Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pradedantis

Brokerix
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Pradejau dometis prekyba pries kelias saavites kai aptikau metatrader 4 net isbandziau kelis expert ir neblogai sekasi demo, bet noreciau daugiau suzinoti ir ismokti pries pradedant su realiais pinigais.  Gal galetumete kokios literaturos pareklamuoti ar puslapius kur info pradedantiems visi tei pip ir kiti paaiskinti normalia Lietuviu kalba,aciu.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Pilnas internetas literatūros. 
Svarbiausia, kol nepdvigubinsi demo sąskaitos, apie realią net negalvok. O jei realiais labai niežti, investuok į akcijas. nesėkmės atveju, vis tiek liks lėšų, priešingai nei Forex'e, kur paliekamas depozitas. Apie paliktus depozitus čiau tau dešimtys papasakos, o gal ir daugiau.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Svarbiausia, kol nepdvigubinsi demo sąskaitos, apie realią net negalvok
nu cia nei a nei b pasakyms toksai,saskaita gal per pora valandu belekokia padvigubint drasiai be jokiu ziniu
Reik ismokt stabiliai uzdirbt ir susikurt strategija kas uzim ne menesi ir ne du.O del literaturas internete nemazai straipsniu,o knygas  tai forex 101 pradmenys,arba koki nuogas birzos investuotojas,o jei anglu kerti y babypips.com mokykla
Brokerix
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

o kur rasti apie investavima i akcijas? kokios investicijos reikalingos ir kokios akcijos parduodamos?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Koiomis akcijomis prekiaujama Vilniaus biržoje gali rasti čia:
http://www.nasdaqomxbaltic.com/lt/shares/mw-mainlist
O ir literatūros biržos pulapyje pradedančiajam yra pakankamai daug.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Brokerix
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

nuejau i ta puslapi o kaip pirkti akcijas pvz teo? ar pnvz tresto? aciu
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Sutartį su FMĮ dėl Vertybinių popierių sąskaitos pasirašyti. Pervedi ten pinigus ir perki.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Brokerix
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

nuejau issiunciau laiska laukiu ats. Gal kas girdejote apie forex mafioso trading robota?kaip jis veikia ir t.t.?
mantas0
mantas0
Rašyti privačią žinutę

547 žinutės
( +37 / -43 )

pirma susidaryk vaizda kas yra forexas
I tapati upes vandeni antra karta neibrisi.
FxFox
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +1 / -1 )

Visiems pradedantiesiems. Pirmiausiai perskaitykit literatūrą apie visus techninius dalykus.Paskui paskaitykit tikimybių teoriją lošimuose. Užsiprenumeruokit žurnalą "Stocks & Commodities". Tada susikurkit strategiją pagal savo charakterį (nebijokit naudoti martingeilo, tik reikia protingai). Ją pratestuokit su kuo maziau optimizuojamų parametrų (geriausiai ne daugiau vieno). Tada automatizuokit prekybą. Mano nuomone geriausia šiandien yra MT4.

P.S. Mano patirtis forekse nuo 1998 metų.
Nėra nuostolingų strategijų - yra tik blogas kapitalo valdymas!
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

gerai Mants pasake nezina nei kas su kuo valgoma o jau ant robotu zmogus nor sokt :]
mantas0
mantas0
Rašyti privačią žinutę

547 žinutės
( +37 / -43 )

Citatos pradžia FxFox  
  Visiems pradedantiesiems. Pirmiausiai perskaitykit literatūrą apie visus techninius dalykus.Paskui paskaitykit tikimybių teoriją lošimuose. Užsiprenumeruokit žurnalą "Stocks & Commodities". Tada susikurkit strategiją pagal savo charakterį (nebijokit naudoti martingeilo, tik reikia protingai). Ją pratestuokit su kuo maziau optimizuojamų parametrų (geriausiai ne daugiau vieno). Tada automatizuokit prekybą. Mano nuomone geriausia šiandien yra MT4.

P.S. Mano patirtis forekse nuo 1998 metų.
Citatos pabaiga
gal daugiau apie martingaila, nes net naudojant maza sverta sita strategija vistiek tampa labai pavojinga

p.s pabandziau taikyti martingaila staciau short ant usd, kilo, vel staciau short su dvigubinimu, kilo, ir galiausiai turimas nuostolis yra didelis, ir ganetinai keblu ir neaisku kada judesys ir pakankamai didelis bus zemyn kad atpirktu sukaupta nuostoli ir dar pelno duotu, ir dar psihologiskai sunku matyti nuostoli, nors daugeliui manau yra teke matyti kai buvusi nuostolinga pozicija uzdaroma o po kazkiek laiko ji butu tapusi pelninga ir galbut labai, tad mano tikslas ismokti dirbti su savimi, nenaudoti izulaus sverto, padidinti depozitita kad galeciau prisiimti didesni nuostoli, kaip zinia forex neakcijos iki nulio nenuvertes, ir kaina anksciau ar veliau nueis ten kur man reikia.. nesiorentuoju i mazo TF prekyba reikia laiko...


Paskutinį kartą redagavo: mantas0 (2011-02-19 22:01)
I tapati upes vandeni antra karta neibrisi.
FxFox
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +1 / -1 )

Citatos pradžia mantas0
 

 
Citatos pradžia FxFox  
    Citatos pabaiga
gal daugiau apie martingaila, nes net naudojant maza sverta sita strategija vistiek tampa labai pavojinga

p.s pabandziau taikyti martingaila staciau short ant usd, kilo, vel staciau short su dvigubinimu, kilo, ir galiausiai turimas nuostolis yra didelis, ir ganetinai keblu ir neaisku kada judesys ir pakankamai didelis bus zemyn kad atpirktu sukaupta nuostoli ir dar pelno duotu, ir dar psihologiskai sunku matyti nuostoli, nors daugeliui manau yra teke matyti kai buvusi nuostolinga pozicija uzdaroma o po kazkiek laiko ji butu tapusi pelninga ir galbut labai, tad mano tikslas ismokti dirbti su savimi, nenaudoti izulaus sverto, padidinti depozitita kad galeciau prisiimti didesni nuostoli, kaip zinia forex neakcijos iki nulio nenuvertes, ir kaina anksciau ar veliau nueis ten kur man reikia.. nesiorentuoju i mazo TF prekyba reikia laiko...

 
Citatos pabaiga
"net naudojant maza sverta sita strategija vistiek tampa labai pavojinga" - prekyba biržoje visada yra pavojinga, kaip ir bet kuris kitas verslas. Jeigu esi susikūręs savo strategiją ir ją pratestavęs, tai žinai visus pavojus. Žinai kiek kartų iš eilės būna nuostolis, kiek pelno. Žinai kiek reikia kapitalo. Žinai kada įeiti į rika ir kada iš jos išeiti.

"ganetinai keblu ir neaisku kada judesys ir pakankamai didelis bus zemyn kad atpirktu sukaupta nuostoli ir dar pelno duotu" - net pats dievas nežino kada bus judesys žemyn ar aukštyn, bet turėdamas strategiją žinai ko tikėtis. Jei nežinai, tai vadinasi, neturi strategijos. Spėlioti kur eis kaina yra kvaila.

"psihologiskai sunku matyti nuostoli, nors daugeliui manau yra teke matyti kai buvusi nuostolinga pozicija uzdaroma o po kazkiek laiko ji butu tapusi pelninga ir galbut labai, tad mano tikslas ismokti dirbti su savimi, nenaudoti izulaus sverto, padidinti depozitita kad galeciau prisiimti didesni nuostoli, kaip zinia forex neakcijos iki nulio nenuvertes, ir kaina anksciau ar veliau nueis ten kur man reikia.. nesiorentuoju i mazo TF prekyba reikia laiko..." - jeigu turi strategiją, nereikia numatyti jokio nuostolio ar pelno. Tu viską žinai, todėl psichologiškai esi ramus. Aš taip supratu, kad strategijos, jūsų atveju, nėra.



Nėra nuostolingų strategijų - yra tik blogas kapitalo valdymas!
mantas0
mantas0
Rašyti privačią žinutę

547 žinutės
( +37 / -43 )

strategijos kazkokios tvirtos nera, tik ieskojimai...
I tapati upes vandeni antra karta neibrisi.
Brokerix
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

nuejau i ta balticum del vertybiniu popieriu pirkimo o ar galima per interneta atsidaryti FMĮ Vertybinių popierių sąskaita? ar turi skambinti ten jiems ir t.t. ? nes nerandu niekur tikslaus atsakymu visur kas tai yra ir t.t. noreciau teo ir t.t. akcijas pirkti
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Eini į FMĮ, pasirašai sutartį ir prekiauji internetu.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Brokerix
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

jus kalbat apie si www.finasta.lt puslapi? nes nuejas niekur nerandu kur ta sutarti pasirasyti ar kazka tokio tik demonstracinew versija kazkokia
mantas0
mantas0
Rašyti privačią žinutę

547 žinutės
( +37 / -43 )

eik i banka SEB SWED DNB arba LHV FINASTA ir dar yra kit variantu, viska isaiskins nueisi finansu vadybininkas pades, nepasirauk ir ju produktu neimk pradeda ten kisti fondukus, arba didesnei sumai savo paslaugas valdyti portfeli, nieko nera sudetingo ypac omxv ismoksi pats, ismokau as ismoksi tu.. yra kontaktai siu istaigu tinklapiuose panarsyk pasiskambink susitarsi laika, tu cia ieskai jau kelinta savaite kaip pas ka eiti, as uztrukau kelias dienas, tu geriau gilinkis ka ir del ko rosiesi pirkti, o tarpininkas aktualus tik del mokesciu nors man jie nera lb aktualus nespikuliuoju kasdiena, susiziurek cia forumuose ir tarpininku mokesciai yra apkalbeti, sekmes
I tapati upes vandeni antra karta neibrisi.
PAGONlS
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( +1 / -1 )

O ar galėtumėte kažką pasakyti apie šitą:
https://fcm-trading.com/
http://fcm-trading.lt/

Ieškojau forume, bet nieko neradau.
Ačiū
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

nesuprantu kodel zmones taip sudetingai viska aiskin cia,jei turi internetine bankininkyste su hansa ar kitu banku prisijungi per intika prie sava acc susirandi kur yra akcijas  paspaudi ant sutarties kad nori prekiaut ir valio viskas tinklapi yra sudeta renkies akcijas susimoki 5lt ir perki,nereik jokiu sutarciu ar ejimu kur nors :]

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital