Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

EURUSD

Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Man niekaip nedaeina, kodėl yra toks mažas susidomėjimas Forex'u Lietuvoje. Vos vienas kitas asmuo gali pasakyti, kad kažką išmano šioje rinkoje.
Tai yra taisytina.
Kas prilygsta šiai rinkai?
Nė vienas bankas mano mylimoje Lietuvoje neteikia Forex'o paslaugų, kai tuo tarpu pvz. Latvijoje tai yra seniai. Nėra ir dilingo centrų. Keli atstovai (UAB'ai), šiaip atstovukai (nepykti, aš apie mastą).

Ši tema skirta dalintis informacija, nuomone, analize ir t.t. ir t.t. surišta su valiutų pora EURUSD. Grafikai yra labai labai pageidautini..
Kadangi esu nekoks "paišytojas", tai kolkas neklijuoju grafiko. Bet stengsiuosi susižinoti "ant ko" juos geriausiai piešti ir su dideliu malonumu išmokęs kartas nuo karto pateiksiu juos čia.

Kadangi be grafiko tai trumpai:
Turime pabaigti šį "trenduką" žemyn.
Tada tikėtina fletinė korekcija
ir vėl žemyn
Ten bus matyti kurioje vietoje suksim trendą, kuris tęsiasi nuo užpraeito naujako
Aš čia daugiau deili žiūriu..

Tai va kaip smagu be grafiko..
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Labas Taksiste!
Matau beveik visą grafiką, tik nematau pačios prognozės. (smailas besisukančios akys)

P.S. Aš >95% naudojuosi EWA. Tai man ir reikia sužinoti kaip tuos grafikus geriau paišyti...
www.forexdreamland.com
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Man niekaip nedaeina, kodėl yra toks mažas susidomėjimas Forex'u Lietuvoje.

Aš čia daugiau deili žiūriu..

Tai va kaip smagu be grafiko..
Labai labai idomi tema.ozingoff Smagu kad atsirado zmogus daugiau nei vidutiniskai ismanantis sia rinka. Butu labai idomu pamatyti tikslesnius komentarus. Grafikas pridedamas Beje kuria versija EWA naudojate ???


Emini-Systems.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Makdakas yra gerai, kaip patvirtinantis signalas kad jau perdaug tų diverių.. Toks RSI irgi gerai..
Dar va prisimenu, kad jeigu labai jau ilgai viename šone nuo vidurkio randamės, tai vistiek juk turim atsirasti kitame.
ozingoff

Nesuprantu apie versijas. Yra impulsai ir korekcijos (geriau jau ne tokios, kaip nojus mini ). Daug variacijų. Renkamės labiausiai tikėtiną ir taip valdom "mažesnę" riziką..

Labiausiai kaip darbinį scenarijų matau pakankamai kompikeited WXYX(Z). (Z)- nedaformuotas.
www.forexdreamland.com
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

:con
Makdakas yra gerai, kaip patvirtinantis signalas kad jau perdaug tų diverių.. Toks RSI irgi gerai..
Dar va prisimenu, kad jeigu labai jau ilgai viename šone nuo vidurkio randamės, tai vistiek juk turim atsirasti kitame.
ozingoff

Nesuprantu apie versijas. Yra impulsai ir korekcijos (geriau jau ne tokios, kaip nojus mini ). Daug variacijų. Renkamės labiausiai tikėtiną ir taip valdom "mažesnę" riziką..

Labiausiai kaip darbinį scenarijų matau pakankamai kompikeited WXYX(Z). (Z)- nedaformuotas.
Aciu uz komentara, atsiprasau bet nieko nesupratau .:con Gal kas supratot?
Emini-Systems.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

ontgetit

nuo 2004-12-30 iki 2005-02-08 - [W]
nuo 2005-02-08 iki 2005-03-14 - [X]
nuo 2005-03-14 iki 2005-07-05 or 2005-07-08 - [Y]
nuo 2005-07-05(08 ) iki 2005-09-05 - kompleks [X]
nuo 2005-09-05 iki verikompleks [Z]

Apie [Z] -
nuo 2005-09-05 iki ~2005-11-15 - (W) of [Z]
nuo ~2005-11-15 iki 2006-01-23 - (X) of [Z]
nuo 2006-01-23 turim tikriausiai impulsą 1 of (Y) of [Z]

Dabar verta ieškoti vietos to buy trumpalaikiam periodui..
(jei 1 tai bus 2; jei a -> b; jei w -> x)

ozingoff
www.forexdreamland.com
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

nuo 2004-12-30 iki 2005-02-08 - [W]
nuo 2005-02-08 iki 2005-03-14 - [X]
nuo 2005-03-14 iki 2005-07-05 or 2005-07-08 - [Y]
nuo 2005-07-05(08 ) iki 2005-09-05 - kompleks [X]
nuo 2005-09-05 iki verikompleks [Z]
tiesasakant nesupratau nei vieno keiksmazodzio.

Beziurinejant grafikus MT4 , iskilo toks "zalias" klausimas :

Ziurint 1m, 1h, 1d, 1w ir kitus grafikus, tokie indikatoriai kaip RSI rodo i visiskai prisingas puses - viename jis prie 70, kitame krenta prie 30. Kokiu grafiku paprastai "tikima", t.y. naudojamasi ?
Kokio ilgumo pozicijos paprastai laikomos ?
Koks ML ir TP naudojamas ?

http://addurl.tel
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Kol nesupranti, tol diskutuoti šia analize mes negalėsime.

Dominuoja kainu judėjime visada didesnio taimfreimo tendencija.
Nuo pipsavimo iki pozicionavimo.

Dėl ML ir TP nieko nedsakau, nes nesupratau kas turima omenyje.
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Grafiko nepridedu nes nemoku piešti normaliai.
Turiu omenyje, kad rimtai analitikai ir atitinkamas lygis turi būti išlaikytas..
Kai kasnors patars ant ko gerai yra piešti ir ištikro taip bus, ir išmoksiu, tai kartas nuo karto galėsiu išdėstyti savo nuomonę analitika.
Be to dar aš ir priklijuoti failo šiame forume nemoku.
Visur kur lankydavausi savo gyvenime forumuose man kol pirštu nepabaksnoja tol aš nieko ir nesugebu padaryti.

Aš neesu analitikas. Bet vardan Forex'o išsivystimo Lietuvoje galėsiu papaišyti tai kas mano galvoje pastoviai paišosi..
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Sveiki spekuliantai!!

To Taksistas
Aš TA praktiškai nesinaudoju. Neįpatingai ją ir išmanau.
Manau, kad pradedam formuoti bangas koreguojančias šį trenduką. Piešinyje nupiešiau l. tikėtiną kryptį ir targetą.

Naudojantis EWA visada turim (renkamės) labiausiai tikėtiną scenarijų, bet turim visada ir alternatyvųjį ..
www.forexdreamland.com
Artificial
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +26 )

Leiskite ir man ikisti savo trigrasi i sita bene juokingiausia pastarojo meto diskusija :-)

Taksistas, Talo, Mindzio - pavydziu jums kantrybes.

Somai, ar bandete savo idejas uzpostinti i http://www.forum.lt/harispoteris/ ?
Ten yra treideriu forumas "Ateities spejimas", zemiau "Runu klases", galbut ten rasite bendraminciu? Nes mes cia nelabai suprantame advanced Forex treidingo koncepcijos, tad tebesinaudojam, deja, tik iprastiniais analizes metodais (TA ir FA)

Taip pat siulyciau jums darba tarptautines dilingo komanijos naujai atidaromuose filialuose visame pasaulyje (reikes rusu kalbos)
http://www.teletrade-dj.lt/darbas.htm. Si tarptautine korporacija siulo pastovu darba, solidu atlyginima, ir daug kitu privalumu, o kas siais laikais nemegsta privalumu, tiesa, Somai? Ten taip pat sutiksite profesionaliu treideriu (dabar nebematyti ju puslapyje, bet berods pries gera pusmeti ten buvo treideris-konsultantas ar tai Kostas ar tai Valdas, uzdirbantis po 25-30% per menesi). Va cia tia pinigai, o ne jus siulomi vargani simtas procentu per metus!
Greed is good
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Piešinyje nupiešiau l. tikėtiną kryptį ir targetą.
Naudojantis EWA visada turim (renkamės) labiausiai tikėtiną scenarijų, bet turim visada ir alternatyvųjį ..
Ar as kazko nesuprantu ar EWA ne ta rodo???

Emini-Systems.com
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

fxo.ru mato kilima iki ~12700 po to vel zemyn . Irgi remiasi EWA.


http://addurl.tel
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Taksistas,
Dėl A aš nesiginčysiu. (o dėl kelių metų impulso aš net sutinku(jis nevisas matosi))
w x y - ok
a - matau kaip x
b - kaip w of z(wxyxz)
po to up trendukas - x of z
dabar esame y of z
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Sakydamas EWA - turiu omenyje pačią teoriją. Jokių programų nenaudoju.

Taksistas deda į šą temą viską į temą, kitiems reikia pasitempti..

Tupėjau eile metų kitų šalių forumuose.
Bendrauju su žmonėmis kurie ką tik susidomėjo forex'u iki tų, kurie jau virš 10 metų gyvena iš forex'o.
Daug mokiausi iš forex'o senių. Su daugeliu esu geruose santykiuose.

Dabar Lietuva. Čia net paveiksliuko normaliai idėti neeina..
Kažkoks vien negatyvizmas vyrauja. Kažkas žinomas tarp trijų milijonų, o kažkastai bent tarp 150..
Atėjau į Lietuvą ir beveik tik prisipi....jimus turiu. Tiesiog toks lygis Lietuvoje.
www.forexdreamland.com
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Dabar Lietuva. Čia net paveiksliuko normaliai idėti neeina..
Kažkoks vien negatyvizmas vyrauja. Kažkas žinomas tarp trijų milijonų, o kažkastai bent tarp 150..
Atėjau į Lietuvą ir beveik tik prisipi....jimus turiu. Tiesiog toks lygis Lietuvoje.
Tiesą sakant, kol Lietuvos akcijų rinka merdėjo (prieš kokius 5 metus), aš kaip tik forumuose keldavau klausimą, dėl ko Lietuvoje ir net visoje postsovietinėje erdvėje toks populiarus FOREX'as, o akcijomis užsiima tik vienetai... Tuo metu (prieš 5-8 metus), žinojau ne mažiau penkių lietuviškų UAB'ų, atstovaujančių įvairias užsienio FOREX'o dilingines kompanijas. O akcijų rinkos temomis padiskutuoti susirinkdavo tik grupelė entuziastų. Sakyčiau, susidomėjimas akcijų rinka Lietuvoje persikėlė į naują lygmenį tik tada, kai prasidėjo staigus lietuviškų bendrovių akcijų kilimas (2004-2005 metai), "Spekuliantų" puslapio atsiradimas kaip tik pataikė ant pačios bangos ir, sakyčiau, taip pat žymiai prisidėjo prie akcijų rinkos dalyvių skaičiaus didėjimo.
Dėl to, man truputį keistai skamba Somo žinutės, kad FOREX'as Lietuvoje nepopuliarus. Tiesa, šiame forume FOREX'as nėra ta pagrindinė "ašis", apie kurią verda visos diskusijos, tačiau šis puslapis išlieka populiariausias tarp akcijų rinkos dalyvių.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės


Andrius_S,
Na praktikos aš turiu tikrai mažiau nei tu..
Aš va noriu, kad šiame forume kalbėtume apie kotiruotes ir po kiek laiko kiti prisijunks ir taip populiarės ši veikla Lietuvoje.
Mindzio,
O ką daryti, toks gyvenimas štai ir nukritau
Mačiau tavo analitiką, kuria čia įdėjęs buvai praeitais metais. Galima ir šiemet..
Dėl žalumo tai nesiginšysim.
O kepuraitė atsirado jau seniai, kai buvo svarstomas mano titulas.. Neoficialiai dar vadinamas:
Адмирал Болтиского-Атлантического Пиратского Флота.

Reikia daugiau dėmesio skirti forex'o populiarinimui.
Aišku, kad koks skirtumas kam nors asmeniškai, bet kuo daugiau bendraminčių, tuo linksmiau gyventi.
www.forexdreamland.com
sasas
Rašyti privačią žinutę

83 žinutės
( +13 / -4 )

Kokia kompanija,Jūsų nuomone,tiksliausiai prognuozuoja EURUSD kursą ir kuria kryptimi judės kursas artimiausiu metu?
jenike
Rašyti privačią žinutę

64 žinutės

Mirusi tema.
Somai, nieko nesupranti, ka kalbi, tai ko kalbi??
As pvz., apie kosmines technologijas nieko nezinau, todel kosminiu technologiju diskusijose nedalyvauju. Jei tau FX tik rozine svajone, tai tave nuliudinsiu - rozines svajones neissipildo, jos ir lieka svajonem, nes taip suredytas pasaulis. Jei nori kazko - na, cia visi manau del pinigu susirinke - reikia dirbti, ir dirbti atsakanciai.

Matau, yra rimtu vyru pasisakymu. Is visu skaitytu temu, susidaro ispudis, kad rimti yra Artificial, Andrius_S, Talo, Mindzio - ko nepaminejau, vyrai, neisizeiskit. Vat su tokiais vyrais butu idomu pakalbeti, o visokie pradedantieji, laiko neturedami kur deti, trugdo.

Po velniais, nesikeikiant, bardakas...
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Nenorėčiau iškart užsipulti Somo: žmogui visada reikia suteikti šansą įrodyti savo tiesą. Somo treidų istorija, sakyčiau, perdaug gera, kad nesukeltų tam tikrų įtarimų. Ar negalėtų Somas savo treidų istoriją dubliuoti kokiame nors nepriklausomame www puslapyje, kur matytųsi įrašo pateikimo data/laikas arba jo redagavimo data/laikas? Tuomet, nesunkiai būtų galima sulyginti duomenis su Somo treidų istorija. Galima netgi šiame forume eksperimento dėlei užvesti temą, kurioje Somas įvedinėtų kiekvieną savo pavedimą. Forumo dalyviai TALO ir Taksistas jau parodė gerą pavyzdį temoje "forex pinigai" . Tik, manau, reikėtų paprašyti "Spekuliantų" puslapio administratorių leidimo, kad neužrakintų šios specialios temos.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital