Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Auksas ,jo kainos.

Ernestas-s
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Sveiki.Norejau paklausti zinanciu zmoniu, kurioje salyje pigiausiai galima nusipirkti aukso?Jaigu zinote kur,tai gal galite pasakyti kainas?Teko girdeti kad Ukrainoje auksas zenkliai pigesnis nei Lietuvoje,gal galite pakomentuoti kas yra su tuo susidures, kokios kainos ten ,kaip su atsivezimu i Lietuva?
Aciu uz atsakymus .
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Latgold.lt tau tiks. O ukrainoje gali arba rūdijančio nusipirkti arba kitokios rūšies. Auksui juk pvm netaikomas. Be to privalai kažkam atgal priduoti - geriausia ten kur pirkai.
Ernestas-s
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Suprantu.Del to kaip sakot rudijancio ar kitokios rusies tai zinau,taciau yra instrumentai kuriu pagalba galima nustatyti aukso tikruma ir t.t.Bet as noreciau suzinoti ar galima kokioje nors salyje nupirkti aukso mazesne kaina negu kad superka lietuvos supirktuvese? 
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Žinoma, bet ten kalena automatai... Juk išgavimo kaina tik kokie 600 baksų...
Ernestas-s
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Citatos pradžia vaidas7777
 

 
  Žinoma, bet ten kalena automatai... Juk išgavimo kaina tik kokie 600 baksų...
 
Citatos pabaiga
Gerai isireiškėte.O apie kokę čia šali kalbate?
Ernestas-s
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Na aš patikslinsiu ką aš noriu sužinoti,man svarbiausia sužinoti ar yra šalis kurioje aukso galima nusipirkti pigiau negu ,kad lietuvos supirktuvese jį superka,pravežimas per sieną man nera taip svarbu(ar tai legalu ar ne).
Rojus
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +13 / -2 )

 Na logiskai mastant, tai jis turetu buti pigesnis ten kur yra isgaunamas arba kur didele jo pasiula, o kaip zinia Lietuva neatitinka nei vieno is minetu salygu.
Disclosure: APG1L 45.12%, TEO1L 20.51%, SPY 12.55%, VWO 11.24%, OAMOBBF1L 4.11%, SFGAT 2.67%, LDJ1L 2.65%, UKB1L 1.15%.
Ernestas-s
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Kad Lietuva neatitinka nė vieno iš paminetų kriterijų aš suprantu,todel ir klausiu šio klausimo. 
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Kur didžiausios apyvartos, nes kasama ir Rusijoje ir Rumunijoje. Šveicarija, Londonas. O jei nelegaliai tai arabai.
Ernestas-s
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Ačiū Vaidai už atsakymus 
sisiuks07
Rašyti privačią žinutę

248 žinutės
( +33 / -28 )

Citatos pradžia Ernestas-s
 

 
 kurioje salyje pigiausiai galima nusipirkti aukso?Jaigu zinote kur,tai gal galite pasakyti kainas?Teko girdeti kad Ukrainoje auksas zenkliai pigesnis nei Lietuvoje,gal galite pakomentuoti kas yra su tuo susidures, kokios kainos ten ,kaip su atsivezimu i Lietuva?


Kaip suprantu domina fizinis auksas? Bet su juo yra daug problemu , gabenimas, saugojimas, likvidumas,tai viskas stipriai kainuoja.
Gal pradziai kelis simtus gramu nusipirk is lombardo, manau atsikasi sito dziaugsmo.
 
Citatos pabaiga


Paskutinį kartą redagavo: sisiuks07 (2011-11-09 12:08)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital