Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kaip pradeti?

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Googlėje.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Ir čia yra gerų straipsnių.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
edva1222
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Dekui butinai paziuresiu . 
aukstas1
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

sveiki klausimas gal ir durnas bus bet kaip uzsiregistruot i yahoo grupe??
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Sveiki, aš tik šiandien prisiregistravau, tad esu visiškas naujokas. Susidomėjau prekyba vertybiniais popieriais, akcijomis visai neseniai, kai facebooke pamačiau "Plus500" reklamą. Išbandžiau demonstracinį režimą, po to tikrų pinigų (kaip žinia jie duoda 75 Lt/ kredita nemokamai) Na ir žinokit visai patiko, gana greit perpratau kas ir kaip, per pora dienu po tikru pinigu režimo įjungimo, mano sąskaita papilnėjo net 25%. Tad nenuostabu kad man visai patiko mintis niekur neišeinant iš namų uždirbti pinigus Kaip žinia - pradžia visada sunkiausia. Norėčiau į šį reikalą investuoti rimtenę sumą pinigų, deja - net ir šiame forume skaičiau, kad "Plu500" nepatikima kompanija, neturi išsipirkus licenzijos lietuvoje ir kad rizikuoti neverta.
Iškyla elementarus klausimas - kuo būtų galima pasikliauti? Kur saugu? Kaip pradėti su minimalia rizika?
Man "Plus500" platforma patiko. Ypač tuo, kad jos pagalba pirkimai ir pardavimai įvykdomi beveik akimirksniu, yra galimybė interaktyviai stebėti padėtį, ypač patogu ją stebėti naudojant grafikus: gali paziureti koks akcijų kursas buvo savaitės bėgyje, palyginti su tuo koks jis minutės bėgyje ir greit spręsti ar apsimoka investuoti.
Jei reikėtų rinktis alternatyva - kokią platformą patartumėte rinktis? Kad būtų rimta kompanija, ir būtų saugu investuoti realius pinigus?
Žinau kad paskyręs tam laiko aš susižinočiau viską pats, ir kad galbūt administratoriai mane išvadins spameriu - tačiau kita vertus - ar ne tokia forumų paskirtis - aiškiai išdėstyti naujokams ABC, kad jiems nereikėtų knistis ieškant informacijos?
Be to, net jei kažkur jau buvo iškelti tokie klausimai (kuo aš nė kiek neabejoju) - juk tai tokia sritis, kuri nuolat keičiasi - atsiranda naujos kompanijos, naujos platformos, tendencijos - tad ir tas naujokų ABC nuolatos turi keistis, pasipildyti tiesa?
Lauksiu geranoriško bendravimo ir patarimų.
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
Mrbyn
Rašyti privačią žinutę

400 žinutės
( +497 / -948 )

Gali uzeit i forexabc puslapi, ten yra apie brokerius.
Pozicinis treidingas. Skalpu niekam nenuimineju:)
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Labai dėkui už nuorodą - ten radau būtent  tai ko ieškojau.
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.
Mrbyn
Rašyti privačią žinutę

400 žinutės
( +497 / -948 )

Pozicinis treidingas. Skalpu niekam nenuimineju:)
rimtas.lt
rimtas.lt
Rašyti privačią žinutę

806 žinutės
( +2170 / -1453 )

Citatos pradžia Kipsas007
 

 
tačiau kita vertus - ar ne tokia forumų paskirtis - aiškiai išdėstyti naujokams ABC, kad jiems nereikėtų knistis ieškant informacijos?
 
Citatos pabaiga

Ne, tikrai ne tokia paskirtis. Forumai neskirti mokinti naujokus, jie skirti socialiniam bendravimui.Naujokų išprusimas ir jų pastangos ieškant informacijos yra tik jų pačių reikalas. Bendraudamas forumuose gali kartais rasti atsakynus į savo klausimus, bet juose dalyvaujantys žmonės yra laisvi, t.y neturi prieš naujokus jokių įsipareigojimų.
Kipsas007
Kipsas007
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +12 )

Na aišku, matomai būsiu neteisingai forumų tikslus kėlęs..
Dabar kitas reikaliukas - man labai norėtųsi pasityrinėti valiųtų santykių svyravimų duomenų archyvus. Gal kas žinote kur būtų galima rasti pradedant pagrindinių (EUR/USD, GBP/USD) ir kitų valiųtų santykių svyravimus skaičiukais. Man nereikia grafikų, techninių analizių -  tik pačių archyvinių duomenų.. kelių mėnesių, ar net metų. O jau analizei įrankius susiprogramuosiu pats
Būtų labai ačių.
Pasitarimai nepagimde ne vienos didžiosios idejos, bet palaidojo keleta idiotišku.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital