Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Zemes verte =/= rinkos kaina (degaline)

leverage
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +5 / -1 )

Sveiki,

Mano nuomone, kad zeme verta tiek, kiek ji derlinga, arba koki pastata gali joje pastatyti.

Todel pardavinejant zemes sklypa, kurie paskirtis daugiafunkcine tampa problematiska nustatyti pardavimo kaina. Ji labai priklauso nuo to kas yra pirkejas ir ka jis ten statys.

Man aktualus klausimas:
Kaip manote kiek gali moketi degaline uz zemes sklypa strategiskai geroje vietoje, geras matomumas, pirmas sklypas ivaziuojant i didmiesti, dideli transporto srautai.

Kadangi nesu labai isigilines i degaliniu veikla ir ju pelninguma, apyvartas ir t.t. butu idomu suzinoti, ar kiek jos gali moketi uz ara.

Buciau dekingas, jei kas pasidalintu info ar patirtimi.
Mantici
Mantici
Rašyti privačią žinutę

192 žinutės
( +50 / -73 )

Kaip ir visur, priklauso nuo vietos - Klp viena, Vln kita. Siuo metu degaliniu nuo zemes sklypo vystytis daug nenusimato, yra nemazai siulanciu parduoti pavienes degalines (kai kurios ju neblogose vietose). Veikiancios degalines kaina (jei butu galima isvesti vidurki), kainuoja ~3mln Lt. Kaimo vietovese gali kainuoti ir apie 1.5 mln., tiesa, jos nelabai kam ir idomios, nes paprastai vos issilaiko. Siaip metas, kaip minejau, ne ypatingai geras - pletraplanavo Orlen ir Lukoil, bet planai, panasu, atidedami.
Griztant prie galimos vertes, jei tai sakykim ties ivaziavimu i Klp, sklypas su komunikacijomis gali kainuoti apie 0.5-1 mln (plotas ne tiek svarbu, reikalingas vis tiek tik 0.5-1 ha).
Dar 50 gramų investicijų ir aš - nekilnojamas turtas...
Adomelis
Rašyti privačią žinutę

77 žinutės
( +3 )

Truputi patikslinsiu jusu diskusija

Kas yra sklypas skirtas degalinei? Tai sklypas, kuris atitinka kelis kriterijus:
a) yra patrauklioje vietoje (matomumo, srauto ir atstumo nuo pagrindiniu keliu praseme)
b) yra pakankamai didelis, kad butu galima islaikyti higienos keliamus reikalavimus apsaugos zonoms ir pan.
c) pagal savivaldybes patvirtinta degaliniu isdestymo schema mieste yra butent toje vietoje, kur miestas numates dar viena degaline
d) yra atliktas detalusis planas pritaikytas degalinei statyti

Esu beveik isitikines, kad bendomas parduoti sklypas ne tik neturi detalaus plano bet ir netenkinqa c) salygos. Todel jo kaina bus zenkliai mazesne nei analogisko sklypo atitinkancio c) ir d) reikalavimus.
---
Nėra to blogo, ko nepataisytų alus.
Padarz
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +14 / -5 )

Kiek domejaus siuo klausimu, tai nauja degaline norint pastatyt, visu dokumentu tvarkymas uztrunka apie 3metus, todel kompanijos iesko jau pastatytu degaliniu pirkimui, o i nauju statyba nelabai nori investuoti, nebent plotas yra tikrai strategineje vietoje.
Niktus
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +29 / -26 )

is mano patirties 3 metu tikrai neuztrunka, max metus. Aisku viskas tvarkoma su reikiamais zmonemis, kitaip tokie dalykai ir nepasidaro. kaip pvz paruosto sklypo kaina Zirmunuose apie 100K uz ara (viso apie 25 arai). Sklypo paruosimas iki 500K. Del pletros sutinku, ji yra pristabdyta, manau tikintis paimti sklypus pigiau visiskos krizes metu kitais metais ir 2010 m.
Knowledge is power. Komerciniai objektai, komerciniai sklypai. Informacija, kurios skelbimuose nerasite.
Mantici
Mantici
Rašyti privačią žinutę

192 žinutės
( +50 / -73 )

Truputi patikslinsiu jusu diskusija

Kas yra sklypas skirtas degalinei? Tai sklypas, kuris atitinka kelis kriterijus:
a) yra patrauklioje vietoje (matomumo, srauto ir atstumo nuo pagrindiniu keliu praseme)
b) yra pakankamai didelis, kad butu galima islaikyti higienos keliamus reikalavimus apsaugos zonoms ir pan.
c) pagal savivaldybes patvirtinta degaliniu isdestymo schema mieste yra butent toje vietoje, kur miestas numates dar viena degaline
d) yra atliktas detalusis planas pritaikytas degalinei statyti

Esu beveik isitikines, kad bendomas parduoti sklypas ne tik neturi detalaus plano bet ir netenkinqa c) salygos. Todel jo kaina bus zenkliai mazesne nei analogisko sklypo atitinkancio c) ir d) reikalavimus.
Aciu uz labai teisingus pastebejimus ir papildymus - as net nekvestionavau sklypo, kuris neatitinka c) - pagal kiekvieno rajono plana yra tik tam tikros vietos, ir patrauklu/nepatrauklu cia jau zaidzia tik tarp to mazo kiekio "patenkanciu". Jei sklypas nepatenka, vadinasi gali jame ir ukininkauti, nors ir kaip vieta tiktu degalinei...
Dar 50 gramų investicijų ir aš - nekilnojamas turtas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital