Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

pagalba tikram naujokui

arxas
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės

cia tik manes IRC daznai neileidzia ( raso kad disconnected ) ar kazkas atsitiko IRC'ui?_o
manes irgi... jau kelias dienas
MR
MR
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +1 / -1 )

Pas jus virusu uzsiveise, todel ir neileidzia i mirc`a. Pabandykit praskanuot antivirusine arba jei jusu ip nera pastovus isjungti interneta ir veliau is naujo bandyt jungtis
Do not confuse brains with bull market ;)
modestas
Rašyti privačią žinutę

166 žinutės

neziniukas :
cia tik manes IRC daznai neileidzia ( raso kad disconnected ) ar kazkas atsitiko IRC'ui?_o
manes irgi... jau kelias dienas


Tai junkis i irc2.omnitel.net, irc.le.lt, irc.ktu.lt ir t.t.
neziniukas
neziniukas
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės

Jei as prekiauju per SEB, tai kaip man paziureti kas pavede pasiulyma pirkti ar parduoti akcijas, nes jei ziuriu rinkos gyli, tai to, kas pateike, neparodo? Ir kaip atskirti kai pavedima pateikia pvz Finastos klientas ir kai Finastos fondas? ar taip neimanoma?
vytautas k.
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +6 )

kaip suprast oficialus pasiulymas ? kokie jie dar buna ? kuo skirias ?
kryzius
kryzius
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +34 / -38 )

Na buna dar neoficialus pasiulymas, kai tau paskambina ir sako parduok akcijas Oficialus yra skelbiamas per birzos informacine sistema kad visi zinotu apie toki.
sunkiausia yra nieko neveikti
Sharukas
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Sveiki,

Kaip nuspeti fondo busimus veiklos rezultatus. Na zinau jog vienas is budu sekti ir skaityti informavija, bet kur ja rasti?Pagelbekit sitais klausimais...

Aciu
Delikatesas
Delikatesas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

As cia dar visai zalias bet kiek skaiciau tai vis pataria skaityti knygas, atsidaryti virtualu portfelį, sekti visas kainas... bet ka reikia daryti toliau? ar reikia kur nors eiti? ar viską internetu galima daryti? ir ką daryti? :blush tiesiog nežinau ka daryti toliau.
Žalias žalias geltonsnapis...
Dievas
Dievas
Rašyti privačią žinutę

467 žinutės
( +9 / -5 )

Tiesiog mesk pora litu savo, kad zengtum dar didesni zingsni nei visu knygu skaitymas. Visokeriopos sekmes
Delikatesas
Delikatesas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

_o na bet kur juos mesti? namuose ant grindu? atisfied kur reikia eiti? ka pildyti?
Žalias žalias geltonsnapis...
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

Kiek tamstai metu?
Klausiu, nes nuo to kiek ju turi priklauso ir veiksmai...
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
tranous
Rašyti privačią žinutę

79 žinutės

Jei as prekiauju per SEB, tai kaip man paziureti kas pavede pasiulyma pirkti ar parduoti akcijas, nes jei ziuriu rinkos gyli, tai to, kas pateike, neparodo? Ir kaip atskirti kai pavedima pateikia pvz Finastos klientas ir kai Finastos fondas? ar taip neimanoma?
Pavedimu pateikeju omxv paziureti negalima. Finastoje gali paziureti tik po to, kai sandoris ivyko
Del fondo ir kliento - to suzinoti negalima, nebent tau kas is finastos atskleistu paslapti, koks fondas uzsipirkineja ir kiek planuoja tai daryti
Delikatesas
Delikatesas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

man dar tik 15... :blush bet esu labai susidomejes....

P.S. ka reiskia:
TA
shortinti longinti
bull
.jmo
Žalias žalias geltonsnapis...
tranous
Rašyti privačią žinutę

79 žinutės

man dar tik 15... :blush bet esu labai susidomejes....

P.S. ka reiskia:
TA
shortinti longinti
bull
.jmo
Vadinasi tau reikia tevu sutikimo atsidaryti saskaita maklerineje (zinoma gali prekiauti ir tevu saskaitose su ju sutikimu)
TA - technine analize
shortinti - parduoti is maklerines pasiskolintas akcijas, tikintis, kad jos atpigs ir turesi galimybe atpirkti pasiskolinta skaiciu vienetu ir grazinti maklerinti. T.y. sieki gaut pelno is akcijos kritimo
longinti - pirkti poza tikintis akcijos kilimo
bull - bulius - metafora asmens, kuris siekia kelti akcijos kaina (uzdirbti is longinimo)
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

kreipkis gal pades http://www.spekuliantai.lt/users.php?m=details&id=61
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
Fenomenas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

Kur ta finasta yra aplamai?
Gudragalviai&Co
Delikatesas
Delikatesas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

labai ACIU! o ta maklerine yra bankuose ar jau visai atskira istaiga?

P.S. ka reiskia .jmo?

P.S.S. www.finasta.lt
Žalias žalias geltonsnapis...
Dievas
Dievas
Rašyti privačią žinutę

467 žinutės
( +9 / -5 )

Kur ta finasta yra aplamai?
nueik i finasta.lt ir suzinosi
sekmes
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

.jmo - just my opinion
www.saltinis.eu
kriuksis

282 žinutės
( +33 / -22 )

Sveiki, vienas grybiskas klausimas iskilo. Pardaviau UKB ir IVL vakar (naudojuos hanza. net), nupirko VSE or sth, bet pinigai bus pervesti tik 11-27. Kodel turiu laukt iki pirmadienio? Ar ir as galiu taip nusipirkti, o veliau nusiusti pinigus? kaip man sito isvengti kitakart? Dekingas uz patarimus.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital