Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

pagalba tikram naujokui

siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

pradėk nuo Pagalba naujokam diskusijų skaitymo, čia tokio patarimo daug kas jau prašė, tad netingėk senas temas paskaityt
www.saltinis.eu
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

ingamatuliene :
Sveiki,vakar buvo mano gimtadienis,Siandien susimasciau,kad noriu suzinoti kaip uzsidirbti pinigu ne tik dirbant 8 val.Apie akciju pirkima tik girdejau,nieko nesuprantu nuo ko pradetai.tikiuosi patarimo.


na visų pirma, tai nereikia per daug tikėtis, kad nereikės dirbti 8 ar daugiau val.
Skirtumas tik tas, kad dirbi sau ir dirbi labai malonų darbą.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
egle
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Aš čia tikriausiai ne į temą:blush, bet man reikia šiokios tokios pagalbos sprendžiant vieną užduotį...nežinau, ar čia tinkama vieta klausti, žodžiu, jei kas galit, atsakykit. Tarkime esu kokios nors įmonės vadovas(ė) ir norėdama plėsti verslą turiu pasiimti paskolą. Ką šiuo metu geriau rinktis - banką, ar vietoj to išleisti naujas akcijas į akciju biržą?
:satisfied
garett
garett
Rašyti privačią žinutę

57 žinutės
( +2 )

Aš čia tikriausiai ne į temą:blush, bet man reikia šiokios tokios pagalbos sprendžiant vieną užduotį...nežinau, ar čia tinkama vieta klausti, žodžiu, jei kas galit, atsakykit. Tarkime esu kokios nors įmonės vadovas(ė) ir norėdama plėsti verslą turiu pasiimti paskolą. Ką šiuo metu geriau rinktis - banką, ar vietoj to išleisti naujas akcijas į akciju biržą?
su tokiu klausimu tu nuzudei daug investuotoju
Even a dead cat will bounce if dropped from high enough!
Bulls make money; Bears make money; but Pigs get Slaughtered.
egle
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

labai kvailas?:blush
:satisfied
egle
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

"pagalba naujokams"
:satisfied
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

"pagalba naujokams"
Egle patikslink savo klausima, ka turi mintyse sakydama: išleisti naujas akcijas į akciju biržą?
Emini-Systems.com
garett
garett
Rašyti privačią žinutę

57 žinutės
( +2 )

"pagalba naujokams"
Egle, perskaityk akciniu bendrovių įstatyma, sukonkretink klausima apie kokia įmonę (IĮ, UAB, AB) kalbi, tada ir gausi protingą atsakyma :wink
Even a dead cat will bounce if dropped from high enough!
Bulls make money; Bears make money; but Pigs get Slaughtered.
egle
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Dėkui...man regis supratau
:satisfied
takeshy
Rašyti privačią žinutę

322 žinutės
( +31 / -68 )

kas gali pasakyti kokios palūkanos atliekant repa
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )


Egle patikslink savo klausima,


Egle,

situacija paprasciausia - norint su savo imones akcijomis papulti i rinka - teks akcinio kapitalo tureti bent jau 6 nulius. (atkreipk demesi, i lietuvoje esanciu rinkoje imoniu kapitalizacija). Todel, skolintis rinkoje nebus greita kaip banke.
Is kitos puses - pardavusi (isleidusi nauju akciju) prarandi valdyma. Ta prasme - pradzioj - turi 100 % akciju, esi 100% savininkas, atskiedus sias akcijas - atsiskies ir valdymas, ir teks i savo imone isileisti naujus zmones, naujus vadovus - naujus akcininkus.
O ar tai AB ar UAB veiksmas vienodas.

nu o toliau - kaip ten sakoma: kuo toliau i miska ... tuo storesni partizanai.
manoo
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

kuo toliau i miska- tuo daugiau medžiu taip sakoma
neziniukas
neziniukas
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės

sweiki. as dar siek tiek zalias tai noriu kreiptis i patyrusius. gal galetumet patarti. tarkim is kur skaitot naujienas? as is jt ,bet ar pakanka? be to norint uzdirbt is tokios veiklos turbut reikia tureti nemazai pinigu? ar jus cia is to pradinio investavimo tiek uzsikalet kad portfeliai po 200k? labai prasau pagalbos
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

Naujienas skaitom BOBOS ROBOTO(yahoo groupsas).Kuo daugiau pinigų tuo daugiau gali diversifikuot portfely.Kuo didesnės sumos, tuo mažesni komisiniai. Su 1k normaliai nepriinvestuosi, o va su 100k jau gali naudotis visomis investavimo strategijomis
www.saltinis.eu
neziniukas
neziniukas
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės

bet kaip ten jas perskaityt? ar tn reik uzsiprenumeruoti ar ir paciam puslapy yra? be to tada reiskia kad sitam akciju malonumui reikia jau ir siaip nemazu pajamu? butina tureti labai gera darba ar cia visi paskolu prisiima?
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

Nerašyk dviejų žinučių iškart.geriau redaguok viršutine.
Čia užsiregistruok pradžioj, o poto galėsi galėsi skaityti arba puslapyje arba savo emeile.
www.saltinis.eu
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

bet kaip ten jas perskaityt? ar tn reik uzsiprenumeruoti ar ir paciam puslapy yra? be to tada reiskia kad sitam akciju malonumui reikia jau ir siaip nemazu pajamu? butina tureti labai gera darba ar cia visi paskolu prisiima?
Pradėk po truputį. Ne pinigų kiekyje esmėje, o galvoje, kuri tuos pinigus valdo.
Nepamiršk, kad G.Sorosas iš Vengrijos išvyko kaip neturtingas žydelis laimės ieškoti.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
neziniukas
neziniukas
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės

o tai tokiu atveju ar imanoma gerai suinvestuoti be visu tu kompiuteriniu programu, remiantis tik savo galva?
JuMis
JuMis
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės

Ar su programom ar be, vistiek reikes savo galva remtis
-----
Būkit žmonės, laikykitės taisyklių - http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=9
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

o tai tokiu atveju ar imanoma gerai suinvestuoti be visu tu kompiuteriniu programu, remiantis tik savo galva?
Tai tiktai savo galva, niekaip kitaip...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital