Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pradedančiajam VP ar Forex?

kallmall
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki,

esu studentas, turiu šiek tiek santauopų, kurias norėčiau investuoti. Klausimas kyla tik ar i vertybinius popierius ar į Forex. Apie vertybinių popierių fundamentaliąją ir techninę analizę turiu žinių iš paskaitų apie finansų valdymą, su forex prekyba esu susidūręs tik demo prekybos platformose. Esu nusiteikęs per vasarą gerokai pagilinti žinias kurioje nors srityje ir ten investuoti. Tad, kuris kelias, man būtų tinkamesnis? VP? Forex?
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

Mano manymu, turėtum eiti ten, kur geriau išmanai, kas darosi, nes tada ir tikimybė, kad prarasi pinigus sumažėja.
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

jei turi uztenkamai lesu kad galetum prekiaut amerikas ar kitose uzsienia birzose tai,tada geriau VP,nes mazesne rizika prarast pinigus ir laika sanaudas labai mazas,kur forexe reik praleist daug laika ir daznai rizikuojant ,su per dideliu svertu ne palei galimybes.
Žilvis23
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Ar Forex'as ar VP prekyba yra panaši. Bet tavo atveju vienareikšmiškai patariu pradėt nuo VP, nes Forex'e gausi leverage 1:100 ar 1:500 ir kaipmat sudeginsi savo pinigėlius. Spėju, kad kaip kolega studentas pinigų turi ne kažin kiek, todėl patarčiau atsidaryti sąskaitą pas kokį pigesnį brokerį (Ūkyje ar Orion'e, beje Orion'as dar ir akciją taiko jei jų knygą turi) ir pradėti prekiauti Baltijos (Lietuvos ir Estijos) VP. Kol prekiausi VP Baltic'e ir gilinsi žinias tuo pačiu gali bandyti demo sąskaitoje prekiauti Forex'e, kad suprastum kas ir kaip. Knowledge is power.

Sėkmės!
toten
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės
( +3 / -2 )

Įdomu ką galima išmokti prekiaujant vietinėje smėldėžėje su nedideliu depozitu kai nėra jokio likvidumo, laiko gaišimas ir tiek. Mygtukus maigyti galima ir demo. Jei forexe yra svertas, jis tokia pat jėga veikia ir depozitą, ir laiką, ir emocijas, ir žinias. 
Paskutinį kartą redagavo: toten (2011-06-17 07:59)
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

 toten, tai vat ir esmė yra, kad smėliadėžėj viskas vyksta lėčiau, todėl gali apsiprasti su rinka ir kaip viskas veikia, o emocijos matant pelną ir minusą veiks visiškai tos pačios tik kad bus daugiau laiko pagalvoti kokį sprendimą priimti. Jei taip nori tik atėjęs į rinką prekiauti ir varyti forex'e su svertu tai man atrodo, kad rastum žmonių kam pinigai labiau reikalingi nei brokeriui, kuris garantuotai tavo depsoitą (kuris beje taip pat nemanau, kad bus didelis) pasiims sau...
toten
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės
( +3 / -2 )

 Taip, OMXV viskas taip lėta, kad kol padėtis keičiasi gali priimti 100 sprendimų, iš ko pasipelno tik brokeris. Per vasarą taip ir gali likti nesupratęs į kurią pusę kas traukia, pamokų jokių.  Įvairių žmonių būna, vieni šokinėja į vandenį stačia galva, kiti brenda iš lėto, skenduolių statistika apie nelaimingus atsitikimus aiški, bet patarlė sako: nori išmokti plaukti? plauk. Manau reikia bristi lėtai bet užtikrintai, visgi šūdas neskęsta taip paprastai, o kokioj baloj sprendžia plaukikas. Niekaip negaliu palyginti emocijų, kai greitis 1 Lt/diena ir 100 Lt/min, vienu atveju pasipiktinimas, kitu - smegenėlės pradeda judėti labai greitai. 
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

OMXV birzoj jei kokia akcija is turima portfelia pakyl pora centu per diena tai jau skaitos progresas,bet dazniausiai sekancia diena tie du centai ir nukrent tokia mana patirtis per metus investavus 1000lt plius komisiniais 20lt,buva vienu metu kai gryna pelna maksimums buva pasiekts 30-40lt be komisiniu,dabar tiek minusa velkas jei nedaugiau,tai dabar galvoju gal po kokiu 4-5 metu man tos akcijas atsipirks bent dvigubai jei iki tol tos ymones nebankrutuos ,
o realiai tokia suma forexe gal padaryt ber dvi minutes,tik rizika gal but kad nuesi tiek pat ir y minusa labai greitai.Del to ir rekomenduoju jei galimybes yra eit y uzsienia birza,nes ten ir TA ir fundamentali analize gal pritaikyt,ir poras savaiciu begy rezultatai matysis.O Forex nepratusiam prekiaut sakyciau tas pats kas duot lietuviui buggati be ribotuva ir jis kaima keliu vis tiek pabandys pasiekt 400km/h 
Band
Band
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės
( +9 / -1 )

 pinkiaiii, ar tau neatrodo kad per daug save žinančiu laikai? Bėgioji nuo vienos temos prie kitos ir visur save patyrusiu laikai... Kaip ir pats rašei "kad nebutu ka man rodyt su demo rimtai neprekiauju,o saskaitas su tikrais $ dabar neturiu". Tai vat kai turėsi ir padarysi teigiamus veiksmus, tada ir pasireišk, o kol kas tavo vieta manau delfi.lt komentaruose, nes būtent ten esančių nuotaika dvelkia tavo komentarai... T.y. nieko neturiu, nieko gero nepadariau, bet viską žinau kaip reikia daryti...
Band
Band
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės
( +9 / -1 )

 kallmall jei nori išmokti prekiauti ir pažinti save rinkoje, prekiauk su minimaliu svertu forexe, jei nori neprarasti pinigų (taip greitai), prekiauk akcijomis. Bet kokiu atveju pirmas testinis "nedidelis" depozitas - rinkos o ne tavo.
Jei mokaisi ekonomiką-foreksas ne tau.
Paskutinį kartą redagavo: Band (2011-06-17 17:59)
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

Aišku nuo forex. VP lauki kaip durnelis judesio bent pusmetį, o forexe pusvalandis ir turi. Svertas pradžioje turėtų būti max 1:20, o jei išeina pvz admiraluose tik 1:500, tai naudoti MM, užeidinėti su min SL. Čia ne vieną kartą skelbiau bonusinius brokerius, kur jie tau duoda pradinį depą, kurio išsiimti negali. Čia verta pradėti. Dar nieko pradžiai brokeris forexcent - ir bonusas 5 baksai paverčiami 500 centų, su kuriais gali prekiaut, kurt strategijas, žiūrėti kas su pasąmone darosi... O VP teisingai sakė - nieko neišmoksi, laiką stumsi ir brokerius šersi, ir dar ant VPK užsirausi. Pliusas nebent didelėm sumom stumdyt likvidžiose akcijose su minimaliom garantijom dėl pinigų atgavimo. Tik VP juda paprastai viena kryptimi ( dažniausiai link 0, čia nedividendinės) o forex visą laiką ciklais.
Band
Band
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės
( +9 / -1 )

 vaidas777 tesingai pasakei. Tik noriu nežymiai bet iš esmės pataisyti. Pradedančiąjam...pagalvokim dabar. Klausimas: Kas yra svertas? Svertas yra galimybė uždirbti daugiau jei uždirbi. Tuomet kyla klausimas: Kam reikalingas svertas naujokui? Kas yra naujokas? Naujokas, tas kuris nemoka arba mano, kad moka prekiauti, bet dar nepasitiki savimi.  Tuomet kam reikalingas svertas naujokui? Ar jis reikalingas? Manau, kad po šių kelių mano klausimų visiems pasidarė aišku kad jis visiškai nereikalingas. Anaiptol, jis kenksmingas! Brokeriai, tie kurie gyvena iš naujokų, naujokui gali duoti ir 1000 svertą, nes 100proc. žino, jei juo pasinaudos naujokas, jis 100proc. sudegs. Tai jau brokerių verslas, paremtas naujokų NEREALIAIS lūkesčiais "UŽDIRBTI MILIONĄ".
Naujokui svertas maksimu 1:2. Ir tai grieštai! Ir galiu duoti tą patį 100proc., kad tie, kurie patikės tuo ką čia parašiau, vis tiek nesusilaikys įeiti su beprotiškai dideliu svertu. Va čia ir prasideda psichologija ir savęs pažinimo kelias....
Paskutinį kartą redagavo: Band (2011-06-17 18:52)
Band
Band
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės
( +9 / -1 )

 Arba dar paprasčiau.
Kas yra forex'as? Forex'as yra ta pati valiutų keitykla, kurią rasi kiekviename banke. Tik banke spredas 300-500 punkų (kažkada skaičiavau, tiksliai nepamenu), o čia turi galimybę prekiauti valiutomis su 2-3 punktų spredu. Tik tiek! Taigi naujokui pilnai pakanka prekiauti ir su svertu 1:1, t.y. svertas visai nereikalingas. Tik jei turi tik 300$, neturi galimybės mokytis su 1:1. Turi galimybę žaisti kaip kazino-"pasiseks-nepasiseks" su svertu 1:200 ar kiek ten...  Ir žaidimo rezultatas aiškus.
toten
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės
( +3 / -2 )

 Na niekaip nesuprantu, koks skirtumas koks svertas, teisingas MM svertą taiko tau, o ne prieš tave, galvoti reikia prieš, o ne po. 
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Taip Band. Svertą aš taikau kai žinau kaip judės rinka. Skamba nerealiai bet taip yra. Tik pasveriu šansus ir jei kas ne kaip raukiu su SL. Todėl pelnas daug kartų viršija nuostolius. Aišku patarčiau lankyti daug seminarų, bet tarp šio tipo tinklapių ir jų lankytojų už tai būsi laikomas asiliuku...
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

a

Paskutinį kartą redagavo: pinkiaiii (2011-06-17 22:57)
Band
Band
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės
( +9 / -1 )

 Man nereikia nieko įrodinėti. Man tai nesvarbu. Aš prekiauju gyvais pinigais ir iš to jau kažkiek gyvenu ir gyvensiu ateityje. O kodėl aš esu Zulutrade esu parašęs toje temoje. Turbūt pamiršai, nes ir ten esi pasisakęs.
pinkiaiii ar aš tave kažkaip įžeidžiau? Tai ko tu dabar ėmei čia plūstis? Čia tema pradedantiesiems....taigi baigiam.
Band
Band
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės
( +9 / -1 )

 vaidas7777  tai gal pasakysi, kaip atskirti naudingus seminarus nuo melžiančių? Aš juos tiesiog jaučiau (tai buvo prieš keletą metų). Pasakysiu teisybę-nelankiau daug seminarų, bet daug skaičiau. Ir man užteko vieno seminaro, kad daugiau neičiau nei į vieną skelbiamą ir siūlomą. Ir supratau, kad per daug skaičiau, nes visi tie skaitalai po to seminaro nuėjo per niek...Forexas tai ta vienintelė vieta, kur vienas lauke esi karys...Gal būt tai keisis, kaip ir visas foreksas pastoviai keičiasi, tada ir persioreantuosiu. Kol kas nematau tam būtinybės. Nors matant pasaulinio globalėjimo tempus, gali viskas radikaliai pasikeisti. Svarbu suspėti su pasikeitimais ir spėti įšokti į reikiamą traukinį....
savass
savass
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +9 / -3 )

Kallmall,

pasakysiu is patirties - JAV  akciju birzoje atradau savo strategija per vienerius metus. Visus tuos ieskojimo menesius rezultatas buvo flat . Forexe atradau pries 6-7 metus - daugiau nei trys metus prekiauju kiekviena miela diena. Ir vis dar negaliu pasakyti, kad tai pat sekmingai kaip kad akcijomis. Per tuos metus praradau labai daug pinigu. Bet gavau daug pamoku.

Taigi mano patarimas vienareiksmiskas - akcijos. Ir nuosirdziai sakau - tam reikes daug daugiau laiko nei vasara. Net 30 metu prekiaujantys profai sako, kad vis dar mokosi. Tai nesibaigiantis procesas. O per ta laika isbandysi ir viena ir kita. Bet tavo vietoj pradeciau nuo akciju.

___________________________
http://www.facebook.com/fxdesertui
Band
Band
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės
( +9 / -1 )

 Taip savass Nors tavo patirtis nuo manosios skiriasi (norint išmokti prekiauti, t.y. foreksas ar akcijos), bet jaučiasi tava reali patirtis ir kad ji Tau tinka. Šiaip rimti (aš save kol kas laikau apyrimčiu, nors ir pirmas Lietuvoje esu viešame Zulutrade.com saite) prekeiviai net nesiginčija kas ar kaip prekiauja geriau. Kiekvienam savo-svarbu, kad rezultatas būtų teigiamas!
Paskutinį kartą redagavo: Band (2011-06-17 21:51)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital