Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Informacijos rinkimas / Programos grafikų braižymui

mantas0
mantas0
Rašyti privačią žinutę

547 žinutės
( +37 / -43 )

Citatos pradžia tomgu  
  Sveiki, esu naujokas, todel turiu keleta klausimu. Gal kas galite paaiskinti kaip reikia skaityti siame puslapyje esancia tchnines analizes 2 grafika? Kaip interpretuoti raudona ir zalia linijas. Aciu labai. http://www.spekuliantai.lt/akciju-birza/technine-analize/technine-analize-2/OMXV/VLP1L

Ir dar, gal kas galite pasakyti kokias akcijas verta pirkti siuo metu ilgam laikotarpiui ir kurias trumpam, keliom dienom ar savaitem
Citatos pabaiga
viska daryk kaip ir dabar darai, investuok periodiskai kas menesi , taip kainos vidurki praskiesi, laikyk ilgesniam laikotarpiui, nors rinkos neramios, periodas kaip puse metu manau minimu, per ta laika apsiprasi, nes jei pradesi pirkti trumpam laikui pamatysi kad neturint patirties, ir jei tie 5000 tau pakankamai dideli ir svarbus pinigai greitai liks 4000, susidursi laikui einant su baime prarasti, kol pelno nera, stengis issaugoti kapitala, db turetu buti tikslas toks, issaugoti tuos 5000 ir mokintis, su laiku kitas tikslas bus issaugoti pelna ir ji auginti, ir niekada nepamirsti svarbiausia issaugoti pradini kapitala, nes tai tavo sunkiai sukaupti pinigai, o jie sitame reikale greitai blesta, man taip patare, pats taip dariau, tik nepradek sokineti dienineje prekyboje, bent jau kolkas, komisiniai kosminiai omxv ir garantuoju nesusitvarkysi su savimi..
I tapati upes vandeni antra karta neibrisi.
tomgu
tomgu
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

Na, tikrai nesitikejau kad siame forume tiek daug naudos gausiu. Dekui visiem!!! Noras investuoti man yra didelis..., bet yra ir baime... Tai kaip supratau pradedanciajam geriau investuot ilgesniam laikui, gal verta palaukt metus, kad nereiktu mokesciu moket? Tik kad labai jau sunku issirinkt akcijas... Dar keliuose komentaruose skaiciau kad pienininku akcijas verta pirkti? Kaip manote?
Protingas investuotojas perka iš pesimisto, o parduoda optimistui.
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

 Metus laukti gali tuo atveju, jei pagal tave akcijų kaina ateity bus didesnė negu ta, už kurią pirkai, tokiu atveju neteks mokėti 15 proc. pelno mokesčio, kitu atveju sėdėsi minuse... Kai kas nors rašo, kad verta pirkti tokias ir tokias akcijas, tai mažiau reikia klausyti, nes tie kurie sėdi valtyje tikrai nenori, kad jinai pradėtų skęsti  Geriausią patarimą man atrodo gavai iš manto, kad jeigu turi kažkokią sistemą susigalvojęs akcijų pirkimo, kuri neša pelną tai jos ir nesikeisk, nes bandydamas pagerinti rezultatą iš godumo viską prarasi...
Paskutinį kartą redagavo: Arnas_IT (2011-06-08 11:34)
Rojus
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +13 / -2 )

Citatos pradžia Arnas_IT  
   Metus laukti gali tuo atveju, jei pagal tave akcijų kaina ateity bus mažesnė negu ta, už kurią pirkai, tokiu atveju neteks mokėti 15 proc. pelno mokesčio, kitu atveju sėdėsi minuse... Citatos pabaiga
Cia speju norejai parasyti didesne, o ne mazesne.
Disclosure: APG1L 45.12%, TEO1L 20.51%, SPY 12.55%, VWO 11.24%, OAMOBBF1L 4.11%, SFGAT 2.67%, LDJ1L 2.65%, UKB1L 1.15%.
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

 Rojus, teisingai spėji - jau pataisyta 
tomgu
tomgu
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

Nu taip, bet manau kol nesu  patyres gal nereikia stengtis uzdirbti greitai ir daug. Aisku rizika yra. jei neparduosi, tai gali nukristi, bet metytis irgi gal nera gerai..., net nezinau... Na, tas investavimas nera toks lengvas kaip atrodo...
Protingas investuotojas perka iš pesimisto, o parduoda optimistui.
tomgu
tomgu
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

Beje, dar norejau paklausti del tu 15 %. Ar bankas automatiskai perduoda mokesciu inspekcijai apie gauna pelna is vertybiniu popieriu, ar reikia paciam ziureti ir skaiciuoti, kiek gavai pelno?
Protingas investuotojas perka iš pesimisto, o parduoda optimistui.
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

 Deklaruodamas pajamas turi pats viską nurodyti ir suskaičiuoti ataskaitoje, bet brokeris tau turėtų duoti tavo sandorių ataskaitą, todėl neturėtų būti sunku tą padaryti...
tomgu
tomgu
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

Aiski, as galvojau kad kai mokesciu inspekcija daro preliminaria deklaracija tai viska ir itraukia. Tai jei teks kada moketi 15 % tai zinosiu, dekui.
Protingas investuotojas perka iš pesimisto, o parduoda optimistui.
tomgu
tomgu
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

nezinau, gal mano kompui kazkas, bet man nerodo  tu knygu, nors darbe ziurejau rode, tai reiks darbe paziuret.
Protingas investuotojas perka iš pesimisto, o parduoda optimistui.
tomgu
tomgu
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

beje, gal yra kokiu lietuvisku knygu?
Protingas investuotojas perka iš pesimisto, o parduoda optimistui.
Rojus
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +13 / -2 )

 Su lietuviskom tai prasciau. Turbut teks eiti iki knygyno arba bibliotekos, nes taip paprastai neparsisiusi. Nors nlb ieskojau lietuvisku, tai ne kazka ir pasakyt/patart galiu.

Siaip va sita gali isigyt, jau yra lietuviskas vertimas. Gan nebloga knyga.

http://www.knyguklubas.lt/informaciniai+leidiniai/verslas+ir+karjera/protingas+investuotojas.html
Disclosure: APG1L 45.12%, TEO1L 20.51%, SPY 12.55%, VWO 11.24%, OAMOBBF1L 4.11%, SFGAT 2.67%, LDJ1L 2.65%, UKB1L 1.15%.
tomgu
tomgu
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

ta turiu angliska. Skaitau siaip ir angliskai, bet lietuviskai vistiek aiskiau. Tik kad kaina nemaza, o bibliotekoj kazi ar rasi tokia... Siaip apie grafiku skaityma kazka kad rast lietuviskai butu gerai. nes angliskai sunku suprasti... O gal kas trumpai gali paaiskinti kaip nustayti pagal technines analizes grafikus galima ar kaina kils ar kris?
Protingas investuotojas perka iš pesimisto, o parduoda optimistui.
aurys86
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki. žiūriu tema užvesta, bet gal kas kiti pasisakysit, kokias programas naudojat braižymui?
Nes aš esu matęs Amibroker, bet gal kokių geresnių turit, ar plačiau papasakotumėt?
Iš anksto dėkui už atsakymus
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

 Aš naudoju MetaStock, tik kad reikia ten prekybos duomenis pačiam susikelti...
aurys86
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Tai su Amibroker irgi reikia susikelti pačiam. Ar čia sudėtingiau?
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

 negaliu atsakyt, nes Amibroker nesinaudojau niekada 
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

Aš irgi paišau su MetaStock... Man akankamai gerai. Kolega piešia su Amibroker, sako, kad daugiau indokatorių yra... Na man pakankamai jų ir MetaStock... Vis tiek visų iškart nenaudoju
Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
tomgu
tomgu
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

Norejau paklaust apie mokescius. Kaip mokesciu inspekcija skaiciuoja mokescius, ar nuo viso bendro pelno per metus, ar nuo kiekvieno sandorio? Pvz pirkau uz 1000, pardaviau uz 1200, bet paskiau pirkau vel uz 1000, bet pardaviau uz 800, tai bendrai pelno neturiu. Bet kiek zinau, skaiciuoja nuo kiekvieno pelningo sandorio, o jei turi nuostoli nuo kitu sandoriu tai tavo bedos. Gal kas tiksliai zinot?
Protingas investuotojas perka iš pesimisto, o parduoda optimistui.
bachas
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +3 / -8 )

Skaiciuoji bendra + minusuoji komisinius. 

Pasitaisiau,ne skaiciuoja,o skaiciuoji.Nors manes kelis kartus yra prase banko pazimu,kad galetu patikrinti sumas.Zinoma po deklaracijos pateikimo.
Paskutinį kartą redagavo: bachas (2011-06-22 16:29)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital