaura. rezultatas - milijoniniai pelnai.
Duzma
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

asmenishkai man jo knygos patiko, tachiau nezhiuriu ash y jas kaip y koky investavimo ar gyvenimo vadova. jose realiai yra parashyta viskas, ka mes zhinome, dar papildomai yterpta keletas ydomiu minchiu, viskas yra grazhiai "ypakuota" ir galutiniam rezultate gaunamas bestseleris. visishkai sutinku su silikonas, ir manau jog visiems linkechiau sugebeti susikurti tokius aktyvus - ish tushchio y kiaura - tachiau kaip zhinome, kazhkodel ne visi ta sugeba. ash visu 100 % pritariu jo minchiai del aktyvu sukurimo, o visa kita medzhiaga tai nebent pades sugeneruoti naujas idejas arba paskatins mastyti ta linkme.
dar prisiminiau viena vieta kaip jis shekasi su LABAI GERA rashytoja, kuri negali parduoti savo knygos: "ash nesu geriausias rashytojas, o PERKAMIAUSIAS rashytojas".
soldier
soldier
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( +33 / -17 )

nu jau rezultatu duoda, popsas cia, tas pats kaip da vincio koda skaityt ir poto vaziuoti i roma ieskoti tu vietu..
o tai kodel negali rezultatu duoti ozingoff kazkaip labai jau tiesmukai viska
supranti.gal nebutina visko karto pakartot ka knygoj perskaitei-tai ka darytum perskaites brisiaus gala tiesiog yra knygu kuriose gali rasti kazka naudinga sau ir nesvarbu kiek ten ju milijonu isleista
soldier
soldier
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( +33 / -17 )

disclaimer-man jo knygos patinka taciau neziuriu i jas kaip i investavimo ar gyvenimo vadova
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

...geriausia prekyba imoniu vertybiniais popieriais kai turi didely paketa - nebutinai kontroliny, bet toky kuris garantuoje min. viena tarybos/valdybos nari, kad turetum informacini pranasuma pries rinka.
Ar ne pigiau atsieitų palaikyti "gerus" santykius su įmonės buhaltere ?

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

Ar ne pigiau atsieitų palaikyti "gerus" santykius su įmonės buhaltere ?

Andrius_S
koks amerikonas galetu prilygti lietuviskam sumanumui...
Babke
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Na, sitose knygose esami investuotojai kazko naujo tikrai neras... Bet man sitos knygos dave postumi...
Basas
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Pabandykite pažaisti Kiosakio žaidimus CashFlow 202 (101 gerokai skystesnis)ir galima pamatyti kaip ten kinta akcijų kursai visai kaip OMX'e
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Skaichiau. Knyga popsine, mintys man nepriimtinos. Pvz.: ash 9 men (ar pan) gyvenau mashinoje, o poto jau patapau milijonierium. Neeee.... achiu, ash noriu gyventi chia ir dabar (noriu visokiu pasyvu - namo, mashinos, ir tt), o ne dabar arti, kaip arklys, o senatveje, kai nebus sveikatos - keliauti po pasauli visishkoje finansineje laisveje
The market can stay irrational longer than you can stay solvent

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital