Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pasiūlymai Spekuliantų tinklapiui

Juodaragis
Juodaragis
Rašyti privačią žinutę

1610 žinutės
( +163 / -68 )

Nežinau ar jau buvo kalbėta apie tai, bet man užkliūna vienas dalykas:

- kodėl kai išsiunti privačią žinutę ar ką nors pakeiti profaile, paspaudus SEND ar SAVE, atsiradęs užrašas apie "sėkmingai pasibaigusią operaciją" yra raudonos spalvos? Pamatęs raudonus užrašus iškart pagalvoju, kad kažkas nepavyko neišsisaugojo/neišsisiuntė, ale kai puoli skaityt, pamatai, kad viskas ok. Gal sakau reikėtų raudoną pakeisti į žalią?

Ačiū.
Now is always the most difficult time to invest
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Anksčiau kairėje pusėje buvo kitokia valiutų kursų lentelė.Dabar EUR/USD kursą pažiūrėti reikia lįsti gilyn.
Gan patogu buvo periferiniu regėjimu matyti pagrindinius kursus,be atskiro veiksmo čia arba lindimo į forexą.
Kairėje pusėje yra laisvos vietos.Gal galėtų lygiagrečiai būti ir ta senoji lentelė?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Agata,
Bus senoji lentelė. Tik kiek patobulinta.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Ačiū, Nojau
nes litais skaičiuoti nebemoku...
gedzilla
gedzilla
Rašyti privačią žinutę

2678 žinutės
( +590 / -190 )

Gedzila, gal reikėtų, kaip kažkas jau siūlė, atskirti amerikonišką temą nuo baltiškos? Ypač kai sesija pailgėjo.
Lyg ir nebloga TomoG mintis. Ką manote, kolegos?
alus
alus
Rašyti privačią žinutę

183 žinutės
( +1 )

tomasg :
Gedzila, gal reikėtų, kaip kažkas jau siūlė, atskirti amerikonišką temą nuo baltiškos? Ypač kai sesija pailgėjo.
Lyg ir nebloga TomoG mintis. Ką manote, kolegos?
Palaikau,nes prekiaujantys tik JAV,dienos metu nerašo,nes niekas neieškos posto apie JAV tarp postų apie Pabaltijį.Ir atvirkščiai.Po prekybos sesijos pabaigos niekas(beveik) neberašo apie prekybą Pabaltijyje.Taip dalis nueina į kitus saitus.
Mano postas nėra siūlymas pirkti,parduoti,laikyti vertybinius popierius.Galvok pats.(pac :) )
Fantomas
Fantomas
Rašyti privačią žinutę

426 žinutės
( +42 / -38 )

Pritariu, nes sp.lt praranda klientura traders.lt naudai Ten daug intensyviau vyksta diskusija apie JAV rinkos peripetijas tiek JAV birzos laiku, tiek pribaltiko ikarscio metu, o cia jau galima pasimesti, kas uz ka, su kuo ir po kiek
Visi buliai prasigėrė
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

Nebūtinai pirko/pardavė, o apie viską, kas siejasi su JAV, kaip dabar realiai ir vyksta p/p temoje. Ir kaip yra kai kuriuose kituose puslapiuose, kurių čia neminėsime.
alus
alus
Rašyti privačią žinutę

183 žinutės
( +1 )

Galima pavadinti"Viskas apie JAV(USA)",ar dar kaip,kur diskutuotume ne tik apie p/p.
Mano postas nėra siūlymas pirkti,parduoti,laikyti vertybinius popierius.Galvok pats.(pac :) )
gedzilla
gedzilla
Rašyti privačią žinutę

2678 žinutės
( +590 / -190 )

Kolegos palaimino prašymą: Pirko/Pardavė JAV
alus
alus
Rašyti privačią žinutę

183 žinutės
( +1 )

to Gedzila,siūlau perkelti kelių paskutinių dienų postus apie JAV į naują rubriką,nes dalyviai ten paliko savo "praeitų dienų mintis".Jiems/mums bus patogiau.Dėkui.
Mano postas nėra siūlymas pirkti,parduoti,laikyti vertybinius popierius.Galvok pats.(pac :) )
Bitute
Bitute
Rašyti privačią žinutę

908 žinutės
( +92 / -44 )

Dėkoju spekuliantų forumui už puokštę tulpių:love
Zilvinas3
Zilvinas3
Rašyti privačią žinutę

631 žinutės
( +184 / -75 )

Gal galima "Lenovo" mirgancia reklama perkelti i titulini, o ne i diskusiju puslapi?
Tas klauniskas mirgalas akis gadina(
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Anksčiau kairėje pusėje buvo kitokia valiutų kursų lentelė.Dabar EUR/USD kursą pažiūrėti reikia lįsti gilyn.
Gan patogu buvo periferiniu regėjimu matyti pagrindinius kursus,be atskiro veiksmo čia arba lindimo į forexą.
Kairėje pusėje yra laisvos vietos.Gal galėtų lygiagrečiai būti ir ta senoji lentelė?
Nojau,
kada gi bus?
Juk tas santykis su litu nelabai ir reikalingas.Nebent tiems,kas perka kažką už litus. Bet tai juk ne kasdieniai veiksmai - galima įlįsti ir į kitus puslapius,kur ir nuolaidas pamatyti galima.
Be jokių pastangų matyti majorinių valiutų santykius kasdien yra labai naudinga.Net dirbdamas kitus darbus,kažkiek orientuojiesi globaliuose įvykiuose - kur kažkas galbūt įvyko.
Vid0
Rašyti privačią žinutę

129 žinutės

Šis tinklapis prarado ir mano pasitikėjimą. NT temoje jau visa para niekas nesugeba pataisyti dev/null nuorodų, kurios iškraipo puslapio vaizdą ir neleidžia normaliai skaityti pranešimų.
Tik ar kaltas tinklapis, ar mažasis minkštasis Explorer'is, nesilaikantis visuotinai priimtų standartų, nes kitos naršyklės viską rodo korektiškai.
Nemokamas sūris - tik pelėkautuose. Ir tai, dažniausiai, tik antrai pelei...
kaimietis
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +8 / -4 )

Mindakas - ar prisimeni kuris JAV prezidentas sake - negalvokite ka galite gauti is valstybes, pagalvokite, ka galite jai duoti.
gal pabandyk sau prisitaikyt?
..daug kartu gailejausi del to, ka pasakiau, taciau ne karto del to, kad patylejau..
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Ar negalėtumėte suteikti galimybės paskaityti daugiausiai gavusių minusų žinučių? Tiesiog to užklausi.
Vakar parašiau didžiausią savo gyvenimo tiesą - keturi minusai.
Nojau,la- padarykite tai. Nes nebėra ką beskaityti.Kažkaip reikia atsirinkti,ką beskaityti....
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Agata,

http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=ratedposts&type=minus
Common sense is not very common
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

la,
kodėl, uždėjus minusą Matui Macijauskui,man buvo užblokuota teisė naudotis minusų-pliusų sistema?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Agata,

Jei konkrečiam vartotojui galima neleisti reitinguoti žinučių - man tai naujiena.

Kiek man žinoma, žinučių reitinguoti negali tik nauji vartotojai. Todėl Jūsų klausimas-teiginys skamba neįtikinamai.
Common sense is not very common

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital