Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Ūkininko ūkis

energie777
Rašyti privačią žinutę

412 žinutės
( +213 / -316 )

Nedidelis niuansas- kertu lazybu nezinote kas yra "gamtinio karkaso" apribojimai
S.M. pabreze zalioje zonoje. Gamtinis karkasa turi savo zymejima. Klausimas kiek metru iki ezero kranto vyks statybos ir ar jos patenka i gamtinio karkaso ribas?
Įžvalgumas dar neįrodo proto. Kvailiai ir net bepročiai būna stebėtinai įžvalgūs. A.Puškinas
Sankaba
Sankaba
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės
( +15 / -12 )

Dabar klausimas ar nepatenka i ezero apsaugine juosta, o po to bus klausimas ar ish vis galima statyba?
Jeigu kalbant apie spalvas- man tai "zalia" grazu. Bet su tam tikrais "ornamentais", kurie reishkia - "kaimo turizmas", o jeigu tiksliai t.y. reakreacijos su teisingu zemes nodojimo pobudzio indeksu. jeigu jau kalbeti apie niuansus...
Arklys arkliui be reikalo nugaros nekaso
killing_fields
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +30 / -46 )

Mielieji,
turiui viena klausima.
Nusiziurejau saunia ukininko sodyba- 30 a sklypas, yra projektas 240 kv. m. namui, vieta taip pat man labai grazi (ezeras ir etc.). Kaina gal ir nera viena is pigiausiu, bet man 30 a yra tikrai per daug- noreciau su broliu dalinti ukininko sodyba per puse ir statyti du namus.
Ar tai imanoma (teoriskai, praktiskai)? Visas projektas yra parengtas ukininko sodybos statusu, parduoda 30 a - daugiau parduodamos zemes aplink nera.
Gal kas esate susidure?
negrol
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( +2 / -20 )

Mielieji,
turiui viena klausima.
Nusiziurejau saunia ukininko sodyba- 30 a sklypas, yra projektas 240 kv. m. namui, vieta taip pat man labai grazi (ezeras ir etc.). Kaina gal ir nera viena is pigiausiu, bet man 30 a yra tikrai per daug- noreciau su broliu dalinti ukininko sodyba per puse ir statyti du namus.
Ar tai imanoma (teoriskai, praktiskai)? Visas projektas yra parengtas ukininko sodybos statusu, parduoda 30 a - daugiau parduodamos zemes aplink nera.
Gal kas esate susidure?
negali, minimalus ukininko ukio sodybos zemes sklypo plotas turi buti 50 a.
killing_fields
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +30 / -46 )

Minimalus tai minimalus, bet jau leidimas statybai, projektas ir t.t. yra Jau statyk nors ir siandien. Tik tiek, ar galima du statyti vietoj vieno?
Ne taip supratai, negrol
opinijus
opinijus
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +7 / -2 )

Nesu susidures su ukiais, bet manau, kad negalima nes:
- sklypai yra dalinami tik detaliaisiais planais (teritoriju planavimo istatymas), o ukininko ukius pilieciai dazniausiai ir projektuoja tik del to, kad tuose sklypuose negalima rengti detaliuju planu (keist paskirties). Tikriausiai ir siame sklype detalaus plano rengimas yra neimanomas. Vadinasi, negalima nei sklypo padalint, nei dvieju namu statyt.
- viename sklype yra leidziama statyti tik viena gyv. nama (STR arba teritoriju planavimo istatymas). Tam ir rengiami detalus planai... Pasiskaityk teises aktus arba konsultuokis su architektais - jie viska zino

Iseitis - jei projekte yra numatytas ukinis pastatas, tai statyk ji toki, kaip gyv. nama, o registruok, kaip ukini pastata. Niekas nesupyks. Tik, kad gyvenamosios vietos tenai registruot nebus galima.

Mielieji,
turiui viena klausima.
Nusiziurejau saunia ukininko sodyba- 30 a sklypas, yra projektas 240 kv. m. namui, vieta taip pat man labai grazi (ezeras ir etc.). Kaina gal ir nera viena is pigiausiu, bet man 30 a yra tikrai per daug- noreciau su broliu dalinti ukininko sodyba per puse ir statyti du namus.
Ar tai imanoma (teoriskai, praktiskai)? Visas projektas yra parengtas ukininko sodybos statusu, parduoda 30 a - daugiau parduodamos zemes aplink nera.
Gal kas esate susidure?
www.miniRED.lt - NT, kurį plėtoju.
katzuves
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( -12 )

Aha, mes irgi taip pat padarem

_________________
ūkininkų apskaita

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital