Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Skirtingi fondu valdytojai

Ax
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Sveiki,

Kaip pradedantis investuotojas, nusprendziau investuoti i fondus, susiduriau su dilema, kas geriau ir patogiau - eiti pas viena fondu valdytoja (pvz SEB, Hansa, Finasta, Sampo) ir tegu jis pataria kaip diversifikuoti visa tavo portfeli, ar padalint savo pinigus paciam ir kazkiek pirkti per vienus, kazkiek per kitus, kazkiek per trecius. Mano manymu pirmas variantas geresnis, kadangi tuo budu esi svarbesnis klientas, galbut gausi geresni demesi ir aptarnavima, reikes bendrauti su vienu zmogum, lengviau bus susigaudyti. Ar as klystu?
Ir kokia nuomone kokie fondu valdytojai dirba profesionaliausiai, ka patartumet rinktis? Kokie tarp ju skirtumai (komisiniai, gal yra dar kokiu nors niuansu).
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Rinkis viena gera valdytoja ir diversifikuok per investuojamas rinkas. Bent jau ash taip darau. Patarimai patarimais, bet sprendimas ir pinigai bus tavo
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
centaspocento
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės
( +5 )

Kodėl pirmu variantu esi svarbesnis klientas? Bankas ar fondu valdytojas nežino, ar pas juos neši visus savo pinigus, ar tik dalį. Viskas, ko gero, priklauso nuo sumų dydžio. Aišku, pasirinkus vieną "tašką" mažiau popierizmo, mažiau laiko gaištama, mažiau reikia gilintis į visokius prospektus, sutartis ir pan. Aš tai, pavyzdžiui, iš pradžių esu investavęs į krūvą vietų, laikui bėgant aiškėja privalumai ir trūkumai, kai ko galima atsisakyt, kai ką įtraukt. Bet, ko gero, niekada nepatikėsiu visų investicijų vienam bankui ar vienai firmai. Nes jeigu su jais atsirastų kokių nors problemų, tai reikštų, kad yra problemų ir su visomis tavo investicijomis, o ne su puse, trečdaliu ir t. t. Piniginiu atžvilgiu nieko papildomai nekainuoja dalį nunešt į Sampo, dalį į Hansa, dalį į SEB ir t. t.
Ax
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Na svarbesnis klientas butum jei pasakytum - va 100k, noriu investuoti per jusu kompanija. Manau tai jiems svarbu? Kitas dalykas - kokia tikimybe kad su jais atsitiks kas nors... Manau mazesne zymiai nei kad tavo fondas nuvertes.

Bet gal yra nuomoniu, kas koks valdytojas geresnis, kuo jie skiriasi? Ar visi ima mokesti nuo kapitalo padidejimo (pvz kaip finasta 15%)?
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

Na zinai, gali isisteigt savo fonda, kuriame butu vien tik tavo pinigai, ir tu busi patpatspats svarbiausias klientas bet nuo to tavo pinigams kazi ar bus geriau
Sypsotis ir kalbetis aptarnautojai turi ir su tais kurie 100 litu atnesa. aisku, atnesus x100 arba x1000 tiek, sypsena butu platesne
manau kad ju kalbejimo tonas priklauso nuo to kiek ziniu parodai pats - jei pasakysi kad esi pradedantysis, isgirsi sablona, kuri ir internete rasti galima , kad ir seb puslapyje - ne daugiau 10% portfelio i nvs saliu rinkas, ne daugiau 20% i rytu europos rinkas.. ar kazkaip ten panasiai.

o valdytoju labai prastu ir nera, daug kas priekaistu ir pagyrimu turi visiems.
del kapitalo mokescio, tai finasta ji tikriausiai ir teima
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

bandziau kazkada issiaiskint ka mano zmones apie skirtingus valdytojus - niekas nieko doro nepasake.
tai ir priejau prie isvados kad nieko doro pasakyt ir neiseina

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital