Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Klientai Jūsų verslui

povillas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +1 )

Sveiki, turiu rimtą pasiūlymą turintiems ar žadantiems pradėti savo verslą. Verslo sritis gali būti labai įvairi. Esmė kad žmonės ieškotų Jūsų teikiamų prekių ir paslaugų internetu.

Mano pasiūlymas- internetinis puslapis pirmame google lape.

Rimti pasiūlymai iškart į  Privačią žinutę.


Paskutinį kartą redagavo: povillas (2009-09-09 16:59)
tcpip
tcpip
Rašyti privačią žinutę

156 žinutės
( +7 / -7 )

Google reklamos paslaugomis mes ir patys galime pasinaudoti 

Kai zvelgi baimei i akis, itikink ja, kad esi stipresnis
povillas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +1 )

Čia ne Google reklamos paslaugos (Čia ne adwords)

dulis
dulis
Rašyti privačią žinutę

218 žinutės
( +17 / -28 )

O kas? SEO? Tai irgi galima pasidaryti paciam, be to yra pilna kompaniju kur ir uz $$$ siulo. Taip kad nemanau, kad praeis tavo reikaliukas.

Tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia nuomonės.
Dž.R.Lovelis
povillas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia dulis
 

 

O kas? SEO? Tai irgi galima pasidaryti paciam, be to yra pilna kompaniju kur ir uz $$$ siulo. Taip kad nemanau, kad praeis tavo reikaliukas.

Citatos pabaiga

Aš ir neprieštarauju- VISKĄ galima pasidaryti pačiam. Ir namą pats gali pastatyti. Tu turbūt kiekvienam sutiktam statybinkui sakai- "tavo reikaliukas nepraeis, namą aš pats statysiu"

Nepyk duli bet tavęs nesupratau

Kancleris
Rašyti privačią žinutę

198 žinutės
( +38 / -24 )

Citatos pradžia povillas
 

 

Sveiki, turiu rimtą pasiūlymą turintiems ar žadantiems pradėti savo verslą. Verslo sritis gali būti labai įvairi. Esmė kad žmonės ieškotų Jūsų teikiamų prekių ir paslaugų internetu.

Mano pasiūlymas- internetinis puslapis pirmame google lape.

Rimti pasiūlymai iškart į  Privačią žinutę.

Citatos pabaiga

Povilai,
 

portalas: http://www.balticfinancialnews.lt (aka http://www.bfn.lt), padarytum kad google pirmame puslapyje?

kokios salygos, kokios garantijos?

 

bfn.lt - Baltic Financial News
kestasss
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Sveikas povillai kiek kainuotų pvz šios parduotuves, http://www.tavoparduotuve.lt/ iškėlimas. Labai idomu, apie šią parduotuvę bendravom su sandaku čia berods jo, pasak jo labai brangiai viskas kainuoja.

povillas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +1 )

Čia labai nekonkretus klausimas. Pakėlimas su visom prekių grupėm kur jie prekiauja?- tai labai daug darbo, todėl ir kainos didelės. Be to reikalinga nuolatinė priežiūra- pastovus investavimas. Dar yra ir kiti niuansai (pvz : gal ju TVS "nedraugauja" su google). Apskritai optimizuojant puslapi dauguma atvejų jį reikia visiškai perdaryt per naują, todėl praktiškai į kainą įeina svetainės sukūrimas. Jeigu kuriate svetainę ir netolimoje ateityje planuojate "pirkti" seo paslaugas tai geriau iškart eikite pas seo optimizuotojus.  

Asmeniškai aš neapsimčiau daryt tokio projekto.  Nebent dėl sportinio intereso

/dev/null
/dev/null
Rašyti privačią žinutę

1561 žinutės
( +373 / -333 )

Kiek kainuotų keywordo "iptv" iškėlimas į 1 vietą www.google.com (bendrame) ?

Taip, tiesa, dar niekas nemirė nuo sunkaus darbo, bet aš manau- kam rizikuoti?
~Ronald Reagan
verslasv
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės
( -1 )

Kaip pradeti versla?”
O jei prie to klausimo norisi pridurti: “As nieko nezinau apie versla, neturiu pazistamu kurie galetu patarti,nezinau ka daryti?, o gal mano verslas blogas?o gal truksta verslo ideju?” - situacija pradeda atrodyti tikrai beviltiska,

Parasyk man i email [email protected]

As tau padesiu!

KuKuKu
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Klientų pritraukimas verslui juk yra tik viena dalis. Reikia turėti gerą įdėją, kokybišką verslo įgyvendinimą, visus reikiamus išteklius ir dar būtų privalumas išmanyti sritį ir turėti patirties (priklausomai kokia tai niša). Vienur versle reikia daug patirties ar net mokslinio išsilavinimo, o kitur užtenka nedidelės patirties ir ji užauginamas su laiku. Dabar irgi neaišku dėl pasiūlymo ar ir jūs siūlot AdWords reklamą Google tinkle ar ir SEO?
markerone1
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

 Is temos pavadinimo nelabai supratau apie ka eina kalba, bet perskaites pranesimus supratau, kad tai yra apie seo. Tai beabejo svarbus kanalas, kuri imones turetu isnaudoti, bet nereiketu pamirsti ir niekad nemirstanciu pardavimu telefonu. Kiek teko girdeti, tai rinkoje vieni geriausiu sioje srityje yra http://planaschuliganas.lt/musu-veikla/pardavimai-telefonu/, ar as klystu? Galite mane patikslinti

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital