Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

C ir JPM

vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

Nu kas nori ivnestuoti ilgesniam laikui, manau tinkama vieta... C ir JPM...
gal kas dirbat ant situ, but idomios nuomones
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

Tai kad jie FEDO akcininkai - bankrutuos nebent jei amerika uzpiltu vandenynas... O situacija sunki pakolkas, tai divai nebus dideli...
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

nu ka jamam uz visa pinigeli pirmadieni C ir JPM... metelius palauksim..ir manau bus grazu
sprandas
Rašyti privačią žinutę

202 žinutės
( +26 / -165 )

Kodel taip galvoji? As imsiu UYG, tik ne dabar.
enzo1
enzo1
Rašyti privačią žinutę

80 žinutės
( +4 / -17 )

nu ka jamam uz visa pinigeli pirmadieni C ir JPM... metelius palauksim..ir manau bus grazu
Manau tai gera investicija. Ypač C, atrodo pasitikėjimas grįžta į šia pozicija ir instituciniams nebereikia nusimetinėti akcijų.. Bet vistiek nerizikuočiau visu kapitalu kaip tu planuoji. Šiaip pats neseniai įsigijau C po 6$, tačiau labai nedaug.
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

galvoju ar bus tokios kainos mazos kaip buvo 20-23 dienom?? ar jau nebe? mano nuomone as prameciau, reikejo tada apsiprekyti.. arabas su meksikonu per daug pinigu prikiso i C, kad galetu kainos taip mazet kaip tada buvo
ps: uzstaciau ordery.. manau, kad pirmadienio ryte dar bus galima geresnem kainom pagaudyti.. o paskui, vel kils C...bent iki savaites pabaigos..
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

galvoju ar bus tokios kainos mazos kaip buvo 20-23 dienom?? ar jau nebe? mano nuomone as prameciau, reikejo tada apsiprekyti.. arabas su meksikonu per daug pinigu prikiso i C, kad galetu kainos taip mazet kaip tada buvo
ps: uzstaciau ordery.. manau, kad pirmadienio ryte dar bus galima geresnem kainom pagaudyti.. o paskui, vel kils C...bent iki savaites pabaigos..
Tai matau, nepridariai marketingo ant NT arabuose Ir cia is taves matosi, kad greitai kita "marketinga" susuksi ant akciju, nes esi kiauras kaip caininkas
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

vytuu :
galvoju ar bus tokios kainos mazos kaip buvo 20-23 dienom?? ar jau nebe? mano nuomone as prameciau, reikejo tada apsiprekyti.. arabas su meksikonu per daug pinigu prikiso i C, kad galetu kainos taip mazet kaip tada buvo
ps: uzstaciau ordery.. manau, kad pirmadienio ryte dar bus galima geresnem kainom pagaudyti.. o paskui, vel kils C...bent iki savaites pabaigos..
Tai matau, nepridariai marketingo ant NT arabuose Ir cia is taves matosi, kad greitai kita "marketinga" susuksi ant akciju, nes esi kiauras kaip caininkas


nesirk svetimom ligom "ponuli", mano bedos ka as pridau ar nepridarau.. pas mane legnvai ateina lengvai iseina.. nes
tokiu durniuku kaip tavo pinigus investuoju ) gyvenk ir zvenk kaip sakoma ..ane?
PS: maciau jau ne viena toki "rimta profa investuotoja" kaip tu, kurie tik pamalti liezuviu ir sugeba .. tai dabar puse sedi ir verkia,nes per "protingi" buvo matyt..
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Mauzeris_ :
vytuu :
galvoju ar bus tokios kainos mazos kaip buvo 20-23 dienom?? ar jau nebe? mano nuomone as prameciau, reikejo tada apsiprekyti.. arabas su meksikonu per daug pinigu prikiso i C, kad galetu kainos taip mazet kaip tada buvo
ps: uzstaciau ordery.. manau, kad pirmadienio ryte dar bus galima geresnem kainom pagaudyti.. o paskui, vel kils C...bent iki savaites pabaigos..
Tai matau, nepridariai marketingo ant NT arabuose Ir cia is taves matosi, kad greitai kita "marketinga" susuksi ant akciju, nes esi kiauras kaip caininkas


nesirk svetimom ligom "ponuli", mano bedos ka as pridau ar nepridarau.. pas mane legnvai ateina lengvai iseina.. nes
tokiu durniuku kaip tavo pinigus investuoju ) gyvenk ir zvenk kaip sakoma ..ane?
PS: maciau jau ne viena toki "rimta profa investuotoja" kaip tu, kurie tik pamalti liezuviu ir sugeba .. tai dabar puse sedi ir verkia,nes per "protingi" buvo matyt..


Buozgalvi, atsiversk pirko/pardave lenta ir paziurek ka as dariau tavo minima 20-23 diena su C. O veliau tokiems caininkams kaip tu atidaviau, is kuriu vel paimsiu, kai margin calai ausyse skambes

P.S o kas nors is tavo minimu 'durniuku' ziurek ir istatys tau svino i tavo kiaura makaule arba kojas biskuti patrumpins
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

Asiliuk,man nereikjo nei 20-23 dienos, kad padaryciau, kiek tu per metus padarai su savo "dideliu biudzetu" ir su savo "auksto lygio logika"
o rytoj viska ir pamatysim..
PS. tik dabar pamaciau tavo, PS )) davai susibegam Meduk! Ir galesi tai padaryt...
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Asiliuk,man nereikjo nei 20-23 dienos, kad padaryciau, kiek tu per metus padarai su savo "dideliu biudzetu" ir su savo "auksto lygio logika"
o rytoj viska ir pamatysim..
PS. tik dabar pamaciau tavo, PS )) davai susibegam Meduk! Ir galesi tai padaryt...
Kokia PS? Tu gal baik pigia zole rukyt Susibegsim butinai Geras caininkas, nulipo muzikas nuo zagres ir sumane piniga uzkalt ant akciju
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

vytuu :
Asiliuk,man nereikjo nei 20-23 dienos, kad padaryciau, kiek tu per metus padarai su savo "dideliu biudzetu" ir su savo "auksto lygio logika"
o rytoj viska ir pamatysim..
PS. tik dabar pamaciau tavo, PS )) davai susibegam Meduk! Ir galesi tai padaryt...
Kokia PS? Tu gal baik pigia zole rukyt Susibegsim butinai Geras caininkas, nulipo muzikas nuo zagres ir sumane piniga uzkalt ant akciju


Dunduk, tavo post scriptum labai juokingas sakau.. vava ziuriu, kad tave veikia pigi chemijuke, cia zolyte sitaip nesunesiotu
o del susitikimo , tai ar nebus taip, kad su milicijos pagalba,akcijas bandysi susigrazint po susitikimo? ))
nu tu ,draugeli, geras cirkinikas whaha )
PS: man atrodo, tuoj leksi i arabus bisky padirbet, vietoj mergaiciu.. galesi savo minusiukus pasidengti ) , tau manau, ten patiktu )))
BearTamer
BearTamer
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +4 / -2 )

Aciu aciu, siandien jus buvot nuostabus Gal uzteks?
Pakeleivis
Pakeleivis
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +5 / -8 )

Atsipalaiduokit spykuliai, siandien gi sekmadienis , neuzilgo vakarines pamaldos, bukit krikscionys...
OpTiiX
OpTiiX
Rašyti privačią žinutę

1136 žinutės
( +217 / -153 )

Kartais gerai pasiskaityt tokius dialogus nuotaikai pasikelt.
Kas tas dugnas?
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

Aš suprantu kad mauzerio strategija targavoti visą dieną, o pliusas taip ir gaunasi... MM ir tt. Vytuu strategija kitokia, bet apsikūlimus mėgstu...
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

galvoju ar bus tokios kainos mazos kaip buvo 20-23 dienom?? ar jau nebe? mano nuomone as prameciau, reikejo tada apsiprekyti.. arabas su meksikonu per daug pinigu prikiso i C, kad galetu kainos taip mazet kaip tada buvo
ps: uzstaciau ordery.. manau, kad pirmadienio ryte dar bus galima geresnem kainom pagaudyti.. o paskui, vel kils C...bent iki savaites pabaigos..
C:NYSE
Pirmadienis 12/02
6.45
-1.84 (-22.20%)
Dec 1 - Close Open: 7.30 Mkt Cap: 35.15B P/E: - Dividend: 0.16
High: 7.92 52Wk High: 35.29 F P/E: 10.79 Yield: 9.92
Low: 6.34 52Wk Low: 3.05 Beta: 1.37 Shares: 5.45B
Vol: 246.47M Avg Vol: 242.76M EPS: -4.30 Inst. Own: 64%
After Hours: 6.49 +0.04 (0.62%) - Dec 1, 4:02PM EST NYSE Real-time data - Disclaimer

Antradienis 12/03
7.22
+0.77 (11.94%)
Dec 2 - Close Open: 6.92 Mkt Cap: 39.35B P/E: - Dividend: 0.16
High: 7.46 52Wk High: 35.29 F P/E: 10.79 Yield: 8.86
Low: 5.94 52Wk Low: 3.05 Beta: 1.61 Shares: 5.45B
Vol: 326.82M Avg Vol: 248.03M EPS: -4.30 Inst. Own: 63%
After Hours: 7.24 +0.02 (0.28%) - Dec 2, 5:03PM EST NYSE Real-time data - Disclaimer


Treciadienis 12/04
7.82
+0.60 (8.31%)
Dec 3 - Close Open: 6.87 Mkt Cap: 42.62B P/E: - Dividend: 0.16
High: 7.84 52Wk High: 35.29 F P/E: 10.79 Yield: 8.18
Low: 6.68 52Wk Low: 3.05 Beta: 1.61 Shares: 5.45B
Vol: 313.82M Avg Vol: 255.36M EPS: -4.30 Inst. Own: 63%
After Hours: 7.78 -0.04 (-0.51%) - Dec 3, 4:42PM EST NYSE Real-time data - Disclaimer

nu ka viskas issipilde 100% kaip buvau sakes sekmadieni... pirkau po 6.45 parduota po 7.70..
o kur musu "profesonolios logikos ir profesonaliu igudziu investuotojas MAUZERIS" )) vyriokas turubut dziaugiasi irgi ant demo pasidares pliusa.. )
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

O kiausingalvi kur dinges buvai? Itariu pirmadieni pardaviai viska ir galva nuleides ejai namo Nu o siandien pasiziurejai, pakopinai pa,astiai, kiek uzkales butum Esi per daug didelis asiliukas, kad birzoj virint
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

matikeli, mano prognozes visada teisingos , kaip pats matai... toki "profesionalai studentai kaip tu nesuprasi kaip taip galima".. skirk dideles bulves nuo mazu..atsimink, kad tik isskirtiniam geriausia informacija skirta as "virinu" daugiau negu tu tam savo demo accounte turi ).. o jeigu labai nori galim abu savo porftvelius positionus nufilmave imesti linka cia.. publika nuspres.. ka tu i tai demo accountu siaube ? sutinki? )) uzsimaniai, studenciok protingu pasirodyt.. tai irodyk..pakalbet visi galim..
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

matikeli, mano prognozes visada teisingos , kaip pats matai... toki \"profesionalai studentai kaip tu nesuprasi kaip taip galima\".. skirk dideles bulves nuo mazu..atsimink, kad tik isskirtiniam geriausia informacija skirta as \"virinu\" daugiau negu tu tam savo demo accounte turi ).. o jeigu labai nori galim abu savo porftvelius positionus nufilmave imesti linka cia.. publika nuspres.. ka tu i tai demo accountu siaube ? sutinki? )) uzsimaniai, studenciok protingu pasirodyt.. tai irodyk..pakalbet visi galim..
o nenori sitaip padaryt, einam paprastu lazybu. Nezinau koki laikotarpi noretum paimt, bet jai tu uz mane daugiau uzdirbai, na tarkim as tau sumokesiu kokius 10k euru. Na o jai as daugiau % uzdirbau tai tu man sumokesi. Kadangi as taves ir tu manes nepazysti, lazybas apiforminsim, pas notara, ir tuos pinigus deponuosim i notarine saskaita. Kas laimes to ir pinigai. Labai elementaru, o dar uz tai ir pinigu gausi, juk nauji arteja.!
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital