Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investavimas kartu

quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

Sveiki, turiu stai tokia ideja:

kadangi jau seniai uzsiimu rinku analize, matau siuo sunkiu investuotojams metu labai nebloga ideja kur galima butu investuoti trumpam laikui . Reiskia , kad matau finansinius instrumentus, kurie per trumpa laika uzdirbs nemaza investicine graza - apie 20-40 proc. nuo investuotos sumos per keleta savaiciu. Instrumentai - is ateities sandoriu srities.

Problemele , tik, kad mano lesu kiekis nera toks , kokio noretusi investuoti i sia ideja. Gal yra norinciu prisijungti prie tokios trumpalaikes investicijos ? Uz tai noreciau gauti (kaip cia pasakius - uz savo izvalga?) apie 30 proc. nuo pelno. Jei kam bus idomu, brukstelkit i privata, susitarsim


p.s. skaitineju spekuliantus jau seniai, rasau pirma karta. tad labai nesukritikuokit. Aciu.
Silvano
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +8 / -1 )

Sveiki, turiu stai tokia ideja:

kadangi jau seniai uzsiimu rinku analize, matau siuo sunkiu investuotojams metu labai nebloga ideja kur galima butu investuoti trumpam laikui . Reiskia , kad matau finansinius instrumentus, kurie per trumpa laika uzdirbs nemaza investicine graza - apie 20-40 proc. nuo investuotos sumos per keleta savaiciu. Instrumentai - is ateities sandoriu srities.

Problemele , tik, kad mano lesu kiekis nera toks , kokio noretusi investuoti i sia ideja. Gal yra norinciu prisijungti prie tokios trumpalaikes investicijos ? Uz tai noreciau gauti (kaip cia pasakius - uz savo izvalga?) apie 30 proc. nuo pelno. Jei kam bus idomu, brukstelkit i privata, susitarsim
p.s. skaitineju spekuliantus jau seniai, rasau pirma karta. tad labai nesukritikuokit. Aciu.
o kiek % noretum duoti nuostoliui dengti ?
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

Gerai pastebeta!reik viska dalintis,ne tik pelna.garantuotu pelnu siais laikais mazoka
quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

manau kad nuostoliu nebus. bet cia as aisku taip mastau. jei tokie butu, mano investuotas kapitalas sudaryti rizikos marza ir tik jis sudengtu. bet jeigu butu islosimas, tai tokiu atveju mano investutas kapitalas uzdirbtu daugiausiai.
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Kuo garantuoji, kad nuostolio nebus? Jeigu esi toks užtikrintas, kad nuostolio nebus, tada gali drąsiai pasirašyti įsipareigojimą padengti galimus nuostolius. Juk nuostolio nebus - tu nieko nerizikuoji pasirašydamas.
quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

as kitaip atsakysiu : matau kad tai gera ideja, laiko ir analizes patikrinta ir patvirtinta. kad nuostolio is vis nera o yra pelnas, galesime pasakyti tik kai baigsis sandoris, kitaip mano galva as cia tik filosofuosiu, kad nebus nuostolio, bet realiai isitikinti bus galima tik juk po sandorio ar "yra" ar "nera".
quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

del isipareigojimo as kaip ir sutikciau...
kaip minejau as nerizikuosiu didesne suma nei mano investuotas kapitalas. tai saugiklio lygis.
velgi , pasikartosiu , tokia ideja, kuri mano galva pasitaiko retai, na bent as ja taip matau, taigi norisi ja igyvendinti su didesniais finansais, nei mano istekliai siuo metu leidzia.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

tai gera ideja, laiko ir analizes patikrinta ir patvirtinta
Į akcijas investuoji? Kaip su praktiniu patikrinimu? kokie rezultatai?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

O kokie tada tavo ištekliai? Jei patiriamas nuostolis su fučeriais, tai jis gali siekti visus 100 proc viso kapitalo.
O jei iš maklerio gautum svertą 1:4 arba 1:2, ar tavo paties išteklių pakaktų?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

ats. Nojui
a)
ne, as kaip minejau ideja is ateities sandoriu srities.
b)rezultatai geri, taciau neispudingu sumu iki 30k us pelnai atrodo juk neispudingai...
evkaz
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +2 / -2 )

O zonoj internetas yra? Va kur sukčiai persoko
quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

ats Nojui :

na matai , jei turi 20k ant saskaitos, tai iseina pats supranti 6 fjuceriai. apverktina, kai matai judesio pradzia, kurio laukei kelis menesius ir kuris zadea buti ispudingas...


todel ir iskeliau sitame tinklalapyje tokia bendradarbiavimo ideja!?
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Kokia tamstos kvalifikacija ir patirtis?
Savo butą kaip garantu gali užstatyti?
quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

evkaz , tu klysti. Nenoriu ir nepropaguoju sukciavimo. As visai is kitos sferos.
quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

gmt:

a) patirtis rinku analizeje 6 metai,
prekyboje 3 metai)

b) klausimas ne i tema
domino
domino
Rašyti privačią žinutę

318 žinutės
( +80 / -41 )

quantum dabar pilna galimybiu pasiskolint pradedant nuo BIGBANK baigiant tevais ir giminemis...
jei zinai gera sprendima pinigai patys pasidaugins. Kam tau skolintas kapitalas?
Jei su savais nieko neiseina skolintas nepades
Hipotenuza
Rašyti privačią žinutę

102 žinutės
( +24 / -10 )

...
b) klausimas ne i tema
Tai kad butent i tema... Nemanau, kad forume yra prasmes irodinet savo kvalifikacija ir sugebejimus. Mano supratimu vienintelis kelias sudominti spekuliantus - irodyt, kad dengsi nuostolius.
quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

domino :


mano ideja - pelnaingai parduoti pelninga ideja. Visi patenkinti. Patys pasidauginti nespes, nes tokios galimybes buna retai.
quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

quatum :
...
b) klausimas ne i tema
Tai kad butent i tema... Nemanau, kad forume yra prasmes irodinet savo kvalifikacija ir sugebejimus. Mano supratimu vienintelis kelias sudominti spekuliantus - irodyt, kad dengsi nuostolius.



forume juk ir neirodysiu, kad dengsiu nuostolius. Tai paaiskes tik susitikimo, derybu, sutarties pasirasymo metu.
quatum
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +4 / -1 )

Nesuku. As pasakiau , kad nesekmes atveju prisiimsiu nuostoli, tai nediskutuotina.
O pacios idejos as cia nepaskleisiu, nes tada netenka prasmes kazka siulyti.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital