Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Verslo apskaita

karinakar
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Citatos pradžia baltaspalvota  
  Pabandykite B1 - nemokama buhalterinė programa

B1 misija - padėti visoms įmonėms Lietuvoje sumažinti buhalterinės apskaitos kaštus 10 kartų.
B1 turi visus būtinus modulius visapusiškam buhalterijos  tvarkymui tiek prekybos ir paslaugų įmonėms, tiek ir gamybos bei transporto įmonėms.
https://www.b1.lt/privalumai
Citatos pabaiga
As naudojausi. Man patiko, patogi ir lengva, yra skirtingu tarifu. Irgi patarciau isbandyti
makalio11
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 Labas, nemanau kad verta pačiam tvarkytis buhalterinę apskaitą geriau jau kažkam šiek tiek pamokėti ir tegul jie vargsta, o pačiam labiau orientuotis į verslo plėtrą
Vitalijus3
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

 man irgi atrodo, gal verčiau turėti profesionalą, nes po to pats ne taip nutvarkysi, tai tikrai nebus geriau...
tradintojas
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 Bandžiau ir aš kažkada pats tvarkyti, nebenoriu net pagalvoti apie tai, net  į buhalterių kursus buvau nuėjęs... Paskui paprotino mane, pasidomėti buhalterines paslaugas teikiančiomis įmonėmis ir iki šiol tuo labai džiaugiuosiu, kad radau tikrai supratingus ir visada padedančius buhalterius. Beje, maniškiai dirba su minėta Bą programa, kur pats online prisijungiu ir realiu laiku matau savo įmonės duomenis, ataskaitas ir t.t. Jei kam reikia buhalterių rekomenduoju www.knowhowsynergy.lt  
knract
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

 ngứa môi lớn ở vùng kín
knract
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

vùng kín bị ngứa và nổi mẩn đỏ
looneyhans
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

 Great site thanks admin. More power.  
alexpogi
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

  In this post very wonderful thought and inform knowledge of us. For school and collages students also. Keep sharing this type of helpful post. www.bookkeepersacramento.com
looneyhans
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

   Awesome! Learned alot thanks so much keep posting more.  www.painterseugeneoregon.com
killersmile
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

   Great site thanks admin. More power.  Click here

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital