Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Ramasx dienorastis

ramasx
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +2 )

siandien pasijungiau prie plus500.
pabandysiu uzsiimti spekuliacijomis.

pradinis kapitalas 65 litai.
spekuliuosiu tik valiuta EUR/USD


Paskutinį kartą redagavo: ramasx (2011-01-25 13:41)
ramasx
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +2 )

na , stai ir nauja diena.
mano kapitalas 66.67 lito
vakar dienos pelnas 1,67 lito, arba 1.1 %



Paskutinį kartą redagavo: ramasx (2011-01-27 07:44)
ramasx
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +2 )

3 mano darbo diena.
mano kapitalas 78.46 lito
vakar dienos pelnas 11.79 lito. arba 9.2 %


ramasx
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +2 )

4 mano darbo diena.
mano kapitalas  95,64 lito.
vakar dienos pelnas 17,18 lito. arba 13.4 %
ramasx
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +2 )

5 mano darbo diena.
mano pirma klaida
Mano kapitalas 82,46 lito.
vakar dienos nuostolis 13,81 lito arba 13.2 %
ramasx
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +2 )

6 mano darbo diena.
mano kapitalas 38,40 lito.
nuostolis 44,06 lito arba 36.3 %
ka gi, bandysiu dar uzsikabint
nes maziausia suma kokia galima turet 34 litai.
ramasx
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +2 )

7 darbo diena
BANKROTAS.
reiks bandyt inest savo pinigeliu ir pabandyt dar karta.
Tada atnaujinsiu dienorasti.
iki susitikimo
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

gal geriau isvis negalvok apie sava pinigu inesima ,ir geriau pagalvok apie investavima y moksla ir demo trading,nes bus tik dienu klausims kada sudeginsi vel saskaita tik sy karta bus savi pinigai,cia turbut geriausias ir pats protingiausias patarims kury gausi
Edas6
Edas6
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

savu neneshk eik i http://www.olimptrade.com gausi 30 $ ir pedesi ant MT4 platformos
Norge/LT
Norge/LT
Rašyti privačią žinutę

327 žinutės
( +34 / -38 )

Citatos pradžia ramasx
 

 
7 darbo diena
BANKROTAS.
reiks bandyt inest savo pinigeliu ir pabandyt dar karta.
Tada atnaujinsiu dienorasti.
iki susitikimo
 
Citatos pabaiga

Rubikonas perzengtas...
Edas6
Edas6
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

free yra tokiu kaip plius 500 duoda gi po 10 ar 30 baksu treniruokis, nors geriau demo pradziai

Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Sveiki, mano patirtis su plus 500 panaši - tik aš kai prisiregistravau - jau davė 75 Lt. pradžiai. Per pora savaičių šią, pradinę sumą padauginau iki 230Lt., o tai būtų maždaug 303%. Tuomet treidingas man jau atrodė visai viliojantis, jausmas buvo geras - planavau pasiekęs 300 lt. ribą - bandyti persivesti pinigėlius į savo sąskaitą, taip sakant išbandyti plus500 sažiningumą.. deja, prasidėjo neramumai Egipte, dar keli Europos diplomatų sprendimai ir euras dolerio atžvilgiu pradėjo kristi.. va tada ir prasidėjo nuosmukis. Taip staigiai kristi juk neturėtų, pagal visas taisykles - grafikas anksčiau ar vėliau turėtų atšokti atgal.. na, bent jau aš taip maniau.. o jis vis krito.. Dabar kaip toje pasakoje apie auksinę žuvelę - gryžau prie suskilusios geldos - tų pačių 75 litų Tarkite žodį forex profesionalai - ar tikrai įmanoma pastoviai gauti pelną dirbant tokį darbą? Ar man jau vertėtų palaidoti svajones tuo užsiimti rimtai?
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
aidaskuk
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Citatos pradžia Kipsas007  
  Sveiki, mano patirtis su plus 500 panaši - tik aš kai prisiregistravau - jau davė 75 Lt. pradžiai. Per pora savaičių šią, pradinę sumą padauginau iki 230Lt., o tai būtų maždaug 303%. Tuomet treidingas man jau atrodė visai viliojantis, jausmas buvo geras - planavau pasiekęs 300 lt. ribą - bandyti persivesti pinigėlius į savo sąskaitą, taip sakant išbandyti plus500 sažiningumą.. deja, prasidėjo neramumai Egipte, dar keli Europos diplomatų sprendimai ir euras dolerio atžvilgiu pradėjo kristi.. va tada ir prasidėjo nuosmukis. Taip staigiai kristi juk neturėtų, pagal visas taisykles - grafikas anksčiau ar vėliau turėtų atšokti atgal.. na, bent jau aš taip maniau.. o jis vis krito.. Dabar kaip toje pasakoje apie auksinę žuvelę - gryžau prie suskilusios geldos - tų pačių 75 litų Tarkite žodį forex profesionalai - ar tikrai įmanoma pastoviai gauti pelną dirbant tokį darbą? Ar man jau vertėtų palaidoti svajones tuo užsiimti rimtai? Citatos pabaiga
Esu toks pat pradedantysis kaip ir Tu, tačiau, galiu pasakyti, kad padarei vieną dažniausiai daromų klaidų - nesugebėjai pripažinti nuostolio. Tokiu atveju turėjai fiksuoti savo nuostolį anksčiau ir laukti naujų progų uždirbti... Norint ilguoju laikotarpiu nesudeginti savo kapitalo privalai išmokti valdyti riziką.
Mariukstis
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės
( +20 )

Citatos pradžia Kipsas007
 

 
Sveiki, mano patirtis su plus 500 panaši - tik aš kai prisiregistravau - jau davė 75 Lt. pradžiai. Per pora savaičių šią, pradinę sumą padauginau iki 230Lt., o tai būtų maždaug 303%. Tuomet treidingas man jau atrodė visai viliojantis, jausmas buvo geras - planavau pasiekęs 300 lt. ribą - bandyti persivesti pinigėlius į savo sąskaitą, taip sakant išbandyti plus500 sažiningumą.. deja, prasidėjo neramumai Egipte, dar keli Europos diplomatų sprendimai ir euras dolerio atžvilgiu pradėjo kristi.. va tada ir prasidėjo nuosmukis. Taip staigiai kristi juk neturėtų, pagal visas taisykles - grafikas anksčiau ar vėliau turėtų atšokti atgal.. na, bent jau aš taip maniau.. o jis vis krito.. Dabar kaip toje pasakoje apie auksinę žuvelę - gryžau prie suskilusios geldos - tų pačių 75 litų Tarkite žodį forex profesionalai - ar tikrai įmanoma pastoviai gauti pelną dirbant tokį darbą? Ar man jau vertėtų palaidoti svajones tuo užsiimti rimtai?
 
Citatos pabaiga
Aš čia ne prie profesionalų, bet mano manymu pradžiai pabandyk pasiaiškinti ar tikrai eur "pagal visas taisykles neturėjo kristi". Kad ir peržvelgęs spekuliantų forumus rasi, kad tokio (didesnio ar mažesnio) kritimo labai daug kas tikėjosi (bei iš jo uždirbo) ir tikrai ne dėl Egipto ar kokių diplomatų sprendimų (t.y. mažiau klausyk "panoramos" analitikų).
 
Tai kai išsiaiškinsi ar galėjai identifikuoti tokį eur kritimą, tai turbūt pats sau ir atsakysi ar "vertėtų palaidoti svajones tuo užsiimti rimtai ar ne?
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Kipsas007
 

 
 Tarkite žodį forex profesionalai - ar tikrai įmanoma pastoviai gauti pelną dirbant tokį darbą? Citatos pabaiga
Žinoma, kad įmanoma, bet... pažiūrėk porą iliustracijų iš tikro profesionalo monitoriaus (2011.02.08 Niuorko sesija)
:
Forexe žinau viską :D
Edas6
Edas6
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

Patarimas paprastas nepirti ir neparduoti kol tiksliai nežinai kiek turi kristi/kilti, stop los butinas, trendo ivertinimas, praeitos dienos analizė (min maks vidurkis apsisukimo linija), čia tiek pradžiai, prekyba čia paprasta , bet čia ne turgus, prieš trendą nepaeisi nors ir kiek to norėtum.
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Citatos pradžia Mariukstis  
 
Citatos pradžia Kipsas007
 

 
Sveiki, mano patirtis su plus 500 panaši - tik aš kai prisiregistravau - jau davė 75 Lt. pradžiai. Per pora savaičių šią, pradinę sumą padauginau iki 230Lt., o tai būtų maždaug 303%. Tuomet treidingas man jau atrodė visai viliojantis, jausmas buvo geras - planavau pasiekęs 300 lt. ribą - bandyti persivesti pinigėlius į savo sąskaitą, taip sakant išbandyti plus500 sažiningumą.. deja, prasidėjo neramumai Egipte, dar keli Europos diplomatų sprendimai ir euras dolerio atžvilgiu pradėjo kristi.. va tada ir prasidėjo nuosmukis. Taip staigiai kristi juk neturėtų, pagal visas taisykles - grafikas anksčiau ar vėliau turėtų atšokti atgal.. na, bent jau aš taip maniau.. o jis vis krito.. Dabar kaip toje pasakoje apie auksinę žuvelę - gryžau prie suskilusios geldos - tų pačių 75 litų Tarkite žodį forex profesionalai - ar tikrai įmanoma pastoviai gauti pelną dirbant tokį darbą? Ar man jau vertėtų palaidoti svajones tuo užsiimti rimtai?
 
Citatos pabaiga
Aš čia ne prie profesionalų, bet mano manymu pradžiai pabandyk pasiaiškinti ar tikrai eur "pagal visas taisykles neturėjo kristi". Kad ir peržvelgęs spekuliantų forumus rasi, kad tokio (didesnio ar mažesnio) kritimo labai daug kas tikėjosi (bei iš jo uždirbo) ir tikrai ne dėl Egipto ar kokių diplomatų sprendimų (t.y. mažiau klausyk "panoramos" analitikų).
 
Tai kai išsiaiškinsi ar galėjai identifikuoti tokį eur kritimą, tai turbūt pats sau ir atsakysi ar "vertėtų palaidoti svajones tuo užsiimti rimtai ar ne?
Citatos pabaiga
Gal geriau tada laidok svajones,nes 3 savaites pasiseke ir jau is to planuoji gyvent O del kainu kritima ir kilima niera jokiu taisykliu,bun dienu kai per kelias valandas gal toks kritims ar kilims yvikt.Forexe tokiu zodziu kaip tikiuos,svajones,noreciau neegzistuoj.Yra rizikas valdyms ir psichologija.Resursu yra pilna pradziai bet reik daug nora turet,kad pasiekt tiksla kaip ir bet kokioj kitoj srity.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Kipsas007
 

 
 Taip staigiai kristi juk neturėtų, pagal visas taisykles - grafikas anksčiau ar vėliau turėtų atšokti atgal.. Citatos pabaiga
Forexe nėra taisyklių. Kaina bet kada gali pajudėti bet kuria kryptimi ir bet kokiu greičiu.
Tiesa viena taisyklė vistik yra : kainai pajudėjus viena kryptimi visada ateis judesys priešiga kryptimi.
Forexe žinau viską :D
parduodu777
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +6 / -1 )

Citatos pradžia Kipsas007  
  Tarkite žodį forex profesionalai - ar tikrai įmanoma pastoviai gauti pelną dirbant tokį darbą? Ar man jau vertėtų palaidoti svajones tuo užsiimti rimtai? Citatos pabaiga
Forexe pastoviai uzdirba tik brokeriai(DC), o stabiliai pradirba 98% treideriu
Cia kaip ir kiekvienoje sritije reikalingos zinios, praktika ir ivesticijos ir ...
Ir cia nera lengvu pinigu,(tikimybe, kad tu busi tas kuris uzdirbs 1 is 100..) bet pabandyti galima
Labai jau patraukliai "ipakuotas" tas FOREX - kodel ???-




parduodu777
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +6 / -1 )

Citatos pradžia Darriusk  
 
     
     
Forexe nėra taisyklių. Kaina bet kada gali pajudėti bet kuria kryptimi ir bet kokiu greičiu.
Tiesa viena taisyklė vistik yra : kainai pajudėjus viena kryptimi visada ateis judesys priešiga kryptimi.
Citatos pabaiga
Kad kaina pajudes kita kryptimi tas aisku, bet kada tas judesys bus, va cia tai klausimas???
Gal tada kai judes kita kryptymi, jau bus per velu


Paskutinį kartą redagavo: parduodu777 (2011-02-08 19:43)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital