Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

JT tarpininkavimo su East Capital fondais istorija

ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

2006.01.09 aš per JT sėkmingai nupirkau Russia fondus. Tuo kart aš juos pridievagojau padaryti pavedimą nedelsiant, nes kaip žinia Rusija turėjo duoti gap‘a į viršų ir tai buvo akivaizdžiai žinoma. Gavau momentinį garantuotą pelną ir likau patenkintas:blush Bet pasirodo kaip tik čia ir buvo vėlyvesnių nesusipratimų su JT užuomazga ...

Po operacijų sąskaitoje atvaizdavimo liko likutis 66,33 Lt. Na aš netgi ir tikėjausi, kad gali likti, nes kaip pavedimą Vilniaus filiale priėmusios moterys paaiškino, makleriai atideda dalį pavedimo sumos trapt. pavedimo mokesčiams, kurie jei per Hansa būna 90 Lt, jei per SEB tai 30 Lt. Pavedimas buvo padarytas per SEB, taigi likučio (skirtumo) kilmė man buvo labai tikėtina ir akivaizdi. 2006.01.12 aš tuos 66,33 Lt paėmiau ir ramiai persivedžiau į savo banko sąskaitą.

Bet velnias mane nešė į tą galerą!, kai 2006.01.20 kartu su vienu keitimo pavedimu aš pateikiau ir Balkan fondo pirkimo pavedimą ir pervedžiau pavedimo sumą 23746,49 Lt. Viskas kaip ir pirmą kartą.

Neramumas apėmė, kai gavau iš EC ataskaitas apie tą pačią 2006.01.20 dieną teikto fondų keitimo pavedimo įvykdymą, bet nei tą, nei sekančias porą dienų ataskaitos apie pirktus fondus negavau.

2006.01.27 skambinu tiesiai JT makleriui Laurynui Bylai. Pasiteiravęs mano pavardės jis prisipažįsta, kad ir jie patys jau pasigedo užtrukusių ataskaitų. Pažada pasiaiškinti ir paskambinti. Laukiu. Tuo tarpu kartas nuo karto žiūrių į VP sąskaitą JT klientų zonoje. Nusikopijuoju duomenis. Stovi tie mano 23746,49 Lt, liūdi sau be darbo.

Staiga 2006.01.30 „lauktas“ skambutis iš Vilniaus filialo ponios Ninos. Bet geriau ji būtų neskambinusi, nes kaip nukritusi iš dangaus ima teirautis, kodėl aš nežiūriu į savo sąskaitoje gulinčius litus !?, kodėl nepasirašau pavedimo ?!!! (žagt), gal galėčiau tuoj pat atvykti? (why?)
Nesupratau tik ar ji čia pati „priplaukė“, ar čia jau buvo ... pirmas bandymas „užplukdyti“ ją ant manęs Pasiūliau jai pasiteirauti visko pas maklerius, kurie jau informuoti ir t.t. ir pan.
Ponia Nina galiausiai kaip ir susiorientavo, ir galima sakyti „atbulom pro duris išeidama“ baigė tel. pokalbį.
Nusprendžiau paklausyti ponios patarimo ir nesulaukdamas daugiau jokių žinių iš niekur, ėmiau kas dieną stebėti sąskaitą.

2006.01.31 ledai pajudėjo. Nurašė 8 Lt tarptautiniam pavedimui. Užplūdo įvairios mintys Pavedimas padarytas – jau gerai. Bet kas per data ???!!!
2006.02.01 netekęs kantrybės vėl skambinu Laurynui Bylai. Pakėlė ragelį. Geras ženklas. Į mano klausimus Laurynas nerišliai aiškina, kad pavedimas kažkodėl buvo užsimetęs, jie jį skubiai padarė ir dabar aiškinasi priežastis. Aš (jau seniau su liūdesiu apskaičiavęs) pranešu, kad tokiu būdu dėl SEK kurso ir NAV vertės padidėjimo, aš neteksiu virš 4%, kas bus virš 1000 Lt nuostolio dėl uždelsto vykdyti pavedimo. Pasiūliau nedelsiant apsvarstyti ir pasiūlyti kaip kompensuos man patirtus nuostolius.
p. Laurynas pasakė, kad viską išsiaiškins ir man paskambins. (Tiesa pasakius jis man pats taip niekada ir nepaskambino).

Ir toliau stebiu sąskaitą. 2006.02.02 likutis sumažėja nuo 23746,41 Lt iki 23600,88 Lt. Bet neatsiranda jokių papildomų įrašų?! Na aš dėl istorijos nusikopijuoju visus įrašus.
2006.02.03 galiausiai pamačiau jau kažkodėl neigiamą grynųjų likutį sąskaitoje -104,33 Lt ir 2006.02.01 datai užfiksuotą ECBAL vienetų pirkimą, pagal galiausiai po 12 dienų įvykdytą 2006.01.20 dieną pateiktą pavedimą.

Sudomina tas minusas. Nusikopijuoju įrašus vėl. Ir ... akis užkliūva už vieno įrašo, kuris kas kartą mano kopijose vis kitoks?! Why?!

Pradedu užsiiminėti elementariąja aritmetika sumuodamas paskutinę įrašų kopiją ir žiūrėdamas iš kur čia tas minusias atsiranda. Tolimesni atradimai šokiruoja

Pasirodo, pagal po pirmojo 2006.01.09 pirkimo apskaičiuotas likutis 66,33 Lt iš tikro buvo klaidingas, ir jis pagal dabar sumuojamus naujausius įrašus turėjo būti apskaičiuotas kaip neigiamas -30 Lt. Kas reiškia, kad man persivedus 2006.01.12 tuos 66,33 Lt tuo metu buvęs nulinis sąskaitos balansas dabar jau pakito į neigiamą -96,33 Lt.

Kaip tai galėjo atsitikti? ...

Už atsakymą turėčiau dėkoti p. Ninai, patarusiai dažniau pačiam peržiūrinėti JT apskaitomas sąskaitas Moteris patyrusi, matomai žino ką sako

Savo pasidarytose JT el. sąskaitos įrašų kopijose radau tris skirtingus mano paties pirmo 2006.01.09 pirkto fondo vertės įrašo variantus:

Pagal variantą iki 2006.02.02 mano sąskaitoje balansas visada teigiamas.
Tuo tarpu 2006.02.02 kokios tai miklios JT rankutės koreguoja seną 2006.01.09 įrašą, dėl ko mano sąskaitoje likutis mažėja, ir praeities datai 2006.01.12 jis tampa netgi neigiamas -137.61 Lt.
Bet jau sekančią dieną 2006.02.03 miklios rankutės vėl koreguoja tą įrašą ir dėl to 2006.01.12 datai neigiamas likutis kiek sumažėja iki -96.33 Lt, kur jis toks lieka iki šiandien ir su tarptautinio pavedimo -8 Lt formuoja jau mano sąskaitos neigiamą likutį -104.33 Lt. Tiesa sakant galvoju, gal verta JT paprašyti atitinkamų popieriukų apie tai, kodėl tų mano fondo vienetų vertė plaukioja? Viskas pradeda panešėti link Livedoor metodologijos (joking. Dar atidžiau pastudijavęs nustačiau klaidų ir jų taisymo anatomiją: investuotos kronos pirma buvo įvertintos litais 01.09 kursu, bet miklios rankeles sumaise vietomis du skaičiukus ir panaudojo "buh. kursą" 0.36893; po to perskaičiavo teisingu tos dienos kursu 0.36983; po to dašuto, kad skaičiuoti juk reikia ne vienetų pirkimo, bet konvertavimo dienos 01.06 kursu 0.36956, ir vėl tyliai pakoregavo įrašą.

Toliau sekė ilga korespondencija, kuri mane šokiravo kur kas labiau, nei aukščiau išvardinti aplaidumo veikloje ir apskaitoje faktai, nes neigdami juos, jie panaudojo puolimo taktiką ir pylė mėšlą ant manes. Ir netgi finale pro sukastus dantis išspaustas (paprašytas) atsiprašymas vis tiek buvo įvilktas į nekaltumo prezumpcijos marškinėlius taip ir nepripažįstant savo klaidų, o tik jas nustojant grubiai permetinėti man! ir aišku nepasiūlant jokio garbingo nuostolių kompensavimo mechanizmo, kas rimtai kompanijai būtų tiesiog garbės reikalas.

Atleiskite, bet aš „nebesitikiu ateityje išlaikyti abipusiai naudingo bendradarbiavimo“ kaip man siūloma, nes neturiu pagrindo pasitikėti kompanija taip besielgiančia su klientais. Man pakako ir tokios pamokos.

Pilna straipsnio versija
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Vid0
Rašyti privačią žinutę

129 žinutės

Taip, liūdna ir pamokanti istorija.

Manau, JT yra neteisus ta prasme, kad kaip tarpininkas, konsultantas, patikėtinis ir t.t. operatyviai neinformavo kliento dėl susidariusios padėties sąskaitų balanse, jau nekalbant apie nesuteiktą kvalifikuotą ir argumentuotą konsultaciją optimalaus būdo investuoti į EC klausimu.

Dėl pačių JT pastebėtų neatitikimų savo pačių vedamuose sąskaitų balansuose, sulaikyti operacijų vykdymą, remiantis su klientu sudaryta sutartimi, logiškai mąstant, yra neteisinga, nors juridiškai, matomai viskas ok, nes JT klaidas būtų sunku įrodyti dėl, kaip jau minėjai, dokumentų trūkumo.

Ir kaip suprantu, JT sutartyje nėra numatytų būdų ir terminų, kurių privalo laikytis JT, informuodamas klientą, dėl susidariusių keblumų jo pavedimų vykdymo metu? Vadinasi JT yra visapusiškai teisus - belieka kitą kart atidžiau skaityti sudaromas ir pasirašomas tarpininkavimo sutartis :cry
Nemokamas sūris - tik pelėkautuose. Ir tai, dažniausiai, tik antrai pelei...
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

Tai as su jais ir nesiruosiu teistis Be to manau, kad formaliai ne tik JT, bet ir daugelio kitu tarpininku sutartys suteikia jiems daug "laisviu". Vien ko verta "iprasta" visu praktika nurodyti "siaip sau" pavedimu galiojima keletai dienu? Maniskis pvz. galiojo iki 01.25d., bet JT sugebjo praleisti ir ta termina

Kalba čia tik apie žmoniškumą ir moralės normas, kurių visų niekas ir niekada jokiomis sutartimis nesurašys.

Rytoj pat pervesiu jiems tą atrastą trūkumą, kuris juos "išgelbėjo" nuo atsakomybės. Nusispjaut man ant tų pinigų. Jie galvoja kad jiems "pasisekė" ? ...

Tuo tarpu aš manau, kad jiems nepasisekė ir jie neišlaikė egzamino. Netgi nekvalifikavo jam.

Su tokių žmonių kompanija man nepakeliui.
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Laukiu, nesulaukiu JT reakcijos.

Nes tokis nesiskaitymas su klientais, ir ypac su kliento pinigais yra nesuprantamas.

Esu JT klientas, ir ... po tokios zinutes zadu "kelti" sparnus.

Valdas
JuMis
JuMis
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės

JT reakcijos sulaukta. Ju reikalavimu pasalinta "konfidenciali" informacija, t.y. originalus tekstas beliko tik yahoo.
Isvadas manau nesunku pasidaryti patiems.
-----
Būkit žmonės, laikykitės taisyklių - http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=9
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

JT reakcijos sulaukta. Ju reikalavimu pasalinta "konfidenciali" informacija, t.y. originalus tekstas beliko tik yahoo.
Isvadas manau nesunku pasidaryti patiems.
Kokios gi dar isvados...
Rimta kontora su rimta apskaita ir tiek
Parlament
Parlament
Rašyti privačią žinutę

122 žinutės

ragainagai,

Respect, kad keli tokius klausimus i viesuma. Tokiu nemaloniu case'u neverta slepti, nes FMI - tai proga uzsidirbti nemaza suma kliento saskaita, prisidengiant nesuskaiciuojamomis taisyklemis, patogiomis jiems interpretacijomis ir kt. isvedziojimais.

Dabar visi zinome, kad JT - machleriai, ir kol jie neatlygins nuostolio, kuri patyre ragainagai, tol ju ivaizdis bus prastas visu spekuliantai.lt nariu akyse.
meninna
meninna
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +9 / -3 )

"siūlome šio klausimo daugiau neeskaluoti"- patiko cia man
pozdno batiuska... tegu dziaugias, kad dar tik tiek paviesino..
aciu ragamnagam uz vertinga pamoka...
Smile- tomorrow will be worse:p
pirmyn1
pirmyn1
Rašyti privačią žinutę

133 žinutės
( +34 / -4 )

Zadejau patapti JT klientu.Tai ka ,reiks persigalvot..?
Noriu įsitikinti, kad ne piniguose laime.
kryzius
kryzius
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +34 / -38 )

Ragainagai: dar nesulaukei skambucio is JT? Tikrai idomu bus palautki JT reakcijos kokia savaitele. Ir net neisivaizduoju ka jie turetu padaryti kad atstatytu savo reputacija. Prarasti lengva, deja, atgauti labaaai sunku. Isvados jau baigia susiformuoti galvoje........
sunkiausia yra nieko neveikti
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

hmmm
toks jausmas kad ju apskaita vedama dideliam storam zurnale o ne kompiuterinej duomenu bazej.

Reikejo, ragainagai, labiau atkreipt demesi i tuos likucius po pirmojo pirkimo. Visgi jei yra pervesti pinigai vienetams pirkti, nera prasmes palikti dali ju nepanaudotu - jau is anksto galima numanyt per kuri banka bus pervedimas.. Taciau suprantu kaip visgi tai atrode naturaliai ir i galva apie kazkokia klaida ju sistemoj net minties matyt saut negalejo...Gal butu buves uzkirstas kelias nesusipratimams..
Visiskai nesuprantama kodel JT delse ir neinformavo apie skola, del kurios yra sustabdomas 200 kartu didesnis pavedimas..
Is to akivaizdu, kad skola - tik priedanga savo aplaidumui parodyti. Kazkas kazkur nusimete, kazkas kazkur blogai suvesta buvo, tramparampampam. Uz tokius dalykus reik ne tik atsiprasyt, bet ir atlygint.
Beje, del pritaikyto keitimo kurso - kas kaltas?
Cicilikas
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

Nu pridare JT klaideliu, nemandagiai elgesi (kam to nera nutike ir kas pats nera niekad jokios klaidos nepadares?), tai kam cia dabar visa JT smerkti?

Situacija manau zymiai paprastesne - nu kokiai merginai ta diena ne nuotaika, gal neseniai dirba, apsizioplino, bijojo virsininkui pasakyti, bande paslapcia pataisyti, gyvenimiska situacija sakyciau. Neverta sureiksminti, o EC fondai perkasi tiesiogiai labai puikiai, o pasirodo dar ir nervu sutaupo

ps. suprantu ragainagai, esu pats panasioj situacijoj atsidures, jautiesi slyksciai ir norisi susprogdinti tuos skriaudikus, bet gi ziurekim placiau, ir tada visa situacija pasirodys ne tokia jau tragiska.

ps2. kai EC parase, kad del LTL/SEK neteisingo kurso kreiptumeis i SEB (nors jie to nesiule daryti, kai klausei koks tas kursas bus), tai kritika EC atzvilgiu buvo gerokai svelnesne.

ps3. Mes vis dar neatsikratom iprociu lietuviskas firmas del klaidu sumalti i Shhh gabala, o vakarietiskas tik svelniai paburnoti.

Ragainagai: Peace! Isivaizduok Balkanai per tas kelias butu smige 3%, ir bus lengviau, o kita kart pirk tiesiogiai - kuo sistemoj daugiau tarpininku, tuo didesne tikimybe, kad sistema uzsilenks :wink
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

Cicilikai,

Pabendrausiu aš dar ir su EC, nes vienaip ar kitaip reikės persiforminti į direct client statusą, tai tuo pačiu nurodysiu ir priežastis (tiesa nežadu leistis į detales - who cares), bei kaip senjoras senjoro pasiteirausiu vis tik kaip su tomis konvertavimo procedūromis viskas turi būti, nes EC klientu žadu likti (nežadu pyktis su visu pasauliu , o ir pykti ant EC kol kas nėra tikro pagrindo.

Tuo tarpu dėl JT, tai kaip ir dėsčiau, reikalas čia jau nebe piniguose, nuostoliuose ar jų dydžiuose (nes dėl savo paties investicinių sprendimų dažną dieną gali patirti n kartų didesnius +/-).

Savo laiškuose JT aš aiškiai leidau suprasti, kad labai gerai suvokiu, kad žmonės yra klystantys (homus eratus est), bet tikrasis žmogiškumas - tai yra gebėjimas pripažinti savo klaidas ir jas taisyti. To aš tikėjausi ir prašiau iš JT, nes tik taip galėjau suprasti, kokia šios kompanijos branda.

Reikalas čia apie verslo kultūra, žmogišką moralę ir ... tendencijas, kurios mes kaip žmonės investuojantys ... žinome, jog turi didžiausią svarbą (trend is your friend).

Su tokiomis tendencijomis sekantį kartą aš prarasčiau jau 10K. O dar sekantį?

JT man neskambino ... ir nemanau, kad jie turi man ką pasakyti. Jie praleido tą galimybę. Minusą balanse aš jiems pervedžiau ir ... jokios kompensacijos iš jų jau nebenoriu, nes realiai man reikėjo ne piniginės kompensacijos. Tuo labiau nebereikia dabar.
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Papilsiu ir ash alyvos - man JT sugebejo nupirkti ne tuos fondus
Atsiprashe ir greitai ishtaise

Paziuresiu kaip tai atrodys metineje ataskaitoje, jei gausis, kad ash dar mokeschius turesiu sumoketi uz nevalinga pirkima/pardavima, reiks kalbetis su jais...
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Lietuvos akcininku asociacijos (LAA) pozicija:
Tarpininkas, kaip profesionalas savo srityje, privalo elgtis saziningai, apdairiai, su reikiamu profesionalumu ir atsargumu, atskleisti klientui pakankamai informacijos, vykdyti vidaus kontrole, kontroliuoti darbuotoju sudaromos sandorius ir kt.
Bet kokia klaida jau yra pazeidimas, nes profesionalas savo srityje negali nei tycia, nei neatsargiai padaryti klientui zalos. Net menkiausia klaida, lygiai taip pat ir kaip ir su bankais, laikoma pazeidimu. Teisintis tarpininkas galetu tik tuomet, jei nuostoliai butu atsirade del nenugalimos jegos ir tarpininkas tai irodytu, visais kitais atvejais tarpininkas atsako uz savo prievoles neivykdyma ar netinkama ivykdyma.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

del 'trend is your friend' naudojimo sioje situacijoje gal reiktu papriestarauti - kiek zinau sio posakio esme yra patarimas nekreipti demesio i vienadienius ivykius o ziureti i ilgesnio laikotarpio kryti. kol kas turim viena ivyki, is kurio trendo vektorius galetu but braizomas i visas puses.
Jei Lietuvos finansu institucijose butu imanomos tokios tendencijos, apskritai ar kas nors cia prekiautu? sedetu visi airijoj su aukso gabalu kojnej. kam tada dar eurai visokie, jei zlugsim vistiek - zmoniu apiplesinejimai dides, teismai niekam vistiek nieko nepadarys?

manau kad ir kaip besijaust uzgautam, reik i situacija zvelgt blaiviai.

galbut morales sioj situacijoj ir truksta, bet manau vienintelis pateisinamas kelias yra susitarti del zalos atlyginimo, gal kompromisines, tarkim neuzdirbtas pelnas minus turetas tuo laiku isiskolinimas. Jei ne graziuoju, tai piktuoju. nuostolio atleidimas vardan to kad galetum paziuret is auksto i juos ir pasakyt kuo platesnei audotorijai kad juos lenksi per atstuma, mano manymu nera ne kiek moralesnis poelgis is tavo puses.
turint omeny, kad nebus uzkirstas kelias tolimesniems precedentams, jei ten is tikro buvo pazeidimu.
tai toks komentaras.
Cicilikas
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

O beje :con, ragainagai, tu kartais nepagalvoji, kad kai JT tiek ten maklino su pavedimu, tai galiausiai neaisku uz kiek jie tau nupirko fondus, ir atitinkamai tampa neaisku koks SEB Stockholm LTL/SEK konvertavimo kursas? Gal tiesiog mazesne suma pervede, atitinkamai tu paskaiciavai didesne marza?

O apskritai jauciu uzknisim mes lietuviai ta EC su visokiausiais smulkiais klausimeliais, nes salyginai musu investuojamos sumos yra nedideles, o klausimu turime daug .

Zodziu gal kas nors parasytu investavimo tiesiogiai i EC fondus procedura ala user guide lietuviskai, vardan naujokams butu lengviau? As mielai irgi prisideciau koki paragrafa. Poto galima butu (moderatoriams leidus) ja papildyti ir taisyti, pvz tikrai issiaiskinus kur geriau konvertuoti LTL -> SEK.
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

chamai (atsiprasau ),

Del 'trend is your friend' tai tu zinoma teisus, bet del pasiulymo 'susitarti del zalos atlyginimo', tai as berods ir siuliau jiems tai padaryti.
Ir tame mano pasiulyme 50:50 buvo tiek noro, kad ta zala butu kompensuota, tiek noro, kad jie suvoktu ka ir kodel padare, ir tokiu budu pasimokytu is savo klaidos.
Su kompensavimu cia formaliai snipstas - jie galetu irodyti, kad as kupranugaris, nes patikek pas juos jau seniai "vsie koncy v vodu"' , kitaip jie ir nebutu buve tokie "drasus".

Nesijauciu uzgautas ir netgi labai cia nukentejes. Uzdirbu ir duonai, ir sviestui, ir del kokio 1K po teismus nesitampysiu. Mano laikas investuotas i visa si "tyrima" ir paviesinima greitai kainuos sekanti 1K

As tik privalejau pateikti jiems pamoka kitu budu, kuris tiketina bus dar veiksmingesnis, nes rinkoje jau yra is ko rinktis ...
Pareiga atlikau ir buciau likes pamirsti JT su visam.

O jus jau galvokite savo galva ir rinkites
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

O beje :con, ragainagai, tu kartais nepagalvoji, kad kai JT tiek ten maklino su pavedimu, tai galiausiai neaisku uz kiek jie tau nupirko fondus, ir atitinkamai tampa neaisku koks SEB Stockholm LTL/SEK konvertavimo kursas? Gal tiesiog mazesne suma pervede, atitinkamai tu paskaiciavai didesne marza?
Nemanau. Teisingumo delei reikia pastebeti, kad jie zmones (JT) ... tam tikra prasme skrupulingi, ir tai man pradzioje imponavo ir leme ju pasirinkima. Taigi nemanau, kad jie samoningai darytu ir dargi atviras machinacijas.

Bet kaip sakoma "drauga pazinsi nelaimeje". Galbut visame sitame nesusipratime iki tam tikro momento kazkas is ju puses nezinojo visu aplinkybiu ... arba neissiaiskines visu pirma soko ginti munduro garbes.
Po to kai jau visos puses viska suprato ..., arba suprato, kad kitos puse viska suprato , ... buvo antras momentas (arba ju sansas) iseiti is susidariusios situacijos ne tik atsiprasius, ... bet ir pripazinus savo klaidas, ir net galimai pasiulius kompensavimo variantus.

Deja gavau tik formalu "paprasyta" atsiprasyma. Zinote kaip vaikai atsipraso, kai ju to papraso, o kai nusisuki ... vel daro savo

Pakaks. Skaitykite ir darykite savo isvadas.

Ir ... Aciu uz VISUS komentarus ir supratima. As to ir norejau, kad kad Jus tai suzinotumet. Tiesa sakant manau buciau blogiau jautesis, jei jie finale butu pasiule adekvacia kompensacoija, kad mane "uzciaupti".

Bet viskas baigesi gerai

P.S. o del tu konvertavimu tai pasiaiskinsiu, nes savaitgaliais tik mes dirbame, o ne balti zmones svedijoje
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Pabendrausiu aš dar ir su EC, nes vienaip ar kitaip reikės persiforminti į direct client statusą, tai tuo pačiu nurodysiu ir priežastis (tiesa nežadu leistis į detales - who cares), bei kaip senjoras senjoro pasiteirausiu vis tik kaip su tomis konvertavimo procedūromis viskas turi būti, nes EC klientu žadu likti (nežadu pyktis su visu pasauliu , o ir pykti ant EC kol kas nėra tikro pagrindo.
...
To ragainagai:
Būtinai! Nes dabartinėje situacijoje išvis neaišku, pagal kokį kursą buvo konvertuota: nes Lauryno Bylos nurodytas (mol sužinotas iš EC) 2.6394 SEK/LTL kursas yra paprasčiausiai gautas 62676.49SEK dalinant iš 23746.49LTL, kai tuo tarpu to kurso vertė nesutampa su tos dienos švediškojo SEB nei grynųjų, nei sąskaitinių pinigų valiutos keitimo kursu. Gali išvis pasirodyti, kad Cicilikas teisus ir buvo tiesiog pervesta per maža pinigų suma...

P.S.: Nežinau, ar vartotojų teisių gynimo tarnyba galėtų apsiimti nagrinėti atvejį, kai suteikta nekokybiška tarpininkavimo paslauga, tačiau galima būtų pabandyti kreiptis tenais. Turiu dar vieną variantą: TV laidoje "Pinigų karta" yra skelbiamas karštasis telefonas (8 616 00017), kuriuo galima informuoti apie panašias situacijas. Didelė tikimybė, kad laidos žurnalistai apsiims išnarplioti ir paviešinti šį atvejį visai LRT auditorijai.

Kantrybės ir ištvermės žygiuose...

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital