Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Korekcija?

andriusi
andriusi
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

Sveiki
diskusijose vis randu savoką "korekcija". Gal paaiškintumėte man kuo paprastesniai žodžiais, kas tai?

Ačiū.

Andrius
Clondeo
Rašyti privačią žinutę

60 žinutės

Paprasciausiai bedras birzos indekso kritimas.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Akciju rinkoje korekcija vadinamas trumpalaikis akciju kainos sumazejimas.
Korekcija paprastai pasireiskia po staigaus augimo , kai kaina isauga "nepagristai". Korekcija sugrazina kainas i "protinga" lygi.

http://addurl.tel
mozila
Rašyti privačią žinutę

241 žinutės
( +10 / -16 )

korekcija, hm..., kai uzsiperki akciju uz 5000 Lt, o ziuri, kad belike 2500 Lt. Jeigu ilgalaike tai 1500Lt
mattux
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +16 )

Neseniai man taip pat buvo iskiles toks klausymas, ieskojau info, taciau apie correction labai mazai radau. bet ka suzinojau, Korekcija-kainos reakcija (dazniausiai neigiama)galinti pasireiksti akciju, obligaciju, zaliavu rinkose. Per korekcija kainos gali nukristi nuo 10 iki 20%. Korekcijas gali sukelti nelaimes, politiniai reiskiniai (pvz rugsejo 11 ivykiai Dow Jones smuko gan zymiai), bet dazniausiai po ilgo akciju kilimo seka kainos smukimas (butent tai vyksta musu birzoje).
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Rinkoje vyrauja dvi tendencijos tai buliaus (kylanti) ir meskos (krintanti). Sios tendencijos tesiasi kazkur nuo 0,5 iki 2 metu. Jeigu buliaus tendencija tesiasi tarkim metus, gale jos padidejus apyvartai, pradeda kristi kainos. (Investuotojai fiksuoja pelna). Tas kritimas ir vadinamas korekcija, kainos koreguojasi nuo 33% iki 66%. Po to vel pradeda kilti. Vel toliau tesiasi buliaus rinka ir kainos kyla. Korekcija vidutiniskai tesiasi 3-6 men.

Jeigu korekcija uzsitesia ilgiau ir kainos krinta zemiau, tai jau galima vadinti meskos rinka. Meskos rinkoje viskas vyksta atvirksciai buliaus rinkai. Kainos banguodamos juda zemyn.

Kaip atpazinti kada baigiasi kada prasideda ir baigiasi korekcija? Dazniausiai tai galima pamatyti ant apyvartos. Rinkos pasikeitimo taskuose beveik visuomet padideja apyvarta ir kainos igauna kita krypti.

Paskaityk mano straipsni apie korekcija cia spekuliantuose, dar labiau suprasi kas tai yra.
Ekonomikos magistras
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Neseniai man taip pat buvo iskiles toks klausymas, ieskojau info, taciau apie correction labai mazai radau.
Kazkaip pastebejau kad uzsenieciai jo nevartoja. Neikarto nebuvau sutikes jokioje knygoje ar straipsnyje. Sako market crash ar panasiai.
mattux
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +16 )

zalias :
Neseniai man taip pat buvo iskiles toks klausymas, ieskojau info, taciau apie correction labai mazai radau.
Kazkaip pastebejau kad uzsenieciai jo nevartoja. Neikarto nebuvau sutikes jokioje knygoje ar straipsnyje. Sako market crash ar panasiai.

Buvau ir as aptikes ta termina, bet, mano nuomone, tai ilgalaike korekcija, kuri pavirsta i meskos rinka, kaip minejo Denisas

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital