Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Bankai verslą pastatė į kampą

siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Šiandien visi Lietuvos bankai įspėjo verslo klientus (kai kas net to dar nepadarė), kad faktoringai su draudimais nuo lapkričio 1 dienos yra atšaukiami Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Bankai nuo lapkričio 1 dienos nebeteikia faktoringo paslaugos, kai regresas nukreiptas į draudimo kompaniją. Įmonės kurios anksčiau apyvartines lėšas imdavo naudodami faktoringo paslauga liko ant ledo, nesvarbu, kad bankai nusiskaičiavo sutarties mokesčius, klientų tikrinimo mokesčius ir kitus su šia paslauga mokesčius. Ir kas baisiausia bankai - net nekalba, kad jie kompensuos dėl jų vienašališkai nutrauktų sutarčių atsiradusius nuostolius šią paslaugą iš bankų pirkusioms įmonėms.

Ką dar sugalvos iškrėsti bankai...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

tikrai visi bankai ar tik kai kurie? kazkaip keista kad nera nei vieno norincio (ir galincio) lengvai pasiimti dali rinkos.
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

Kadangi i tema.glaveckas per tv siule lt imonems finansuotis is jav.'susirast draugeli',kaip jis sake tik kazin,ar ten tep lengvai dalina ir kap viska tinkamai reiktu iformint
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Mano pazystamas Rusijoje parase kad kai kurie bankai Rusijoje neatiduoda pinigu. (zada atiduoti pavasari)
Emini-Systems.com
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

2 mindzio,girdejau,kad putinas zada finansuot tiek,'kiek reiks'.gal tik kalbos.nu bet nedasyla,kur bankai tuos pasimtus pinigus deda.save finansuoja?
topl0305
topl0305
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +72 / -38 )

siaipzvejys, netikiu. Taigi bankus po teismus galima užtąsyti dėl nesuteiktos paslaugos ir nuskaičiuotų mokesčių. Nemanau, kad bankai ryžtųsi tokiam žingsniui, nes tai smarkiai kirstų per reputaciją, kuri jau dabar pašlijusi. Bereikia tik kibirkšties. Po tokio žingsnio, rimtesnis pranešimas apie devalvaciją ar dar kokią nesąmoonę gali išprovokuoti masinę psichozę. Tiesą sakant, ji gali ir taip pasireikšti.
Nesupilk visos grietinės į vieną puodynę - gali tekti valgyti sausus blynus :)
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

tikrai visi bankai ar tik kai kurie? kazkaip keista kad nera nei vieno norincio (ir galincio) lengvai pasiimti dali rinkos.
...Norint pasiimti reikia turėti pinigų. Pinigų nėra...

Rytoj iš ryto įmesiu iš banko gautą laišką. Daugelis bankų darbuotojų pardavinėjančių faktoringo produktą ir patys šiandien sužinojo, kai jiems parodėme šį laišką. Praktiškai tai jau vieša paslaptis.

Visi bankų vadai vienu balsu sako - sprendžiame, suprantame, informuosime, kai tik ką sužinosime ir panašiai.

...prasideda domino efektas...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

siaipzvejys, netikiu. Taigi bankus po teismus galima užtąsyti dėl nesuteiktos paslaugos ir nuskaičiuotų mokesčių. Nemanau, kad bankai ryžtųsi tokiam žingsniui, nes tai smarkiai kirstų per reputaciją, kuri jau dabar pašlijusi. Bereikia tik kibirkšties. Po tokio žingsnio, rimtesnis pranešimas apie devalvaciją ar dar kokią nesąmoonę gali išprovokuoti masinę psichozę. Tiesą sakant, ji gali ir taip pasireikšti.
Rytoj 8:00 ryto bus faktai - ČIA. Man irgi tai buvo šokas. Mano partneriams Latvijoje, Estijoje irgi. Visi vienu balsu - nesamonė, negali būti. O faktas kaip blynas. Ir bankai, net nekalba, kad gražins sumokėtus sutarties mokesčius, mokesčius už klientų tikrinimą ir t.t. ir tt.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Jeigu visi bankai vienu metu nustojo teikti ar tai nėra kartelinis susitarimas? Ką apie tai mano konkurencijos tarnyba?
shakis
shakis
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +35 / -1 )

O tai jei regresas nukreiptas ne į draudimo įmonę, faktoringuoja? Tada gal reikėtų galvoti apie problemas draudimo kompanijose..
akvara
akvara
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +65 / -19 )

Bankai nuo lapkričio 1 dienos nebeteikia faktoringo paslaugos, kai regresas nukreiptas į draudimo kompaniją.
Panašu, kad problema ne bankuose, o draudimo kompanijose. Bankai nebepasitiki draudikais.

Jei regresas nukreiptas į pardavėją, įtariu, problemų neturėtų būti. Bet tada pardavėjams patiems teks domėtis pirkėjo mokumu ...
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Tekstas kurį gavome vakar iš bankų:

Sveiki,
gavome pranešimą iš Atradius Credit Insurance, kad atsižvelgiant į Baltijos šalių ekonominę situaciją bei siekiant mažinti rizikas nuo lapkričio mėn. yra atšaukiami visi šiuo metu galiojantys apdrausti Baltijos šalių faktoringo debitorių limitai. Draudimo kompanijos įsipareigojimai pagal sąskaitas, išrašytas iki limitų atšaukimo, lieka galioti.
Bet kokie limitai Lietuvos, Latvijos ir Estijos debitoriams bus nustatomi remiantis įmonių 2007 m. audituotomis metinėmis ir 2008 m. I-III ketv. finansinėmis ataskaitomis.
Atradius Credit Insurance šias rizikos mažinimo priemones taiko visiems savo klientams (verslo ir faktoringo paslaugas teikiančioms finansų institucijoms), kurie turi gautinų sumų iš pirkėjų Baltijos šalyse.
Atkreipiame dėmesį, jog tai nėra mūsų banko sprendimas. Tai vienašališkas draudimo kompanijos sprendimas atšaukti limitus pirkėjams, esantiems Baltijos šalyse, siekiant sumažinti draudimo kompanijos rizikas būtent šiose šalyse.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Jei regresas nukreiptas į pardavėją, įtariu, problemų neturėtų būti. Bet tada pardavėjams patiems teks domėtis pirkėjo mokumu ...
2006 - 2007 metais tokį variantą galėjai toleruoti, nes rinka augo ir mažai tikėtinas procentas blogų kreditų. Kaip pardavėjai turėjome pakankamai laiko reaguoti į pirkėjų nemokumą ir išsispręsti susidariusias problemas.
Šiuo metu viskas daug ir daug sudėtingiau.

Kitas probemos kampas.
Visi kas turėjo faktoringus su draudimais jų netenka. Vadinasi turime eiti iš naujo į bankų kredito komitetus ir tvarkytis naujai finansavimą. Palūkanos kurias turėjome pagal senasias sutartis bus daug žemesnės, nei dabartinės. Bankuose karaliauja analitikai. Kaip įsikelti "naują" regresą į savo ar pirkėjo paskolos išskleistinę, kai abiejuose pusėse viskas labai ir labai tampru. Plius ateina nauji metai, kur visi "pasiplanavę", nors kiek daugiau parduoti, nei normaliai. O kur dar tie užsakymai kurie gaminasi po mėnesį. Juos pagaminome ir parduoti negalime, nes rizika, kad nesumokės didelė, o jei pasiliekame su užsakymu iškarto 50 procentų minusas...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

2 zvejys,biski pagasdinai cia visus(va kap gimsta ivairus tikroves neatitinkantys 'faktai' ).pagal rasta,problemas kelia tam tikra draudimo bendrove.tad ne banku kalte cia,galima keist temos pavadinima
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

2 zvejys,biski pagasdinai cia visus(va kap gimsta ivairus tikroves neatitinkantys 'faktai' ).pagal rasta,problemas kelia tam tikra draudimo bendrove.tad ne banku kalte cia,galima keist temos pavadinima
Problema ta, kad verslas neturi santykių su draudimo kompanija, o santykiai su banku. Bankas keičia taisykles, o bankui keičia taisykles draudimo kompanija. Galima teigti, kad draudimo kompanijos problema, bet ar verslo reikalas spręsti banko ir draudimo klausimus.
Verslas mokėdamas pinigus už faktoringo paslaugą su draudimu, nesprendžia kur bankas drausis arba ne.

Pagal patį, tai išeina - perki naują automobilį su garantija. Atvažiuoji į sertifikuotą servizą, o šis sako gamintojas atšaukė garantiją... Ar pats turi spręsti problemą su gamintoju ar su pardavėju?
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

2 zvejys,tada reik ziuret is kitos puses.kokia dali lt faktoringo drausdavo ta bendrove.reik tartis su kitais bankais/faktoringo imonem,kuriem nera problemu.ar pavyks ar ne,ir kokia bus to kaina,tai jau kitas reikalas.bent jau vaizda susdarysi
LostInDestiny
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +1 )

Manau jau prasidejo banku genocidas su imonemis, kurios yra silpnos ir neturi pinigeliu.
...virve visu nebeislaiko,trukineja pamazu. Silpnieji apacioje,tempia i prazuti visus.Niekas nebelaukia,kas issilaikys kas ne,pjaus sniura,bandys islipti i virsu...
...tik baugu,kas virsuje vaiksto to nepadarytu su visais.
Viskas sujungta i kintancia formule.
Judoshius
Judoshius
Rašyti privačią žinutę

642 žinutės
( +53 / -26 )

Nu nezinau. As jokio pranesimo negavau. Priesingai,per pereita savaite pasiraseme naujas faktoringo sutartis, o senos liko. As net nustebau,kad gavome faktoringa be regreso ir su gana rizikingomis firmomis. Gyliai nesusimasciau, taciau pagalvojau, kad gal bankui (siai dienai) faktoringas naudingesnis negu trumpalaikes, ilgalaikes paskolos ar kredito linija.....
***Dont take life too serious. You will never escape it alive anyway.***
rnk
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +37 / -14 )

cia labiau susije ne su baltijos salimis, bet su tuo, kad tie draudejai turi dideli nuostoli is ispanijos ir iesko kur gali apkarpyti GALIMAS islaidas/nuostolius. tiesiog kai kurie analitikai prastai vertina baltijos perspektyvas, ypac kai reitingus apkarpe.
Grupo Catalana Occidente SA, > Credito y Caucion > Atradius
kita dalis kotroliuojanciu akcininku (swiss re) laikosi geriau, bet kotrolinis paketas vis delto pas ispanus
o siaip kol kas negirdejau kad VISI bankai ta pati darytu.
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

2 siaipzvejys,

Su Atradius pagrinde dirbo 2 bankai Lietuvoje Swedbank ir Nordea. Jei atradius atsauke draudimus, siulyciau apsilankyti kituose bankuose arba pabandyti pakeisti draudimo kompanija (zinoma su banko palaiminimu). Dar yra 2 bankams tinkamos tmones Euler Hermes ir Cofface. Siulyciau ir paciam su jais susisiekti pasikalbeti.
Memento mori

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital