Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Novatoriskas fitneso+spa centras

riba
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės
( +1 )

Sveiki,

Idomi spekuliantu nuomone del tokio verslo. Trumpai glaustai:

privalumai:
- butu siekiama igyvendinti idejas, kuriu Lietuvoje kol kas nera
- steigejai: profesionalus sportininkai, ismanantys sporto paslaugu teikimo sriti
- yra numatyta konkurenciskai patraukli vieta (Vilniaus mieste)

Taciau idejos "roziniai akiniai" gali iskreipti realybe :con Todel idomios nuomones is kitokios, t.y ne "sporto fanatu", perspektyvos
dyis
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės
( +13 / -2 )

Sekmingos inovacijos visuomet paklausios, taciau ar galetum patikslinti, kokias butent novatoriskos idejas butu siekiama igyvendint? Nes nera aiskumo, nera ka vertinti.
Whether you think you can or you can’t, either way you are right.
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

truputi galima tiksliau - "Novatoriskas fitneso ir SPA centras" ?
Novatoriska iranga, dizainas, aptarnavimas?

siaip, galiu pasakyti kad profesionalus sportininkas tai dar nera sekmes garantas geriau jau as rinkciausi profesionalu verslininka, o vadovavimui profesionalu vadova
taciau ziurint i fiteso centru kieki Lietuvoje ir artimiausiose kaimynese (Latvijoje,Estijoje), tai pas mus dar yra pakankamai vietos ne tik novatoriskiems centrams, bet ir "paprastiems". (aisku su teisingais paskaiciavimais,vieta,personalu ir t.t.)
;)
riba
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės
( +1 )

Sekmingos inovacijos visuomet paklausios, taciau ar galetum patikslinti, kokias butent novatoriskos idejas butu siekiama igyvendint? Nes nera aiskumo, nera ka vertinti.
truputi galima tiksliau - "Novatoriskas fitneso ir SPA centras" ?
Novatoriska iranga, dizainas, aptarnavimas?

siaip, galiu pasakyti kad profesionalus sportininkas tai dar nera sekmes garantas geriau jau as rinkciausi profesionalu verslininka, o vadovavimui profesionalu vadova
taciau ziurint i fiteso centru kieki Lietuvoje ir artimiausiose kaimynese (Latvijoje,Estijoje), tai pas mus dar yra pakankamai vietos ne tik novatoriskiems centrams, bet ir "paprastiems". (aisku su teisingais paskaiciavimais,vieta,personalu ir t.t.)
Suprantu, kad per daug absrakciai parasiau, na bet paciu ideju tikrai negaliu atskleisti Is esmes tai kalbu apie novatoriskas paslaugas ir klientu aptarnavimo koncepcija; atitinkamai ir kai kuri iranga naujoviska, bet ji siuo atveju antraeilis dalykas.

Del verslumo gebejimu - na neesam visiskai "zali" versle, bet tokio stambumo projektas pirmasis, tad su skaiciais yra biski vargo, ypac apskaiciuojant islaikyma ir pardavimu prognozes :con

Tik klausimas, kokia dali lietuviu domina naujoves, ir dar nepigios? Juk ne paslaptis, kad tautieciai sporta labiausiai megsta per TV ir is tribunu Tad idomi Feningo prielaida, kad pas mus dar yra pakankamai vietos ir paprastiems klubams. Gal galetum ja siek tiek praplesti?
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

"Tik klausimas, kokia dali lietuviu domina naujoves, ir dar nepigios?"
Na, kiek matai gatvese Lexus, BMW ir t.t. markes nauju auto, tokia dailis ir domintu Atkreipk demesi kad jus nedaugeja dabar ..., netgi sakyciau apmazejo
del vietos paprastiems klubams, tai nenoriu per daug issiplesti, nes ne visiems spekuliantams gal bus idomu skaityti apie fitneso tendencijas , bet trumpai pvz. vakaru europoje uzsiminejanciu reguliariai sp.klubuose zmoniu yra 8-11% nuo gyventoju sk., Baltijos salyse apie max 3% (tie skaiciuokai gal keitesi per pora metu, bet manau nezymiai).
Nori ar nenori, bet sportuojanciu skaicius pas mus dides ir prie dabartines situacijos klubuose, as neisivaizduoju kur sukisti 2-3 kartus daugiau lankytoju

manau kad novatoriska ir nauja ideja yra sveikitina ir tikrai sulauks demesio. Jei ji bus nepigi ... reikes kantrybes
;)
Niktus
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +29 / -26 )

privalumai sporto klubo:

kaip ir feningas minejo Lietuvoj mazai sporto klubu (per mazai tiksliau) todel klientu turetu netrukti, bet i turtingus labai nesiorentuociau, dauguma is ju savo turtus "uzdirbo" is kylanciu NT kainu. (oreantacine nario kaina menesiui turetu buti apie 150 - 250 Lt)
dabar NT kainos stipriai nukrite, todel issinuomot ar pasistatyt galit 50% pigiau nei pries metus. Darbo jega taip pat atpigus.

Minusai:

krizei gilejant zmones pirmiausia apkarpo nebutinas islaidas (sporto klubas butent toks ir yra), bet kol kas savo Impulse to nepastebejau
Sporto klubai realiai yra investicija i NT, normaliai uzsidirbti is veiklos labai sunku, esu su keliais savininkais bendraves, tai jie arba minuse arba vos vos gala su galu suduria.

Vienu zodziu, svarbiausia kad skaiciukai sueitu antraip net neverta pradeti. Geros idejos nieko negarantuoja. Mano siulymas butu darytkit sporto kluba ir dar pastatykit krepsinio sale))) nes dabar nervina nori pametyt bet kada ir nera kur (pvz JAV uz 40$ menesini mokesti viska gaudavau ir krepsinio sale ir baseina ir pirtis) cia uz 250Lt gaunu tik 3 valandas pergrustame klube i diena ir jokios krepsinio sales
Knowledge is power. Komerciniai objektai, komerciniai sklypai. Informacija, kurios skelbimuose nerasite.
dyis
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės
( +13 / -2 )

riba,
Siulyciau nors kazkiek istirti rinka, parengti apklausas, tuomet bent jau susidarytum vaizda apie tai, kur link eini. Minejai, kad tai butu konkurencishkai patraukli vieta - is ties, mano manymu, sporto klubams Lietuvoje dar yra erdves plestis, ir jei turetum pasiulyti kazka "novatorisko" uz prieinama kaina siais laikais, ir zinoma gerai organizuoti veikla, tai valio.
Mano asmenine nuomone, siuo metu lyderiaujantys "impulsai" turi labai griezta ir nelankscia politika tiek kainu atzvilgiu, tiek laiko ribojimo prasme.. ir pacios kainos daugiau orientuojasi i aukstesnes pajamas gaunancius zmones, is ko ir iseina tai, jog atejes sportuot i koki impulsa, pamatai ne sportuot atejusius zmones, o "fashion show". ir paprasti paprakaituot ateje vyrukai neisipaisho i bendra vaizda.
Todel cia turetu but aiski strategija ir pasirinktas rinkos segmentas. As asmeniskai kolkas Vilniuje nematau normaliu sporto klubu uz normalia kaina.
Whether you think you can or you can’t, either way you are right.
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

nepaslaptis, kad teikti "ikandamas" kainas impulsams ir kitiems "baseininiams" klubams neleidzia vandens zonos. Pabandykit paskaiciuoti kiek siais laikais iseina pinigeliu ant to ...
Tad labai svarbu paskaiciuoti kastus - kintamus ir fiksuotus.

Kas lanketes klubuose uzsienyje, tikriausiai patvirtinsite, kad sporto klubai su "olimpiniais" baseinas ten yra didele retenybe. O Lietuva, kaip visada - stebuklu krastas.
;)
riba
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės
( +1 )

riba,
Siulyciau nors kazkiek istirti rinka, parengti apklausas, tuomet bent jau susidarytum vaizda apie tai, kur link eini. Minejai, kad tai butu konkurencishkai patraukli vieta - is ties, mano manymu, sporto klubams Lietuvoje dar yra erdves plestis, ir jei turetum pasiulyti kazka "novatorisko" uz prieinama kaina siais laikais, ir zinoma gerai organizuoti veikla, tai valio.
Mano asmenine nuomone, siuo metu lyderiaujantys "impulsai" turi labai griezta ir nelankscia politika tiek kainu atzvilgiu, tiek laiko ribojimo prasme.. ir pacios kainos daugiau orientuojasi i aukstesnes pajamas gaunancius zmones, is ko ir iseina tai, jog atejes sportuot i koki impulsa, pamatai ne sportuot atejusius zmones, o "fashion show". ir paprasti paprakaituot ateje vyrukai neisipaisho i bendra vaizda.
Todel cia turetu but aiski strategija ir pasirinktas rinkos segmentas. As asmeniskai kolkas Vilniuje nematau normaliu sporto klubu uz normalia kaina.
dyis,

As pradziai irgi panasiai masciau, bet su tais segmentais tai zinai kaip yra - jei sieksi patenkinti visus, tai nei vieno nepatenkinsi is esmes toks manau ir yra impuls'u atvejis.

Del tyrimu klausiant zmoniu nuomoniu esu skeptiska, nes tai kaip zmones galvoja, kad elgtusi esant tam tikroms aplinkybems, ir kaip is tikruju elgiais, daugeliu atveju nesutampa. Kol kas atliekam stebejimus; yra minciu apie focus grupe.

O kokia butu "normali" kaina, uz pvz. impulso paslaugas (turint galvoje dabartine kokybe ir apribojimus?)

Feningas teisus del vandens. Gal tada taip iseina, kad vandens pramogos tik pasiturintiems? Arba tiesiog reikia daugiau isradingumo kuriant marketingo strategija
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

nebutinai vandens pramogos tik pasiturintiems, bet kiekvienas turi daryti tai ka ismano.
maisto gamybos imone neturi vystiti NT projektu , o turi daryti tai ka sugeba geriausiai, o sporto klubas turi teikti kokybiskas sporto/sveikatingumo paslaugas, kad po to nebutu taip kad komunaliniai mokesciai personalo,administracijos algos ir t.t. rauna stoga

O "normali" kaina man pvz yra Vokietijoje (atrodo 24hours arba McFit klubai) apie 20 EUR menesiui :yes nera baseino,nera juriniu akvariumu ir kruvos "protingu" darbuotoju registarturoje, taciau ten visada rasite kokybiskiausius treniruoklius ir nereikes prie ju stoveti eileje

Lietuvoje maziau 100 lt. sunku tiketis padoraus klubo, daugiau 160-180 tikrai nemokeciau uz eilines paslaugas. Nebent man irodytum kad tas "novatoriskumas" man yra reikalingas, tai 1 men. abonementa galima bandyti datempti iki 300 lt., bet klientu ratas tuomet labai susiauretu...
;)
pirmyn1
pirmyn1
Rašyti privačią žinutę

133 žinutės
( +34 / -4 )

Nesirinkciau sporto klubo be baseino.Matyt per 5 metus susiformavo toks iprotis.Gera kaina yra 200lt/ men.Zodziu esu eilinis impuls klientas.
Aisku daug kas erzina tame impulse, bet ner is ko rinktis.
Noriu įsitikinti, kad ne piniguose laime.
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

Kaip nera is ko rinktis?
pvz;Vishy parkas Vilniuje arba savaitgali su seima i druskininku vandens parka. bent jau svente gaunasi ir malonu
;)
riba
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės
( +1 )

pirmyn1: rinktis tikrai yra is ko na nebent tau impulso vieta patogi

Feningai: "eilines paslaugos" irgi idomus terminas


Pastebiu, kad pradedame "uzsiciklinti" ant impulsu

O ka manot apie forum palace gym'a?
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Pridėsiu ir aš savo diletantiškus 5 centus.

"Profesionalūs sportininkai", "išmanantys sporto paslaugų teikimą" ir "verslas" man šiek tiek išsiskiriantys dalykai. Tikiuosi, kad šiuo atveju klystu.

Dėl vietos tai Vilniuje gal galėtų būti patrauklių vietų pvz. šalia pietinio aplinkelio. Žemė ten turėtų būti pigesnė, privažiavimas geras.
Didelis baseinas nebūtinas, bet koks nors burbuliatorius pasėdėt, pailsėt po treniruotės tai taip.
Pinigų - ~200-250Lt. Taip pat manyčiau, kad svarbu būtų "prasibrauti" į įmones. Nes nemažai daliai klubininkų būtent darbovietės apmoka dalį kainos.

Apie Forum Palace? Tai jau dyis tiksliai pastebėjo - "fashion show". Koks ten sporto klubas, jei man žmona pasakojo, kad nereta lankytoja prieš eidama į salę 10-15min praleidžia prie veidrodžio. Ar dabar pasikeitė kas nors?

Villon patiko. Teniso kortai, pabėgiot gali nebūtinai ant treniruoklio, bet ir palei ežeriukus. O ir ant treniruoklio mintys pailsi žiūrint į gamtą, o ne miesto peizažą. Vasarą kėdę galima į lauką išsinešt ir parelaksuot. Bet vis tik atstumas privertė pereiti į Impuls.
toms
toms
Rašyti privačią žinutę

45 žinutės
( +2 / -1 )

O ka manot apie forum palace gym'a?
Galbūt publikai forum palace ir tinka "fashion show" apibūdinimas, bet įrangos atžvilgiu tai neabejotinai geriausias sporto klubas Vilniuje (ko gero ir Lietuvoje). Treneriai irgi pakankamai profesionalūs. Tik ir kainos jų atinkamai "geriausios" Nemanau, kad reiktų antro tokio pačio, nes jau dabar reklamuotis pradėjo.. Turbūt ne iš gero gyvenimo
:dozingoff:dozingoff:dozingoff:dozingoff
dyis
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės
( +13 / -2 )

dyis :
riba,
Siulyciau nors kazkiek istirti rinka, parengti apklausas, tuomet bent jau susidarytum vaizda apie tai, kur link eini. Minejai, kad tai butu konkurencishkai patraukli vieta - is ties, mano manymu, sporto klubams Lietuvoje dar yra erdves plestis, ir jei turetum pasiulyti kazka "novatorisko" uz prieinama kaina siais laikais, ir zinoma gerai organizuoti veikla, tai valio.
Mano asmenine nuomone, siuo metu lyderiaujantys "impulsai" turi labai griezta ir nelankscia politika tiek kainu atzvilgiu, tiek laiko ribojimo prasme.. ir pacios kainos daugiau orientuojasi i aukstesnes pajamas gaunancius zmones, is ko ir iseina tai, jog atejes sportuot i koki impulsa, pamatai ne sportuot atejusius zmones, o "fashion show". ir paprasti paprakaituot ateje vyrukai neisipaisho i bendra vaizda.
Todel cia turetu but aiski strategija ir pasirinktas rinkos segmentas. As asmeniskai kolkas Vilniuje nematau normaliu sporto klubu uz normalia kaina.
dyis,

As pradziai irgi panasiai masciau, bet su tais segmentais tai zinai kaip yra - jei sieksi patenkinti visus, tai nei vieno nepatenkinsi is esmes toks manau ir yra impuls'u atvejis.

Del tyrimu klausiant zmoniu nuomoniu esu skeptiska, nes tai kaip zmones galvoja, kad elgtusi esant tam tikroms aplinkybems, ir kaip is tikruju elgiais, daugeliu atveju nesutampa. Kol kas atliekam stebejimus; yra minciu apie focus grupe.

O kokia butu "normali" kaina, uz pvz. impulso paslaugas (turint galvoje dabartine kokybe ir apribojimus?)

Feningas teisus del vandens. Gal tada taip iseina, kad vandens pramogos tik pasiturintiems? Arba tiesiog reikia daugiau isradingumo kuriant marketingo strategija



riba,
Sutinku su tavim del segmentacijos, todel ir nereikia siekti patenkinti visu, reikia atsirinkit savo tiksline grupe ir geriausiai patenkinti jos poreikius. Tai kokios tavo mintys apie focus grupe?

Del apklausu, tai manau galima pradeti nuo pirmyn1 - "Aisku daug kas erzina tame impulse, bet ner is ko rinktis." - kas butent erzina? galima issiaiskinti, ir padaryti taip, kad Tavo klube tokie dalykai neerzintu. Tie smulkus dalykai ateinant sportuoti is tikruju nors ir nezymus, bet neleidzia atsipalaiduoti, pvz. kaip laiko apribojimas ar pan.

Normali kaina - abstraktus dalykas, isties musu shalyse si rinka dar nera pasiekusi vakaru shaliu lygio, todel klubo lankymas dazniau yra "prestizo reikalas", o ne paprastas savaime suprantamas dalykas.
Asmeniskai yra teke kuri laika lankyti ne viena sporto kluba UK, ir galiu pasakyti kad musu pvz impulso "kokybe" ten yra minimalus lygis, kuris privalo buti bet kuriam normalesniam sporto klube, o ir kaina, palyginus su pragyvenimo lygiu.. mokejau 30-50 svaru. tai kaip diena ir naktis, palyginus su LT. Be to, patiko kelios idejos sporto klubuose, kuriu neteko pastebeti Lietuvoje, tad, jei domintu, galeciau placiau papasakoti..

O siaip del vietos, mano nuomone verta plestis i didesnius besivystancius rajonus, nes daug kas is uzmiescio rajonu vazineja i miesta sportuot, arba nevazineja, bet sportuotu, jeigu turetu tokia galimybe salia namu...
Whether you think you can or you can’t, either way you are right.
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

pirmyn1: rinktis tikrai yra is ko na nebent tau impulso vieta patogi

Feningai: "eilines paslaugos" irgi idomus terminas


Pastebiu, kad pradedame "uzsiciklinti" ant impulsu

O ka manot apie forum palace gym'a?
"Eilines paslaugos" as turiu omeny - ne prmos jaunystes sporto iranga, vos keli kardio treniruokliai prie kuriu nusitesia eiles ir kurie daznai iseje is rikiuotes, blogas isplanavimas (pvz. Victoria gym kur pozeminiais kolidoriais turi vaikscioti is sales i sale) ,nosis uzriete treneriai saleje, ankstos rubines ir spinteles. jei visi sie dalykai butu isspresti, tai man nereiketu ir baseino. butu gerai bent pirtele (pvz. SEB arenoje labai fainiai padaryta).

uzsisciklinimas ant impulsu yra naturalus dalykas, juk jis tampa kaip bendriniu zodziu pvz. "kaip kokioje maximoje" arba "nupirk pampersu" . bet tikrai nereiskia kad i ji reikia lygiuotis :no

O forumas visai faina vietele asmeniskai man "fashion show" sportuoti netrukdo, tegul puosiasi, negi gaila, dar maloniau sportuoti :wink kaip jau minejo pries tai, iranga tikrai jie tikrai lenkia kitus klubus, erdvu ir jauku ir t.t. Tik va kaina ne visiems pagal kisene (tame tarpe ir man)...
;)
riba
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės
( +1 )

"Profesionalūs sportininkai", "išmanantys sporto paslaugų teikimą" ir "verslas" man šiek tiek išsiskiriantys dalykai. Tikiuosi, kad šiuo atveju klystu.
(Truputi off-topic)

O kas cia keisto? Geriausi verslai ir sukuriami, kai zmones daro tai, ka geriausiai sugeba, kam jaucia aistra ir nori pasidalini savo patirtimi "su rinka". Be to, sportininkai zinok irgi mokosi Sutinku, buna atveju kai "techniniu" zini pritruksta, bet tokiems dalykams visada galima pasisamdyti bet koki konsultanta, o kokybiskai teikti paslaugas tiesiogiai klientams gali tikrai ne bet kas.

Sutinku su tavim del segmentacijos, todel ir nereikia siekti patenkinti visu, reikia atsirinkit savo tiksline grupe ir geriausiai patenkinti jos poreikius. Tai kokios tavo mintys apie focus grupe?
Yra minciu padaryti focus grupiu tyrimus su skirtingu tiksliniu segmentu atstovais, bet iskyla kelios problemos: kai kurie segmentai sunkiai prieinami; sunku prisikviesti zmones del laiko stokos; o ir viesumas kol kas dar nepageidautinas

tad is esmes lieka individualus "interviu"... yra savanoriu?
riba
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės
( +1 )

Feningui, ir visiems, labai aciu uz izvalgas. Visu musu labui

Man asmeniskai "full package" yra Body Gym'as. Aisku, kaina su kokybe (bent jau irangos), prasilenkia. Bet kadangi as nemegstu dideliu klubu ir man labai svarbu "atmosfera", tai sitas kol kas ima virsu

Aisku daug kas erzina tame impulse, bet ner is ko rinktis.
pirmyn1, kad jau uzsiminei, prasome placiau pasidalinti savo mintimis
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

jop , apie bodygyma irgi pagalvojau kaip apie nebloga pavyzdi vieta,privaziavimas,vaizdas pro langus,paslaugu paketas tikrai verti pagyrimo, bet va rubines,baseiniukas labai jau prasosi buti pagrazintos ir speju kad treniruokliai jau izenge i antra desimti
;)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital