Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pamokeles apie Forex - NEMOKAMAI

zajne
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Sveiki, sory uz rekalam, bet ji visu labui. Mano draugas pradejo leisti pamokeles apie FOREX, visa informacija yra nemokamai todel ziurekite ir pakometuokite   http://www.youtube.com/watch?v=_7BJMgxxaFA

 

 

iki

bratooxa
bratooxa
Rašyti privačią žinutę

83 žinutės
( +35 / -19 )

nieko kruto ten, toks jausmas kad bicas paskaite forex 101 ir cituoja. Nu reiks uzlekti ir paziureti ka toliau jis pasakos  

pagrandukas
pagrandukas
Rašyti privačią žinutę

200 žinutės
( +14 / -8 )

Sveikitina iniciatyva. Manau, kad naujokams tai yra idomu ir naudinga.

mes nugalesim..
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

 Faini filmukai. Finansų rinkos keistai suskirstytos. Ar toj 101 knygelėj irgi taip ?

Forexe žinau viską :D
mrltfx
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +1 )

Sveiki! Malonu labai kam patiko mano filmukai , taciau taip pat aciu ir uz komentarus, kaip sakant tik kritika privercia tobuleti
Tikiuosi tolesni filmukai bus dar labiau idomesni!


Kas liecia knyga forex101 tai netgi nesu jos rankose laikes ir nesiruosiu, nes zinau, kad nieko naujo is jos neispesiu....kaip jau sakaiu savo pirmame video "Beveik visi kursai yra to pacio S malimas" Tai kam uz tai moketi pinigus????!!!!???? Ar uz 100$ ar uz 5000$ jie beveik nieko nesiskiria. Aisku jeigu yra savanoriu kurie savo noru perziureje visa mano paruosta kursa nores man pervesti pora litu - visada prasom

Dar, del rinku skirstymo : manau visi cia susirinke zmones daugiausia arba bando prekiauti forex arba akcijom arba fjucersais,tai, kad nematau reikalo gilintis i kazkokias kitas rinkas ir kazka kapstyti

IKI

ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Šaunuolis! Tikrai čia daug kam bus naudinga pasižiūrėti tavo forex pamokėles. Ypač prieš komentuojant

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia  
 

 

 Ar uz 100$ ar uz 5000$ jie beveik nieko nesiskiria.
 

Citatos pabaiga


 

Tai jau tikrai. Kažkur forume jau esu labai panašų sakinį parašęs. Ir ne kartą.

Forexe žinau viską :D
Juksigitas
Juksigitas
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +2 / -5 )

 Parasiau tau zinute privaciai ar imanoma butu atsakyti? Aciu

toris
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

aš visiškai žalias, todėl labai dekingas už pamokėles. toliau norėtūsi informacijos nuo ko pradėti - viso ABC, kur sąskaitą atsidaryti, kokią programą naudoti ir pan.

mrltfx
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia Juksigitas  
 

 Parasiau tau zinute privaciai ar imanoma butu atsakyti? Aciu

Citatos pabaiga

 

Ar man? Nes as nieko negavau......

mrltfx
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia toris  
 

aš visiškai žalias, todėl labai dekingas už pamokėles. toliau norėtūsi informacijos nuo ko pradėti - viso ABC, kur sąskaitą atsidaryti, kokią programą naudoti ir pan.

 

Stengsiuos pateikti kuo issamesne informacija

kokia programa naudoti patarti sunku, cia jau kas tau patogiau, taip pat ir del brokerio pasirinkimo, kas tau labiau patinka ir prieinama pagal salygas. As galiu tikrai tikrai pasakyti kur neatidaryneti saskaitos

Citatos pabaiga

 

Juksigitas
Juksigitas
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +2 / -5 )

Citatos pradžia mrltfx  
 
Citatos pradžia Juksigitas  
 

 Parasiau tau zinute privaciai ar imanoma butu atsakyti? Aciu

Citatos pabaiga

 

Ar man? Nes as nieko negavau......

Citatos pabaiga

  Paspausk spekuliantu uzrasa mano profilis ten rasi Privatu pasta

mrltfx
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia Juksigitas  
 
Citatos pradžia mrltfx  
 
Citatos pradžia Juksigitas  
 

 Parasiau tau zinute privaciai ar imanoma butu atsakyti? Aciu

Citatos pabaiga

 

Ar man? Nes as nieko negavau......

Citatos pabaiga

  Paspausk spekuliantu uzrasa mano profilis ten rasi Privatu pasta

Citatos pabaiga

 

Nu zinok, ziurejau ten......tuscia kazkodel, gal kazkokia klaida ivyko? Pabandyk dar karta, o del viso pikto gali dar man i mano youtube profili parasyti

Juksigitas
Juksigitas
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +2 / -5 )

  Jeigu neradai privaciame paste , tai perkeliu klausima i foruma

 

Youtube radau nuo 1.1 iki 1.9 tavo pamokeles apie forex. Ar ju yra daugiau? Jeigu yra kur jas galima butu paziureti. Ir dar vienas klausimas (jeigu gali patark). Bandau prekiauti akcijomis, todel tiesiogine( o ne paveluota) informacija apie kitu pasaulio birzu indeksus(kilimus ir kritimus) butu labai naudinga. Gal galetum patarti koki puslapi, kuriame sita informacija rodoma tiesioginiu laiku. Is anksto DEKUI

juliukash
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Aš gal ne į temą, bet ar kokiam bloomberg.com nerodo tų indeksų realiu laiku?
sierikas
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +2 )

Radau, mano manymu, labai neblogu technines analizes pamokeliu angliskai.

http://www.youtube.com/watch?v=4lc8788xU7Y

mrltfx
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia Juksigitas  
 

  Jeigu neradai privaciame paste , tai perkeliu klausima i foruma

 

Youtube radau nuo 1.1 iki 1.9 tavo pamokeles apie forex. Ar ju yra daugiau? Jeigu yra kur jas galima butu paziureti. Ir dar vienas klausimas (jeigu gali patark). Bandau prekiauti akcijomis, todel tiesiogine( o ne paveluota) informacija apie kitu pasaulio birzu indeksus(kilimus ir kritimus) butu labai naudinga. Gal galetum patarti koki puslapi, kuriame sita informacija rodoma tiesioginiu laiku. Is anksto DEKUI

Citatos pabaiga

Sveikas, video yra kol kas tik tiek kiek yra ideta.Beje sian idejau antrosios dalies pirmas video.

Kur tu bandai prekiauti akcijomis? Siaip istikruju daug informacijos gali gauti bloomberg.com puslapy, taciau ir tavo brokeris turetu tau teikti visa informacija realiu laiku, per ka tu ir kur tu prekiauji?

Juksigitas
Juksigitas
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +2 / -5 )

Citatos pradžia mrltfx  
 
     

Sveikas, video yra kol kas tik tiek kiek yra ideta.Beje sian idejau antrosios dalies pirmas video.

Kur tu bandai prekiauti akcijomis? Siaip istikruju daug informacijos gali gauti bloomberg.com puslapy, taciau ir tavo brokeris turetu tau teikti visa informacija realiu laiku, per ka tu ir kur tu prekiauji?

Citatos pabaiga

 Prekiauju Baltijos birzose. Brokeris Finasta

mrltfx
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia Juksigitas  
 
Citatos pradžia mrltfx  
 
     

Sveikas, video yra kol kas tik tiek kiek yra ideta.Beje sian idejau antrosios dalies pirmas video.

Kur tu bandai prekiauti akcijomis? Siaip istikruju daug informacijos gali gauti bloomberg.com puslapy, taciau ir tavo brokeris turetu tau teikti visa informacija realiu laiku, per ka tu ir kur tu prekiauji?

Citatos pabaiga

 Prekiauju Baltijos birzose. Brokeris Finasta

Citatos pabaiga

Supratau, na dar gali paziureti     http://finance.yahoo.com/   cia realiu laiku rodo informacija.Bet vistiek manau, kad geriau ziureti informacija tiesiogiai per prekybine platforma. Kaip sekasi prekyba?


Paskutinį kartą redagavo: mrltfx (2009-08-25 21:28)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital