Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Reikia patarimo

AidasG
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Sveiki, esu naujokas Forex rinkoje. Noreciau patarimo is labiau patyrusiu treideriu.

Pas mane siuo metu yra tokia situacija:

SHORT: GBP/JPY uz 141.00 ir nenaudojau  stop-losso o suzaidziau - LONG: GBP/JPY uz 148.50

Valiutos kiekis - 10.000 vnt (0.1 lot). Siuo metu ant sios pozicijos yra nuostolos apie 550 EUR.

Free margin turiu pakankamai virs 2000 EUR, kaip bandyt "artinti" arba atlosti sia pora?

Ar bandyti tarkim didinti loto didi, perkant GBP/JPY uz 146-147 po 0.2 ar 0.3 loto, kad geretu pirkimo average price ir tas pats su short (mazinti koridoriaus ribas). Ar tiesiog prekiauti siame 141-148.50 koridoriuje ir laukti kol kaina iseis is 141-148.50 tarpo ir uzdaryti viena pozicija (LONG ar SHORT), o likusia vel prekiauti dididant vidutine kaina.

Busiu dekingas uz Jusu pateiktas nuomones. Atsiprasau jei neaiskiai isdesciau minti.

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

 Hmmmm. labai rekomenduoju perskaityti bent jau babypips.com pamokas nuo pradžios iki galo. Be pagrindinių forex žinių neišsiversi.

Forexe žinau viską :D
AidasG
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Citatos pradžia Darriusk  
 

 Hmmmm. labai rekomenduoju perskaityti bent jau babypips.com pamokas nuo pradžios iki galo. Be pagrindinių forex žinių neišsiversi.

Citatos pabaiga

Gerb Darriausk. Deja puslapis babypips.com pas mane neatsidaro. Nors patarimo negavau, bet dekoju uz jusu pasisakyma.

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

 labai keista, įdomu kodėl lietuviški puslapiai atsidaro, o užsienio - ne?

Tada yra alternatyva: berods forex.lt, o gal ir kituose panašiuose puslapiuose yra pamokos nemokamai. O jei norėsi individualių pamokų - kreipkis į mane

Forexe žinau viską :D
Savs
Rašyti privačią žinutę

73 žinutės
( +4 )

to AidasG,

Visu pirma, kaip naujokas, pasirinkai visiskai netinkama strategija, susijusia su hedging (taip prekiauja ir patyrusieji, bet jau labai retai pelningai). Tokie klientai yra vos ne megstamiausi brokerinese, nes margin call'as beveik garantuotas, tai tik laiko klausimas.  

Sekmes !

 

feningas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

141 short ? o 148,5 long ?

parduota dugne, pirkta virsuneje ... 

na bet cia smulkmena, jei jau nusprendei kad prekiausi be SL ir iki siol pozos neuzdarei, tai scalpuok tam intervale ir galvos sau nesuk.

as panasiai buvau gaves per nagus su usdjpy - prie 90 ir zemiau rinkau longus be SL ir po to teko pajausti laisva kritima iki 87-88.  Jei ne marginas (priverte uzdaryti dali pozicijos vos ne dugne) , tai dabar buciau uzdares su riebiu pliusu, dabar teko pasitenkinti tik kukliu pelniuju

Doncex
Doncex
Rašyti privačią žinutę

37 žinutės
( +3 / -3 )

seip patarciau kada stochastingas buna nukrites zemiau 20 tai yra 16,19,10,6 ir pan tai perkam,o kaip buna stochastingas uzkiles wirs 80 parduodam nu aisku dar reikia paslifuoti sia sistema ir naudoti stop loss ir take profit pagal pasirinkta valiuta 

swarbiausia wisada laiku sustoti nes godulys ir nezinojimas gali prazudyti sekmes visiems:)
info@forexabc.lt
[email protected]
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Citatos pradžia Doncex  
 

seip patarciau kada stochastingas buna nukrites zemiau 20 tai yra 16,19,10,6 ir pan tai perkam,o kaip buna stochastingas uzkiles wirs 80 parduodam nu aisku dar reikia paslifuoti sia sistema ir naudoti stop loss ir take profit pagal pasirinkta valiuta 

Citatos pabaiga

 

Ka cia per nesamones kalbate, stochastic kaip ir RSI, vienu juo negalima jokiu budu vadovautis.

Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.
aistruce
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +1 / -1 )

aistruce
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +1 / -1 )

Jau 3 menesius bandau indikatoriu Superpuper. Gaila kad brokeriai uzdaro demo saskaitas. Sitas indikatorius neperasineja.  Per diena galima uzdirbti apie 100 p.  KUO NAUDINGAS - per para daugiausiai 1-2 iejimai net  ant 15 min.  Didziausias minusas per 3 menesiu 25 p.  Klausimu neuzdavinekite, nes labai retai lankausi forumuose. Visa kita rasite internete.

 

Sekmes

aistruce
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +1 / -1 )

aistruce
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +1 / -1 )

aistruce
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +1 / -1 )

Stai ir kasdieniniai 100 pip. gal siandien truputi daugiau

 

Sekmes

feningas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

nu vien indikatoriau pavadinimas ko vertas - Superpuper  

popas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

to aistruce, iš kur galima gauti šį indikatoriu.googlei neradau. jei gali atsiuk i [email protected]. Dekoju..

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Kai yra tokie gražūs trendai kaip šiandien, visi indikatoriai rodo gerai

Forexe žinau viską :D
aistruce
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +1 / -1 )

Citatos pradžia Darriusk  
 

Kai yra tokie gražūs trendai kaip šiandien, visi indikatoriai rodo gerai

Citatos pabaiga

 

Norejau pasidometi   GBPUSD kur matote trenda. Man tai atrodo kad tai gali buti tik korekcija.

 

Sekmes

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Turiu omeny trumpalaikius GBPUSD trendus: po 13 val CBI Realized Sales ir po 16 val CB Consumer Confidence.

Iki 13 val irgi buvo nors ir nelabai gražus trendas į viršų. o dabar nuo 20.20 - labai gražus.

Forexe žinau viską :D
tagas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

as irgi neradau niekur, gal galetu kas atsiust? [email protected]

marans
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +5 / -5 )

Sveiki,

Neradau tinkamos temos, tai paprasysiu patarimo cia.

Noreciau pasidometi, gal kas zino geresniu pasiulimu del pinigu pervedimo, bei valiutos konvertavimo.

Mano situacija tokia:
Mazdau kas pora menesiu is Cekijos banko i savo saskaita lietuvoje pervedu tam tikra kieki cekijos kronu. Kaip zinia pervedant ir konvertuojant valiuta "prarandu" tam tikra dali pinigu.

Siuo metu naudoju tokia sistema:
Tarkim pervedama suma 100,000 CZK. Gavejas: SEB bankas.
Pervedimo mokestis 520CZK(20EURU)
LB oficialus kursas (13.12.2009): 0,13392lt
kursas negrynaisiais pinigais Perka/Parduoda: 0,12829/0,13844

Taigi galu gale mano lietuviskoje saskaitoje atsiranda:
100.000CZK - 520 CZK = 99.480CZK
99.480CZK * 0,12829 = 12.762 litu.

Kai tuo tarpu vertant pagal LB oficialu kursa: 100.000CZK * 0,13392 = 13.392 litu.
Taigi kaskart tariamai "prarandu" 13.392 - 12.762 = 630litu.

Buciau labai dekingas uz visus pasiulimus kaip sutaupyti dali pinigu.

Dekui,

Marius

 


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital