Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Forex brokeriu patikimumas

monstras
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki, nezinau gal jau ir buvo tokia tema gvildenta (viso forumo neskaiciau), bet man iskilo didelis itarimas ir nepasitikejimas Forex brokeriu siulomomis platformos. Nesneku apie ju patoguma ar supporto geruma.

Itarimas iskilo paskaicius internete apie brokerius, perskaiciau daug forumu ir atsiliepimu ir susidariau nuomone jog labai daug ka yra apgave kai zmones bandydavo isminti dideles pinigu sumas 5000$ ir daugiau, ju accountus uzblokuodavo ar kitaip nakindavo informacija apie treidus.

stai keletas forumu apie tai:

http://www.forexrealm.com/brokers-reviews/

http://www.forexpeacearmy.com/forex-forum/scam-alerts-folder/3958-fxopen-scam-broker-blocked-my-account-profits-around-46-000-a.html



Klausimas butu toks: Kokiasi brokeriais jus paitikit labiausiai? nokias sumas esate is ju paeme? (ne maziau 5000$)

#M
#M
Rašyti privačią žinutę

69 žinutės
( -3 )

O kas kaltas kad žmogėnai atsilupę ? Renkasi visokias virtualias kontoras, ieško tik kad daugiau spalvotos reklamos būtų ir be abejo super platforma MT.

 

Fu,,,, šlykštu net kalbet kokių bukapročių pasitaiko.

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia  
 

 

 man iskilo didelis itarimas ir nepasitikejimas Forex brokeriu siulomomis platformos. Nesneku apie ju patoguma ar supporto geruma.

 daug ka yra apgave kai zmones bandydavo isminti dideles pinigu sumas 5000$

Citatos pabaiga

Nerikia painioti platformos su brokeriu.  Platforma - tik software, kaip galima nepasitikėti (pasitikėti) windows'ais ar adobe reader ? Patinka - naudoji, nepatinka, naudoji kitą.
 

Jei esi "kietas" treideris (o toks esi, jei sugebi uždirbti 5000 $), tai be abejo žinai, kuriais brokeriais galima pasitikėti, kuriais ne. Taip pat žinai, kaip maksimaliai apsaugoti savo pinigus.

O šiaip tai be abejo - forex spot žaidime brokeriui labai nenaudinga turėti klientą, kuris laimi.  Taigi, jei sugebi uždirbti, turi saugotis brokerio.

Forexe žinau viską :D
#M
#M
Rašyti privačią žinutę

69 žinutės
( -3 )

Pasirodo toli gražu ne visi kurie sugeba uždirbti 5000$ masto galva! (Kalbu apie autoriaus antrają nuorodą).

Platforma čia turi didelę įtaką, kodėl ? Ogi todėl jog jei bendrovė daro investicijas į brangesę trading software (perka, kuria savo kaip Oanda ir t.t.) tai parodo jog jos ketinimai nėra jau tokie vienadieniai. Brokeris su tokiom investicijom vargu ar ims rizikuoti savo reputacija dėl keleto tūkstantėlių.

 

pjeha
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

labutis visiems,matau daug protingu vyru susirinko,tai man i nauda.labai noriu patarimo,jau dvi dienas vargstu su siuo klausimu.gal kuris zinote kaip is moneybookers pervesti pinigus i libertiyreserve.saskaitas turiu abejuose,bet nezinau kaip pervesti pinigus is vienos saskaitos i kita.kaip tai daroma.kiek zinau tai daroma per tarpininkus.jei kas zinot,padekit,jei galit aprasykit smulkiau.

Archis
Archis
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

man asmeniskai patinka MT4. ir patinka mano pasirinktas brokeris. Kol kas nebuvo jokiu problemu su pinigu isemimu, nors isemimas buvo gan nemazas

Svarbu yra rasti tau patinkanti brokeri,  o ne skaityneti komentarus. Juk kiek zmoniu- tiek ir nuomoniu!

“Niekada nesiginčyk su kvailiu, kiti gali nepastebėti skirtumo.”
#M
#M
Rašyti privačią žinutę

69 žinutės
( -3 )

Darau dabar experimentą, su vienu iš tokių rimtų brokerių. Dar tik antra diena bet jau 3 pozos uzidare tokiam kainos lygyje kurio net nebuvo pasiekta, kazkaip mistiskai virs zvakes high. 


 

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia  
 

 

Darau dabar experimentą, su vienu iš tokių rimtų brokerių. Dar tik antra diena bet jau 3 pozos uzidare tokiam kainos lygyje kurio net nebuvo pasiekta, kazkaip mistiskai virs zvakes high. 

 

Citatos pabaiga

Nepamiršk bid ir ask. Pozicija uždaroma įvertinant spredą.
 

Forexe žinau viską :D
modestas67
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +4 )

Prekiauju trijose platformose: Is pradziu forex.com atsidariau, bet kadangi ji man neveike per darbovietes firewalus, po keleto menesio atsidaraiu Oanda. O dar po keleto menesiu sudalyvavau AdmiraMarkets MT4 konkurse ir likau suzavetas jos scriptinimo galimybemis. Taigi dabar prekiauju per tris platformas. Nepatogu aisku, bet taip jau susikloste.

Yra keleta kartu pakibusi forex.com siuloma platforma "Forextrader". Prekiaujant su viena pora atidaraiu keleta poziciju ir jam pradejo grybauti TP ir SL orderiai, niekaip nejo ju pakoreguoti. Trendas i virsu, o pas mane take profitas per zemai pastatytas, sunervino kai negaliu pakoreguoti. Bet pas juos labai operatyvus online suportas, viska isprendem.

MT4 man patinka del galimybes paciam rasytis visokius skriptus ir indikatorius. Pasirasaiu nesudetiga indikatoriu, kuris isveda pastoviai eilute, kur susumuojama mano triju prekiaujamu poru dydis lotais ir suma doleriais, nes labai daznai kai stovi pozicija atidaryta kelias dienas, papipsuoju priesinga kryptimi ("lockinu") ir esant atidarytom keliolikai pozociju gerai yra zimotis suminius dydzius.

Oandoi (kaip ir forex.com) sunku buvo priprasti kad negalima lockinti pozicijos. tarkim turiu 3 longus: 0.1L, 0.1L ir 1L

Pasiekiau pasipriesinima ir noriu uzdaryti 0.5L is 1L pozicijos ir niekaip nesugebejau. atidaraiu 0.5 shorta ir man uzdare abu po 0.1L. nors sitos pozicijos buvo truputi minusines, o trendas ejo i virsu, susinervinau. Vienu zodziu kiekviena platforma turi minusu-pliusu.

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Nors pats ir programuoji, bet vistiek kalbi kaip "filologas": platforma tai tik softas, o visos tavo išvardintos problemos - ne softo o brokerių sukeltos. Amerikoje dabar "FIFO rule", todėl negali uždarinėti pozicijų kaip nori. Ir kalta čia ne platforma, o NFA.

O vienas iš MT4 privalumų - būtent programavimas. Gali pats programuoti, gali pasirinkti iš tūkstančių visokių indikatorių, patalpintų internete.

Forexe žinau viską :D
diuska
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +1 / -2 )

Idejus 1000-1500,darit po 200-300 dolcu i menesi,mano manimu niera geresniu palukanu.Jei sugebi uzdirbt 5 gabalus,primesk kiek uzdirbtum per metus,du,tris http://instaforex.com/index.php?x=PMK

Gal kas zino kaip LR galima i banka pervest
info@forexabc.lt
[email protected]
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +4 / -6 )

Citatos pradžia #M  
 

Pasirodo toli gražu ne visi kurie sugeba uždirbti 5000$ masto galva! (Kalbu apie autoriaus antrają nuorodą).

Platforma čia turi didelę įtaką, kodėl ? Ogi todėl jog jei bendrovė daro investicijas į brangesę trading software (perka, kuria savo kaip Oanda ir t.t.) tai parodo jog jos ketinimai nėra jau tokie vienadieniai. Brokeris su tokiom investicijom vargu ar ims rizikuoti savo reputacija dėl keleto tūkstantėlių.

 

Citatos pabaiga

Visiskai tave palaaikau, ir is patirties galiu pasakyti. Taciau cia jau vien logikos uztenka.

Jei daysiu taip kaip jūs - gyvensiu kaip jūs.
Jei darysite kaip aš - gyvensite kaip aš.

www.FOREXabc.lt komanda, FOREX prekybos signalai.
snaiperis
snaiperis
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Citatos pradžia Archis
 

 

man asmeniskai patinka MT4. ir patinka mano pasirinktas brokeris. Kol kas nebuvo jokiu problemu su pinigu isemimu, nors isemimas buvo gan nemazas

Svarbu yra rasti tau patinkanti brokeri,  o ne skaityneti komentarus. Juk kiek zmoniu- tiek ir nuomoniu!

Citatos pabaiga

    O kokį brokerį naudoji?
 

 


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital