Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

snoro obligacijos

Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Nu ka mielieji kurmiai, ar matet kada nors toki cirka, kad dar \'veikiancio\' banko eurobligacijos butu su 88%
Skolinkites iki ausu ir \'taip uzvirinsit\', kad daugiau jau nieko nebereikes


http://www.dnbnord.lt/lt/tools/securities/?typeID=4&securityID=120
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
Mr.Gintas
Mr.Gintas
Rašyti privačią žinutę

316 žinutės
( +198 / -52 )

Nu ka mielieji kurmiai, ar matet kada nors toki cirka, kad dar 'veikiancio' banko eurobligacijos butu su 88%
Skolinkites iki ausu ir 'taip uzvirinsit', kad daugiau jau nieko nebereikes


http://www.dnbnord.lt/lt/tools/securities/?typeID=4&securityID=120
88.8% pajamingumas yra euroobligacijos kainai 44.
Tokia kaina pats DNB bankas perka, o ne parduoda.
Pardavimo kaina yra 52 ir atitinkamai pelningumas šiai kainai yra 68,3%.
Tai žinoma irgi labai aukštas pajamingumas.
Tai ne citata iš švento rašto, tai tik kukli mano nuomonė, už kurios patikslinimą, visada būsiu dėkingas.
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

Nu paaiskinkit man durnam,kap cia yr.jei jamu tas obligacijas dabar,tai ispirkimo momentu 'virinu' tuos 68%?o galima anksciau pardavinet?gi ir kyla %
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Na as aisku ne teisininkas, nezinau tu visu peripetiju, idomu jai koks ismanantis pasakytu tarkim toks variantas:

Uzstatai bankui, siuo atveju Snoriui tarkim NT, gauni paskola ir sukisi viska i tuos bondus. Kaip bus idomu banko visisko defolto atveju? Juk mokamos palukanos uz paskola tikrai vertos rizikos del tu 68% metiniu
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
Norkulis
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +12 / -4 )

Jei obligaciją, kurios vertė 1000 EUR, gali įsigyti už 520 EUR ir dar gausi 70 EUR palūkanas, tai pelningumas tikrai atrodo geras. (Čia 68 % pelningumas - tai vidutinis metinis, kadangi obligacija bus išpirkta po 1.5 metų.) Tačiau čia įskaičiuojama banko bankroto rizika. Todėl ir nėra besiveržiančių jas įsigyti.
Iš kitos pusės, jei bankas neužsilenks, ir apie tai sužinosime metų bėgyje, tai jo akcijos gali ir pabrangti kokiai niekingais 0,34 Lt. O tai jau - 100 proc. pelnas, vadinasi, prisipirkęs dabar akcijų, uždirbtum, dar daugiau. O va, obligacijas parduot tau gal kas ir parduos, o ar anksčiau laiko iš tavęs jas kas nors atpirks, o čia jau klausimas, ypač, jei kaina toliau kris.
Mr.Gintas
Mr.Gintas
Rašyti privačią žinutę

316 žinutės
( +198 / -52 )

Nu paaiskinkit man durnam,kap cia yr.jei jamu tas obligacijas dabar,tai ispirkimo momentu 'virinu' tuos 68%?o galima anksciau pardavinet?gi ir kyla %
Pelningumas kyla, o tai reiškia, kad bondo kaina krenta.
Dabar nusipirkes po 52, jei užsinorėtum parduoti DNB bankas iš tavės
nupirktu po 44 ir tu "pravirintum" o ne "užvirintum"

Bondų išpirkimo data 2010-05-21. Jei išlaikysi iki šios datos ir Snoras neturės jokių kliučių išpirkti iš taves tavo turimus bondus po 100 + 7% palūkanos, tada ir gausis minėtas pelningumas.

Toks didelis pelningumas, tai yra tokia maža bondų kaina, yra dėl didelės rizikos.
Tai ne citata iš švento rašto, tai tik kukli mano nuomonė, už kurios patikslinimą, visada būsiu dėkingas.
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Na kolegos, visi mes suprantame ta rizika, bet del to as juk ir paminejau atveji, kaip ta rizika bandyt perkelt bondu isdavejui, jai tai yra imanoma aisku. Is vienos puses tu esi skolingas bankui is kitos jis tau skolingas, ar tai imanoma?? Kas nors zino ar teisiskai tai imanoma??
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
sasas
Rašyti privačią žinutę

83 žinutės
( +13 / -4 )

Skaičiuodami nepamirškit, kad minimali investicija 50 000 EUR.
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Na matau nelabai sitam psl teisininkai lankosi, reikes rytoj susirasti teisininku kontora, kad pakonsultuotu
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
Mr.Gintas
Mr.Gintas
Rašyti privačią žinutę

316 žinutės
( +198 / -52 )

Man tik truputi keista, kodėl pats Snoras jų neišperka jeigu patys žino kad nebus jokių problemų. O apie savo ateitį, butent jie geriausiai ir žino.

Kokio velnio jiems išdavinėti paskolas su 1X.% palūkanom, jei iš savo obligacijų užvirintu 68.3% ??? Kažkaip galai nesueina.
Tai ne citata iš švento rašto, tai tik kukli mano nuomonė, už kurios patikslinimą, visada būsiu dėkingas.
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Man tik truputi keista, kodėl pats Snoras jų neišperka jeigu patys žino kad nebus jokių problemų. O apie savo ateitį, butent jie geriausiai ir žino.

Kokio velnio jiems išdavinėti paskolas su 1X.% palūkanom, jei iš savo obligacijų užvirintu 68.3% ??? Kažkaip galai nesueina.
Na platinimo metu isplatinus, dar nebuvo tokia belebirda ir tt. Gal sukista i projektus ir tt. Vienintelis kelias, situo atveju mano galva turi buti toks, kad tik paskola is pacio snoro pririsant isipareigojimus bondams. Jai tai negalima, tai net nera ko prasidet.
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
Norkulis
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +12 / -4 )

Manau, kad užskaitų sistema, bankroto atveju neveikia. Galvos neguldau, tačiau, lyg girdėjau atvejį:
Kad bankroto administratorius užsiima esamų skolų iš banko skolininkų išmušinėjimu. Jo tikslas, sukaupti pinigų, kad atsiskaitytų su banko kreditoriais eilės tvarka.
O jei bankas skolingas tau, tave tiesiog pastato į banko kreditorių eilę. Ir obligacijų turėtojai nestovi joje pirmi, greičiau gale.

DnbNord banke, man sakė, minimali investicija yra 10000 Lt. Už mažesnę sumą, galima bandyti ieškoti Finastoje arba Orion Securities.
Lenon
Rašyti privačią žinutę

309 žinutės
( +26 / -2 )

to MR.Gintas:
viena is priezasciu gali buti, kad isdaves paskola gausi nuolatines imokas is pasiskolinusio. Susipirkes obligacijas pinigus matysi po 1.5 metu.
Vyncas
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -3 )

2 Mauzeris
Viskas paprasta. Tarpusavio įsiskolinimų automatinio įskaitymo nėra. T. y. tavo skola bankui lieka bet kuriuo atveju. Bankroto atvejus iš likusio turto pirmiausia dengiamos skolos darbuotojams ir indėlininkams. Pats supranti, kad bankrotas tam ir bankrotas, kad kitiems skolininkams pinigų jau nebebus likę. Taigi nei obligacijų, nei paprastų (hipoteka neapsaugotų) paskolų bankui davėjai paprastai nieko negaus. Štai tau ir atsakymas - bankroto atveju tavo skola bankui liks ir jos nepadengs jo įsipareigojimas tau. Indėlio atveju yra kitaip, nes tam tikros sumos grąžinimas yra garantuojamas ir tavo skola bankui mažina grąžintiną indėlio sumą.
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Dekui kolegos, uz atsakymus
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
Mr.Gintas
Mr.Gintas
Rašyti privačią žinutę

316 žinutės
( +198 / -52 )

Mr.Gintas :
Man tik truputi keista, kodėl pats Snoras jų neišperka jeigu patys žino kad nebus jokių problemų. O apie savo ateitį, butent jie geriausiai ir žino.

Kokio velnio jiems išdavinėti paskolas su 1X.% palūkanom, jei iš savo obligacijų užvirintu 68.3% ??? Kažkaip galai nesueina.
Na platinimo metu isplatinus, dar nebuvo tokia belebirda ir tt. Gal sukista i projektus ir tt. Vienintelis kelias, situo atveju mano galva turi buti toks, kad tik paskola is pacio snoro pririsant isipareigojimus bondams. Jai tai negalima, tai net nera ko prasidet.


Aš ne apie praeitį, o apie dabartį. Kokio velnio duoti kokiam Petrui paskola su tarkime kad ir 20%, jei savų obligacijų pajamingumas aukštesnis
net 3 kartus.

Arba jie žino, kad tie bondai bus dar pigiau arba jie neturi pinigų ir neduoda jokių paskolų arba turi ką pirkti, kas yra dar pelningiau nei jų pačių bondai.

to Lenon

mažai tame racijos, per didelis pajamingumų skirtumas. Nepamiršk,
kad ir už bondus reik mokėti palūkanas, kurios jau ne 7%,
bet gali skaičiuoti 7 nuo 52(už tiek gali išpirkt dabar)
kas gaunasi 13.4%.
Tai ne citata iš švento rašto, tai tik kukli mano nuomonė, už kurios patikslinimą, visada būsiu dėkingas.
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

2 Gintas, o tokio velnio duot, kad hipotekos atveju, bankas gali multiplikatoriaus efektu toliau skolint. Ir tamsta nemaisykit vieno dalyko del bondu, isleistos jos su face value 100 eur 7% lygtais. Tas tavo 68% gaunasi del face value pasikeitimo
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
Mr.Gintas
Mr.Gintas
Rašyti privačią žinutę

316 žinutės
( +198 / -52 )

to Mauzeris

Išdėstyk schematškai su konkrečiais skaičiais,
(su multiplikatoriais kaip tu sakai) kaip pelningiau bankui
skolinti tarkime su 20% palūkanom kažkokiam klientui,
nei už tuos pačius pinigus supirkt savo bondus po 52.
Ačiu.
Tai ne citata iš švento rašto, tai tik kukli mano nuomonė, už kurios patikslinimą, visada būsiu dėkingas.
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Gerb, Gintai, juk sitam psl tiek daug rasyta buvo is Ashaman, tamagosi ir tt, kas tai yra frakcionuotas banku rezervas, multiplikatoriaus efektas ir tt. Nepykit, bet pries nakti labai jau tingiu aiskint.
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
Mr.Gintas
Mr.Gintas
Rašyti privačią žinutę

316 žinutės
( +198 / -52 )

Gerb Mauzeri, kalbėti aptakiomis frazėmis labai patogu,
kai neišeina konkrečiai atsakyti į klausimą.
Tikiuosi išsimiegojes kuria diena, nebutinai rytoj,
reikalas nėra skubus, sumesite paprastą schemutę šiam
konkrečiam atvejui, tuom įrodydamas savus teiginius.
Gero poilsio.
Tai ne citata iš švento rašto, tai tik kukli mano nuomonė, už kurios patikslinimą, visada būsiu dėkingas.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital