Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Seimo rinkimai 2008

indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Klaustux :
Sklinda gandai, jog Valinskas Maximos statytinis. Kiek juose tiesos nežinia.
http://www.nemalk.lt/ar_maxima_palinkes_avalinskui_geros_nuotaikos-8157/2008/05/19/
Aš taves draugiškai prašau baik čia tas nesamoes varyti, ar tu nematai, kad čia iš taves visi tyčiojasi ir pyzdavoje :blush Ir patarimas tau ateičiai eik biški knygų paskaityt pasidomėk istorija,- tada visokius pletkus ir nesamones ranka nekils rašinėti


Labiau panašu kad tau knygas reikėtų skaityti, pradedant elementoriumi Nedrįskit niekinti ir užčiaupti kitaminčių! Bolševikai riobani...
Klaustux
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +3 / -7 )

Aš taves draugiškai prašau baik čia tas nesamoes varyti, ar tu nematai, kad čia iš taves visi tyčiojasi ir pyzdavoje :blush Ir patarimas tau ateičiai eik biški knygų paskaityt pasidomėk istorija,- tada visokius pletkus ir nesamones ranka nekils rašinėti
Jeigu nieko neišmanai, ką rodo tavo skurdūs, neturintys jokių argumentų komentarai, tai geriau kvailybių nerašyk. Nejaugi toks priekvailis esi, kad diskutuoti temoki tik kitus niekindamas?.
/dev/null
/dev/null
Rašyti privačią žinutę

1561 žinutės
( +373 / -333 )

Tai suprantu "Almakso" nebuvo ? Ir Pakso pokalbių su Drakšu nebuvo ? Ir Borisovo nebuvo ? O Paksas taip išeina nekaltas, aplinka kalta ?
Taip, tiesa, dar niekas nemirė nuo sunkaus darbo, bet aš manau- kam rizikuoti?
~Ronald Reagan
wienuolis
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +48 / -18 )

Dėl stadiono. Kaina buvo paminėta iki 700mln. IKI - kol nebuvo žinoma, kas ten užkasta po žemėm, kokie pamatai išlike, kokia jų buklė.
Tiesa, nesuprantu, kaip tokio objekto statytojas gali būti parenkamas be konkurso?

Erika, as suprantu, kad tau patinka kad statomas darzelis tavo vaikui, sutvarkomas kiemas, bet kokia to kaina?
Imbrasas nusprendė atimti pinigus skirtus vakariniam aplinkeliui ir už juos išasvaltuoti daugiabučių kiemus.
Aš suprantu, kad tu matai tiesioginę naudą tau, bet kokia to kaina?
Demagogija, tuo TT partija ir naudojasi - jos žodžiai tarsi opiumas liaudžiai.
Martelis1
Martelis1
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +35 / -40 )

Labiau panašu kad tau knygas reikėtų skaityti, pradedant elementoriumi Nedrįskit niekinti ir užčiaupti kitaminčių! Bolševikai riobani...
Na aš labai gerbiu pona Indena ir tavo nuomonė man yra įdomi. Aš nebandau užčiaupti kitaminčiu jų čia yra daug ir labai įdomu skaityti jų nuomone, tik vienas varo savo agitacija ir teršia šį įdomų forumą manau užtektų vieno posto kad palaiko...
Kas nedirba tas nevalgo, darbininkų valgyklose :wink
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Tai suprantu "Almakso" nebuvo ? Ir Pakso pokalbių su Drakšu nebuvo ? Ir Borisovo nebuvo ? O Paksas taip išeina nekaltas, aplinka kalta ?
Buvo, buvo... Ir Zuoko pokalbiai buvo, ir Andriukaičio, ir Vidžiūno, ir daugelio kitų. Žmonės kalbasi Tik kai kurie pokalbiai viešinami, o kai kurie - ne. Priklauso nuo to, ko tuo metu reikia valstybininkų klanui ir kokios gautos CŽV instrukcijos
R.Pakso (kaip ir visų kitų) valia pasisamdyti bet kuriuos rinkimų "technologus". Net neabejoju kad šiemet jie iš JAV, o tas pats planas nebe "Стрекоза" vadinasi, o "Damselfly" arba "Dragon-fly"
/dev/null
/dev/null
Rašyti privačią žinutę

1561 žinutės
( +373 / -333 )

Ar lopatologas jusu nemoke, kad oponentus reikia triuskinti argumentais? ir ne isivaizduojamais, o realiais....
Norite realių teiginių ? prašom:
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/56/4688/
Taip, tiesa, dar niekas nemirė nuo sunkaus darbo, bet aš manau- kam rizikuoti?
~Ronald Reagan
wienuolis
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +48 / -18 )

E, matau biski nuvaziavom y asmeniskumus.
Taigi apibendrinimas iki sio momento:
Turim kelis lyderius: konservatoriai, liberalai, TT.
As pats keliu sau klausima, kuri gi partija mazesne blogybe?

Asmeniskai nesuprantu zmoniu, kurie tiki TT partija: ar jum smagu gauti ta kilograma cukraus uz jusu balsa jiems? ar jum smagu, kad partija pazada atimti pinigus is vakarinio vliniaus aplinkelio ir isasfaltuoti jums kiema? blemba, ziurekit placiau..
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Turim kelis lyderius: konservatoriai, liberalai, TT.
As pats keliu sau klausima, kuri gi partija mazesne blogybe?
Na, dėl liberalų lyderystės tai abejoju. Balsuočiau tik už juos, bet nenoriu balso paleisti vėjais...
Nežinau kuri blogybė mažesnė, bet kad socialdemokratai+konservatoriai blogybė didžiausia net neabejoju. Kai jie atskirai, dar pusė bėdos, bet kai susimeta į šutvę, tada "šakės"...
/dev/null
/dev/null
Rašyti privačią žinutę

1561 žinutės
( +373 / -333 )

"Tvarkos ir teisingumo" elektoratas turi nuskriaustojo sindromą: šios partijos rėmėjai dažnai būna priešpensinio amžiaus ir jaučiasi itin pažeidžiami, jie mažiau išsilavinę ir gyvena mažuose miesteliuose arba rajonuose. „Tvarkos ir teisingumo“ elektoratas toks, lyg kur tai nuskriaustas – išvarė iš poliklinikos ar dar kažką, tai tokia didesnė įtampa, jie laukia, kad kažkas tą valdžią ar papurtytų, ar pabartų“

Labai teisingai apibūdinta.
Taip, tiesa, dar niekas nemirė nuo sunkaus darbo, bet aš manau- kam rizikuoti?
~Ronald Reagan
wienuolis
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +48 / -18 )

Na, dėl liberalų lyderystės tai abejoju. Balsuočiau tik už juos, bet nenoriu balso paleisti vėjais...
Nežinau kuri blogybė mažesnė, bet kad socialdemokratai+konservatoriai blogybė didžiausia net neabejoju. Kai jie atskirai, dar pusė bėdos, bet kai susimeta į šutvę, tada "šakės"...
Sakydamas lyderyste, mintyje turejau, kiek kartu buvo pamineta sioje diskusijoje, uz ka balsuotu spekuliantai.
As pats balsuociau uz vienus is ju, deja, kaip ir tu, nenoriu paleisti balso vejais..

Ir nori pasakyti kad konservatoriai+socdemai blogiau uz paksa+uspaskicha+prunskiene ? Nesutinku.

Beje, ka manot apie valinska ir jo sutve? Ar jis tikrai VP pasiuntinukas?
Nors gana logiska, kad pries eidamas y politika paliko/buvo ismestas is LNK, kuri, mano ziniomis, kaip ir D.Mockaus irankis.
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Ir nori pasakyti kad konservatoriai+socdemai blogiau uz paksa+uspaskicha+prunskiene ? Nesutinku.
Pirmąją šutvę jau matėme. Dėl antrosios sunku ką pasakyti, bet intuicija kužda, kad blogesnė nebūtų.
O geresnė nebent tik tuo, kad dieną naktį nebespiegtų kad "rusai puola", "rusai visada neteisūs" ir "rusai kalti dėl visko, kas yra blogo Lietuvoje". Nors ką gali žinoti - gal spiegtų dar labiau: ta Rusija labai jau patogi dūmų uždanga pridengti savus juodus darbelius......
Švyturys
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +425 / -310 )

Ne bolševizmui! Ne konservatoriams! Ne lddpistams!!!
Gerb. Indėne, deja, nėra galimybės šitaip balsuoti. Rinkimų biuletenis taip surokuotas, kad nori nenori kažkam reikia pasakyti "TAIP"

Įdomi diskusija čia išsirutuliojo, beveik Delfi lygio. Per vieną naktį - keli puslapiai, daugiausia apie kažkokią Nojaus arką Perskaičiau viską, ir pastebėjau, kad niekas iš "spekuliantų" nesiruošia atiduoti balso už draugo Kirkilo partiją. Įdomu kodėl. Ir pats už juos nebalsuosiu, tiesiog įdomios reiškinio priežastys, nes kaip ne kaip - viena iš didžiųjų partijų.

P.S. Ramybės visiems. Dėl politinių pažiūrų neverta akis drąskyti artimam savo.
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

Konservai ir tik konservai. Tik sąrašą reikia pareitinguot.

p.s. Jei akis draskyti, tai tik dėl pažiūrų ir verta.
Švyturys
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +425 / -310 )

Prognozavau, kad jeigu ES nesugrius, tai Rusija į ją įstos po 10-15 metų.
Tai kad nelabai gali didesnis įstoti į mažesnį Bijau kad gali būti ir atvirkščiai - ES arba jos dalis "įstos" į Rusiją. Aišku, jeigu pati Rusija per tą laiką nesugrius

P.S. Kas čia darosi, pradėjau darbo metu į forumą rašinėti. Gėda man. Priešrinkiminė karštinė...
Limonas
Limonas
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +47 / -29 )

tu ką juokauji ?? nuo kada Rusija didesnė už ES ?? Ar čia tik pagal teritoriją ?
Švyturys
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +425 / -310 )

tu ką juokauji ?? nuo kada Rusija didesnė už ES ?? Ar čia tik pagal teritoriją ?
Juokauju tik iš dalies.

Rusija:
1. Pagal teritoriją.
2. Pagal gamtinius resursus.
3. Pagal karines pajėgas.
4. Pagal valdžios centralizavimą.

ES:
1. Pagal gyventojų skaičių.
2. Pagal BVP.
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Broliai lietuviai nesipykite dėl politikų. Ar verta? Ar verta pyktis tarpusavyje dėl mėšlo krūvos? Mojuojate su šakėmis ir vienas ant kito rėkiate: "Ne, mano mėšlas geresnis".
Lyg ir universitetus esate baigę, lyg ir protingi žmonės esate, o šitaip elgiatės. Vaje, vaje...
Limonas
Limonas
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +47 / -29 )

Švytury, originalus kriterijus spręsti apie valstybės dydį "pagal valdžios centralizavimą" )
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Tai kad nelabai gali didesnis įstoti į mažesnį Bijau kad gali būti ir atvirkščiai - ES arba jos dalis "įstos" į Rusiją. Aišku, jeigu pati Rusija per tą laiką nesugrius
Dėl tų "stojimų/išstojimų" IMO kuo toliau, tuo mažiau jie bus aktualūs - gyvenimas dar labiau persikels į virtualią erdvę, kuri bendra pagal apibrėžimą
Ir valstybių "griuvimai" bus vis mažiau aktualūs - tiesiog šalys ir tautos po truputį "išsilydys" bendrame globalizacijos katile.
Mano vizija/svajonė: Europa ir Rusija kaip pragmatiški lygiaverčiai partneriai, o jų jungiančioji (ne skiriančioji kaip dabar!) grandis - klestinčios Baltijos šalys, savotiškas naujausiųjų laikų europinis "Šilko kelias".

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital