Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investavimo naujienos

sdsd
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +1 )

Aš vis galvoju pradėti su akcijomis "žaisti", bet dar trūksta žinių (ir ryžto). Ir dar norėčiau pasiklausti, ar apsimoka sekti investicijų naujienas, pvz., kad ir čia http://www.glaustai.lt/naujienos/verslas/investicijos-ir-finansai/? Ar Jūs skaitote naujienas tokiuose portaluose ar tik sekate savo turimų akcijų vertės augimus ir kritimus?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Na, jei nori žinoti, kokioje aplinkoje investuoji verta naujienas sekti. Tačiau jos nebūtinai lemia sprendimų priėmimą. Nebent esi daytraderis. Buffettas tikrai neskaito visko...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Tai kad žaisti neišeina, nes pajuda tos akcijos gal vieną kartą per 6 mėnesius. Gal iškart į Forexą pabandyk ne didesniu kaip 1:100 svertu. Nauda bus dviguba, gal net triguba. Labai staigi mokymosi kreivė, supratimas grafikų, analizės mokymasis. Taip pat kai pirmus tris kartus prarasi bapkes užsiimsi svarbiausiu - savo sistemos derinimu ir psichologijos (savos taip pat) derinimo. Nuo to priklauso 95 procentais sėkminga prekyba.
sdsd
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia vaidas7777  
    Tai kad žaisti neišeina, nes pajuda tos akcijos gal vieną kartą per 6 mėnesius. Gal iškart į Forexą pabandyk ne didesniu kaip 1:100 svertu. Nauda bus dviguba, gal net triguba. Labai staigi mokymosi kreivė, supratimas grafikų, analizės mokymasis. Taip pat kai pirmus tris kartus prarasi bapkes užsiimsi svarbiausiu - savo sistemos derinimu ir psichologijos (savos taip pat) derinimo. Nuo to priklauso 95 procentais sėkminga prekyba. Citatos pabaiga
dėkui
Henry
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

sdsd.Nepatinka man tas žodis "žaisti".Čia darbas,ir,sakyčiau nelengvas.Prieš metus laiko pradėjau nuo Lietuvos-mažiau dėmesio reikalauja.Vėliau Estija,Latvija šiek tiek - vis dar pažįstama aplinka ir naujienos lengviau įsisavinamos.Po to,kada sukaupsi kapitalo,pasitikįjimo,o svarbiausia žinių - tada pirmyn.Henry
batas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Skaičiau anksčiau naujienas, kai bandžiau investuoti, akcijų kursus sekti - ne mano nervams, nuolatinė įtampa, jau po to jau miegot net ramiai nebegalėjau. Pagarba tiems, kurie sugeba iš to uždirbti!
sdsd
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia Henry  
  sdsd.Nepatinka man tas žodis "žaisti".Čia darbas,ir,sakyčiau nelengvas.Prieš metus laiko pradėjau nuo Lietuvos-mažiau dėmesio reikalauja.Vėliau Estija,Latvija šiek tiek - vis dar pažįstama aplinka ir naujienos lengviau įsisavinamos.Po to,kada sukaupsi kapitalo,pasitikįjimo,o svarbiausia žinių - tada pirmyn.Henry Citatos pabaiga
nenorėjau nieko įžeist, sėkmės Henry
adomassas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Citatos pradžia sdsd  
  Aš vis galvoju pradėti su akcijomis "žaisti", bet dar trūksta žinių (ir ryžto). Ir dar norėčiau pasiklausti, ar apsimoka sekti investicijų naujienas, pvz., kad ir čia http://www.glaustai.lt/naujienos/verslas/investicijos-ir-finansai/? Ar Jūs skaitote naujienas tokiuose portaluose ar tik sekate savo turimų akcijų vertės augimus ir kritimus? Citatos pabaiga
oo, sitas www.glaustai.lt geras, uzskaitau, thanks
ulax
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės
( +2 / -1 )

Kad gyvenimas spekuliams butu "geresnis"
http://manopinigai.lt/Default2.aspx?ArticleID=c8dcdb26-35b3-4a50-bbda-af4f401a05b6&open=sec
CprCrn
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Citatos pradžia ulax  
  Kad gyvenimas spekuliams butu "geresnis"
http://manopinigai.lt/Default2.aspx?ArticleID=c8dcdb26-35b3-4a50-bbda-af4f401a05b6&open=sec
Citatos pabaiga
Mano durna galva spikuliams sitie pakeitima visiskai dafeni. Cia tiem kas tikis uzsikelt is akciju daugiau nei banku indeliais gal ir per nervus kerta. O beto, mano nuomone, kaip cia Henry sake "kad cia yra darbas", taip kad ir kaip uz kiekvieno darbo gauta atligi turi susimoket mokescius. Nes mokesciu mokejimo vengimas - prilygsta vagystei is valstybes ir jos zmoniu...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital