Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pajamos is forex

diuska
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +1 / -2 )

Labas,jei ne paslaptis gal pasidalisit paslaptim kiek uzdirbat is forexo.As dirbu su sio brokeriu http://instaforex.com/index.php?x=PMK .Idejau 1500,per diena dirbu apie 5 val.Per men. uzdirbu pelno apie 200-300,gal ir ne doug bet suskaiciavus per metus du,gaunas visai neblogai.Dirbu jou metus, brokeriu ir ismoku reguliarumu patenkitas

 

Gal kas zino kaip LR galima i banka pervest
woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

pernai uzdirbau 13%,atskaicius mokescius.uzpernai-17%

siemet,jei iki Naujuju metu neivyks stebuklu,bus minus 3-5%.

sunkus metai...

modestas67
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +4 )

o jus cia rimtai apie mokescius?

jeigu as idejau kazkiek ir jau po menesio dali nusiemaiu, tai man reikia moketi is karto nuo tos nuimtos sumos, ar tik nuo tada, kai pradesiu uzdirbti?

magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Citatos pradžia woodstock
 

 

pernai uzdirbau 13%,atskaicius mokescius.uzpernai-17%

siemet,jei iki Naujuju metu neivyks stebuklu,bus minus 3-5%.

sunkus metai...

Citatos pabaiga

Tokiam pelnui ir Forexo nereikia
 

Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

Su tokiais pelnais dabar indėlį gali dėt.. .ramiau miegosi ir nieko daryt nereikia

Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
info@forexabc.lt
[email protected]
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Citatos pradžia modestas67  
 

o jus cia rimtai apie mokescius?

jeigu as idejau kazkiek ir jau po menesio dali nusiemaiu, tai man reikia moketi is karto nuo tos nuimtos sumos, ar tik nuo tada, kai pradesiu uzdirbti?

Citatos pabaiga

Moketi mokescius is FOREX veiklos turi viena karta i metus, bet pries tai turi iregistruoti Individualia veikla. Taciau yra labai daug visokiu nuanceliu.

Individuali veikla – tai savarankiška veikla, kuria versdamasis gyventojas siekia gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos per tęstinį laikotarpį.

Kaip ir kas traktuoja testini laikotarpi sunku pasakyti.

Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Dar rašoma kad pajamos iš Forex apmokestinamos tik individualios veiklos atveju. 
Mane domina kokios sankcijos yra jeigu aš parsisiunčiu pelną prieš tai neregistravęs ind. veiklos, tačiau sąžiningai deklaruoju ir sumoku visus mokesčius? Girdėjau kad pripaišo atgaline data??
Dar vienas niuansas, ar gali mano darbdavys sužinoti kad aš turiu įsiregistravęs ind. veikla ir neatiduodu visų jėgų darbui? Man to tikrai nereikia.
Paskutinį kartą redagavo: magnat (2010-06-03 20:07)
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
Nostradam
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki spekuliantai,

Smagu girdeti kad ir musu zemeleje prekyba valiutomis igauna pagreiti. Kiek teko lankytis lietuviskuose forumuose, pastebejau, kad yra Lietuvoje zmoniu is to uzdirbanciu ir galbut is to pragyvenanciu, o gal tik taip besiskelbianciu. Vienaip ar kitaip, man seniai kirba mintis suburti Lietuvos prekiautojus valiutomis, akcijomis bei metalais ar nafta i viena buri, kitaip tariant sekdamas pavyzdziais is uzsienio noreciau sukurti live trading room per skype, kur butu kalbama tik lietuviskai. Galbut toks projektas (jei galima taip pavadinti), jau egzistuoja, butu smagu prisijungti. Jei kam nors idomi sita mintis ir noretu prisideti ar prisijungti, parasykit man i skype, nick = laimisas, ir padarykim pradzia. Galbut galesim vieni kitiems padeti patarimais ir patirtimi.
Geru visiems pipsu
Forexabc
Forexabc
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +3 )

Nostradam.

Bus didziule nesamone (Distraction). Kaip visi vienu pradeda rasyti ar pan. 

Is patirties sakau.
FOREXabc komanda
forexvision
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

mokescisai is FOREX kokia idomi tema.

Moketi mokescius is forex veiklos LT, individualios veiklos principu reikia, kad tai butu pagrindine jusu veikla. 

Antra vertus reikia sekmingai treidinti, kas nedaugumai iseina metiniame rezultate (tai jeigu pliuso nera, tai ir nera uz ka moketi)  

Yra kitu budu pvz kaip investuoti i forex prekyba ir tada mokesciai vel kitokie. 

P.S. o kiek dar visokiu internetiniu banku, korteliu ir banku siulanciu savo korteles ir pan ( tie kas vis del to kas turi pelna metu gale, kuris nera salyginai didelis manau turetu pasinaudoti visomis plataus interneto galimybes)

Sekmes prekyboje ir metu gale didelio pliusinio balanso!!!
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Jo, vieni iš pokerio sugeba pragyventi, kiti iš forekso. Bet dirbti reikia kaip asilui. Ir ne visos dienos sėkmingos. VMI sakė kol 2000 Lt negausi pelno per metus, gali ten kojos nekelti ir netrukdyti svarbių žmonių. O jei gauni tai verta pagalvoti apie UAB.
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

neapsimok moket nieka kol bent 20tukst litu neuzdirbi,yra internetiniu banku pilna o ten su tokiom sumom nieka nenustebinsi,o valstybei atiduot pelna 1-20% uz nieka tikrai neverta,nebent jie noretu tuo paciu minusa padengt
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Nu kai jau paėst turi galima ir atiduoti - valstybei... Monako ar Lichtenšteino...
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Citatos pradžia vaidas7777  
    Nu kai jau paėst turi galima ir atiduoti - valstybei... Monako ar Lichtenšteino... Citatos pabaiga
Patark kaip tapti Monako piliečiu
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Suformuoji ten uab ir teisiškai tu jau pilietis. Kaip ir USA Nevadoje įsteigi LLC ar C corp ar LP ir vualia, nereikia jokių ten nesąmonių kaip žaliųjų kortų... O po to bandai privesti mokesčius iki 3 procentų kaip didieji daro... Maxima. Apie viską pagalvota...

Paskutinį kartą redagavo: vaidas7777 (2010-09-26 22:14)
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

a tai Nevada gal laisva ekonomine zona skaitos :]
Bet kurioj saly tave priims iskestom rankom ir nereikes jaudintis del vizu jei zadi investuot kelis simtus tukstanciu $$
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

   Nevada - mafijos sostinė, kur už negerus klausimus atsigulsi dykumoje...
keliramu
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( -1 )

Citatos pradžia magnat  
 
Citatos pradžia woodstock
 

 

pernai uzdirbau 13%,atskaicius mokescius.uzpernai-17%

siemet,jei iki Naujuju metu neivyks stebuklu,bus minus 3-5%.

sunkus metai...

Citatos pabaiga

Tokiam pelnui ir Forexo nereikia
 

Citatos pabaiga
Joks indelis tau neduos 10x, 50x, 200x sverto...


magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Tai kam tas svertas, jei uždirbi tiek pat.
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
irmintas102
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 / -46 )

Citatos pradžia magnat
 

 
Tai kam tas svertas, jei uždirbi tiek pat.
 
Citatos pabaiga

labai teisingai

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital