Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Vietoj laukto kilimo...strimgalviais zemyn...

dedelis2000
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Kas gi cia darosi "ant musu Lietuvos".Visi laukem birzos kilimo,kuris ,anot ivairiu analitiku turejo prasideti tai gruodzio pabaigoj,tai sausio pradzioje,Atseit prades imones skelbti savo gerus rezultatus,o ir divdendu perspektyvos svieciasi.Atrode logiska,o vietoj kilimo... masinis smukimas zemyn.Kad taip ,vos ne 100%, visos eitu zemyn tikrai retas vaizdelis.Kokios butu nuomones?Negali gi buti taip ,kad visi investuotojai ,ivairus fondai ir t.t butu susitare apeiti Lietuva.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

tai dar divu niekas neskelbė, o pelnas jau vasarą nupirktas...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
krepsininks
krepsininks
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Aš galvoju taip:
a) investuotojai diletantai mato, kad fondų kilimas sustojo, todėl nusimetinėja, pereina į kitus fondus, pvz. Rusijos, Balkanų, ar kaip kitaip atsikrato Baltix regiono
b) investuotojai žiūrintys daugiau nei į grafikus, galvoja apie EUR įvedimą, kurio gali nebūti, kas reiškia LTL nuvertėjimą EUR atžvilgiu ir šiaip nebuvimą įvykio kuriuo visi buvo, o gal ir yra, užtikrinti bent jau 99%. O jeigu atsitinka ne taip kaip planuoja masė, tai lemia ypač didelį nestabilumą regione.
c) investuotojai stebintys P/E, ROE, ROA, klausia ar ne per didelis kai kurių įmonių P/E rinkoje kuri priskiriama prie EM rinkų, pvz.: LTK P/E ~25, APG P/E ~21. Kam pirkti tokių įmonių akcijas jeigu yra stabilesnių rinkų su tokiu pačiu ar dar net žemesniu P/E?
dedelis2000
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Ziurint i toki masini "raudonavima",pradeda neramu darytis,kad tai gali buti ne normali korekcija,o ilgalaikis procesas ir ,ar ne verta "nesti mesas" is Vilniaus birzos.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Normali rinkos pletra. Puiki galimybe uzdirbti ant kritimo. Paziurek NASDAQ 2000 metais.
Emini-Systems.com
pirmyn1
pirmyn1
Rašyti privačią žinutę

133 žinutės
( +34 / -4 )

Mano visi pazystami is Vilniaus birzos sumigravo i Rusijos ir Balkanu fondus.
Reik ir man judeti su visa mase .
Noriu įsitikinti, kad ne piniguose laime.
krepsininks
krepsininks
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

"ar ne verta "nesti mesas" is Vilniaus birzos.":

Nešti mėsas reikėtų, jeigu:
a) prasidėtų karas su Latviais,
b) susprogtų Ignalinos AE su nepaprasto radioktyvumo debesiu nusėdusiu visoje baltijoje,
c) 12 balų žemės drebėjimas Kėdainiuose,
d) Didžiausias per 100 pasaulio cunamis baltijos jūroje.

Mano manymu baltijos rinkoje prasidėjo korekcija, kurią sustiprins galimi du įvykiai:
1. 2006-06 paskelbtas sperndimas apie EUR įvedimo atidėjimą
2. Rusijos korekcija

Jeigu šių įvykių nebus akcijų kursas pasikorekuos 10%, ir toliau 15% į viršų. Jeigu bus tuomet 20%, o gal net 30%.

Na kaip aš tai asmeniškai vadovaujuosi taktika "nukrito pirk, pakilo parduok". Tai dabar laukiu "dugno", po to "up" ir parduosiu viską. O po to žiūrėsim.
Niro
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +1 / -2 )

nu jau kas cia per ekonomistas kalba ? ozingoff del euro neivedimo litas tikrai nenuvertes Eur atzvilgiu, gi lito kursas susietas su euro. Ir isvis, tas neivyksiantis euro ivedimas neturetu but jokia tragedija nei lietuvos ekonomikai, nei musu birzai.
Beje, galima kalbeti ne apie nauja prasidejusia korekcija, o apie tebesitesiancia nuo spalio menesio..
akvara
akvara
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +65 / -19 )

Niro, o kur parašyta, kad draudžiama litą atsieti nuo Euro, arba prieš įvedimą nepaleisti jo "paplaukioti" šiek tiek ?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Niro, o kur parašyta, kad draudžiama litą atsieti nuo Euro, arba prieš įvedimą nepaleisti jo "paplaukioti" šiek tiek ?
Šiaip parašyta, bet tai nesuteikia jokios garantijos.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
JZMO
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( -1 )

dugnu gaudymas prie gero nepriveda.
One day I will buy hell and paradise
One day I will become the owner of hell and paradise©JZMO
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

del euro ivedimo kurso tai cia viskas šakėm ant vandens rašyta

http://www.lbank.lt/lt/integracija/euroivedimas.html

Lietuvai dvejus metus dalyvavus Valiutų kurso mechanizme II (VKM II; angl. – ERM II), turėtų būti paskelbtos Europos Komisijos ir Europos centrinio banko Konvergencijos ataskaitos apie ekonominį, teisinį ir institucinį Lietuvos pasirengimą įsivesti eurą. Jeigu vertinimas bus teigiamas, turėtų būti priimtas Europos Sąjungos Tarybos sprendimas dėl tikslios euro įvedimo Lietuvoje datos ir galutinio, neatšaukiamo litų keitimo į eurus kurso.

Lietuvos bankas siūlys, kad, jeigu 2006 m. viduryje Europos Sąjungos Taryba priims sprendimą dėl euro įvedimo Lietuvoje datos, iš karto įsigaliotų Euro įvedimo Lietuvoje įstatymo nuostata, įpareigojanti prekių ir paslaugų kainas, mokamus atlyginimus, pensijas bei kitas išmokas skelbti tiek litais, tiek eurais.

Kokiu kursu bus įvestas euras?

Lietuvos banko nuomone , fiksuoto valiutos kurso režimas bei lito ir euro kursas, buvę prisijungiant prie VKM II, yra tinkami ir įvedant Lietuvoje eurą.




labai idomu bus "laukti" ar sutaps Lietuvos banko ir Europos Komisijos, Europos Sąjungos Tarybos ir Europos centrinio banko "nuomones"
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
VM
Rašyti privačią žinutę

61 žinutės

Kaip pamenate 2005-tų pradžioje akcijos buvo sėkmingai perkamos nuo pirmos dienos. Šių metų situacija sausio antroje pusėje ypač dėkinga tiems, kurie pernai būtent sausio mėn. pirko akcijas ir kantriai išlaikė 366 dienas. Dabar ne tik gali nusiimti neapmokestimamus pelnus (o jie tikrai yra), bet taip krentant kainom vėl tų pačių ar kitų pozicijų akcijų maksimaliai pigiai užpirkti ir dar ramiai gauti divus ir vėl metams "užmigti".
Manau, kad tai irgi viena iš užsitęsusio kritimo priežąsčių.

P.S. toks scenarijus ypač tinka LTK.
prozac
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki visi diskusijų dalyviai. Esu naujokas šiuose investavimo reikaluose, tačiau Lietuvos akcijų biržą stebiu jau kurį laiką. Iš tikrųjų šiek tiek neprognozuotas kritimas. Tačiau manau, kad tai nėra ilgalaikė tendencija (Išskyrus keletą tikrai pervertintų kontorų)ir per keletą savaičių turėtų prasidėti priešingi šiuo metu vykstančiams procesams. Todėl manau, kad šiuo metu visai neblogas laikas investuoti, ką ir padariauTaigi, mano nuomone, šiuo metu neverta tepti slidžių iš lietuviškos biržos. O ar ta nuomonė teisinga, parodys laikas
krepsininks
krepsininks
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

nu jau kas cia per ekonomistas kalba

Aš ne ekonomistas, aš krepšininks. Jeigu LTL infliacija bus 3%, o EUR vidurkis 2%, tai teoriškai atrišus kursą LTL/EUR naujas kursas turėtų būti 3.45*(100+3)/(100+2) ~3.48. Bet tai tikriausiai ne taip baisu.

apie tebesitesiancia nuo spalio menesio

Pasitausau: antroji korekcijos banga, kadangi pirmoji, prasidėjusi spalį ir pasibaigusi gruodį, per 2mėn suvalgė ~15%. O antroji banga, čia tik mano nuomonė, suvalgys dar 10%, dėl minėtų įvykių grėsmės, net nebūtinai jeigu jie įvyks.

dugnu gaudymas prie gero nepriveda.

Jeigu perki "Po polnoj katuske" tai tikrai . Bet galima pirkti ir kitaip, pvz.: 50-50 arba 34-33-33 arba 20-20-20-20-20, kiekvienam pagal būdą ir stilių. Žinoma, kuo mačiau ikiši tuo mažiau ir pasiimsi, bet tuo mažiau ir prarasi.
Šiuo metu belaukiant dugno jau atsidariau pozicijas ir dabar sėdžiu -5%. Aišku jeigu dugnas bus prie -50%, o aš būsiu jau viską išleidęs prie -30%, tuomet blogai, bet iš kitos pusės kokia tikimybė, kad MNF, LTK arba APG arba LFO arba kad ir tas pats LNS kris daugiau nei 30%? Man atrodo tokia pati kaip ir laimėti teleloto.
Clondeo
Rašyti privačią žinutę

60 žinutės

krepsininkas> taikai tikimybiu teorijas birzoje .... ?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Daugiau naudos gautume, jei sugalvotume sistemą, kuri 100% laimi kazino. "Ochko be pralaimėjimų"...
Negi yra tokių, kurie nemato kritimo?.. Arba, kas per iliuzijos apie antras korekcijos bangas ir pervertintas kontoras?..
Kol nematysit, tai kas jums panosėj padėta, tol skaičiuosit -N%. O čia tai tikrai, kaip Teleloto gaunasi. Perkama tikimybė laimėti limoną arba namą, arba automobilį, na, blogiausiu atveju - keturis kampus... Jei taip ir akcijos perkamos... no comment
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
krepsininks
krepsininks
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Clondeo> o tu ne? Pvz. toks tikimybinis modelis:

Elementarių įvykių aibė:
Įvykis A - RTS indeksas leisis 1mėn laikotarpyje
Įvykis B - RTS indeksas kils 1mėn laikotarpyje

Sutiksi kad tai pilna įvykių aibė, nes daugiau įvykių būti negali, gali arba kilti arba leistis.

Tam kad užbaigti modelį reikia dviejų skaičiukų - įvykių tikimybių:
A - 80%
B - 20%

Nesvarbu kaip tu tuos skaičiukus išgauni, galbūt nujauti arba atspėji. Esmė tame jeigu tavo skaičiukai tokie patys kaip mano tai tu tikriausiai išėjai iš Rusijos. Bet yra žmonių kuriems A - 1%, o B - 99%, tai jie matyt perka.
krepsininks
krepsininks
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Kol nematysit, tai kas jums panosėj padėta, tol skaičiuosit -N%

Nojau, čia ir durnam reikia būti, kad pažiūrėjęs į OMXV nematytum downtrend'o.

Jei taip ir akcijos perkamos...

Taip aš perku ir parduodu, aš ne investuoju, aš spekuliuoju. Man dzin įmonės ateitis ar dar visosk bull shit, jeigu aš žinau, spėju nujaučiu, kad nusipirkęs akciją galėsiu ją parduoti brangiau aš perku, jeigu aš žinau, spėju nujaučiu, kad akciją galėsiu nusipirkti pigiau aš parduodu.

Pažystu žmonių kurie priko LFO po 20, ir nepardavė net po 60, jie sakė aš investavau ir ta akcija verta 100, o aš sakiau nu jau tikrai jeigu parduosi veliau pigiau nusipirksi. Aišku aš galėjau klysti. Tas pats su APG, nesuprantu kas glėjo neparduoti po 10LTL. O dabar sakau LNS tikrai parduosi brangiau, gal aš klystu pažiūrėsim.

Daugiau naudos gautume, jei sugalvotume sistemą, kuri 100% laimi kazino.

Sistema yra, nežinojai : Statai 1LTL ant raudono, jeigu iškrenta juodas, statai 2LTL ant raudono, jeigu iškrenta juodas, statai 4LTL ant raudono.
Po N bandymų busi įmerkęs 2^N, bet tikimybė laimėti 1LTL yra 1 - 1/2^N.

Pvz.: N = 20, tada įmerkei pinigų ~1 limona, o tikimybė laimėti 1 LTL = 0,99999904632568359375, beveik 100% Nori išbandyti? Geriau nebandyk, kol ruletė išsisuks 20 kartų praeis 2-3h, tai manau turint limoną per 2h užsidirbti 1LTL nelabai didelis atlygis :wink
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Ir ką jauti dabar?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital