Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

forex svertas

sawao
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

ka reiskia forex svertas 500?
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

 http://www.investopedia.com/ask/answers/06/forexleverage.asp#axzz1XkeHUHJ7

jei jau būtų taip svarbu ir įdomu tai galėtum ir pats info susirasti
viliusd48
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( -2 )

siuliciau paziureti.
http://38fc1usjjm54d6c9ecoj1nbm6w.hop.clickbank.net/
Aghilla
Rašyti privačią žinutę

52 žinutės

Citatos pradžia sawao  
  ka reiskia forex svertas 500? Citatos pabaiga
Kadangi klausi, siulau pasirinkti zymiai mazesni sverta, gal 1:50 ar net dar maziau.

Kitaip labai greitai atsikratysi savo depozito.

magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Su 10000 USD depozito gali pirkti valiutos už 5 00 000 USD.
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Kodėl niekas nesiūlo sverto !:1000 arba 1:2000
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
justinasjot
justinasjot
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +1 )

1000 sverto niekas nesiūlo, nes nėra tam poreikio. Naudojant 1000 ar 2000 sverta tikimybė išsaugoti depozitą ir dar uždirbti yra mažesnė nei laimėti loteriją. 

PS.Apie finansinio svertą gali pasiskaityti http://www.investologija.lt/LT/derivatyvai/346/2/pasirinkimo-sandoriai/pasirinkimo-sandoriai-kas-tai/
"Investuoti yra paprasta, bet nėra lengva"
GP
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

ar galite trumpai ir aiskiai paaiskinti? tarkim as prekiauju su 1000lt ir mano svertas 1:500 ir tarkim as prekiauju su ta pacia suma tik su 1:100. tai kuo skirsis mano prekyba?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Sverto dydis tiesiogiai proporcingas depozito mažėjimo greičiui.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia GP  
  ar galite trumpai ir aiskiai paaiskinti? tarkim as prekiauju su 1000lt ir mano svertas 1:500 ir tarkim as prekiauju su ta pacia suma tik su 1:100. tai kuo skirsis mano prekyba? Citatos pabaiga

Niekuo. Tavo prekyba - tavo asmeninis reikalas. Skirsis tik MT4 platformoje skaičiai margin, free margin ir margin level

Forexe žinau viską :D
oleglt
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 / -9 )

ir aš savo trigrašiuką įkišiu Kol kyla tokie klausimai, forekse tau nėra ką veikti net demo sąskaitoje. Visų pirma susipažink su teoriniais pagrindais.
GP
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

nu as niekad nesigilinau i tai.visada prekiauju su 1:500 ir tik dabar isigilinau . tai paprastai tariant kuo mazesnis svertas tuo greiciau margin call sudirbtu? daugiau niekas nesiskiria?nei lot verte, niekas? oleglt tu gal nebekisk savo trigrascio,nes praktika yra daug svarbiau forex uz teorija.ir ne tau spresti ar man yra ka veikt forexe ar nera
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia GP  
  nu as niekad nesigilinau i tai.visada prekiauju su 1:500 ir tik dabar isigilinau . tai paprastai tariant 1. kuo mazesnis svertas tuo greiciau margin call sudirbtu? 2. daugiau niekas nesiskiria? 3. nei lot verte, 4. niekas?  Citatos pabaiga
 
1. Taip; 2. žiūr 4.; 3. nei; 4. gi sakiau. skiriasi: margin level, free margin ir margin .
Forexe žinau viską :D
Topro
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +1 )

Matau daug kas čia nesupranta kas yra svertas, bet kam taip piktai. Ką parašė Nojus yra atvirkščiai, pvz jei prekiautum svetu 1:1 tai kad nupirkti 0,01 loto reiktu 1000 $, tai pradėjus prekybą kad ir su 10 000 $ sąskaita tikrai greit sudegtu, todėl visada reikia rinktis kuo didesni svertą. taip kad teorijos skaitymas ne visada naudos ypač jei tą teorija yra brokerių kuriama.


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital