Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Noriu dirbt, bet neturiu reikiamo diplomo

JustDoIt
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( +14 / -5 )

Jau kuris laikas bandau pabėgti nuo IT (atsibodo/išsisėmiau) į su ekonomika, investavimu ar finansais susijusią veiklą, bet gan sudėtinga peršokti pirminį barjerą - diplomo nebuvimą. Ar vienintėlis kelias jį įgyti, kad tos durys atsidarytų?

Gal kas turi patirties persikvalifikuojant? Būtų malonu išgirst..
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Eini i www.diplomy.com ir persikvalifikuoji.
JustDoIt
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( +14 / -5 )

Eini i www.diplomy.com ir persikvalifikuoji.
koki teko pirkt?
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Eini i www.diplomy.com ir persikvalifikuoji.
:yes
Emini-Systems.com
Furiuos
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės
( +6 / -2 )

O informatikos bakalauro diplomą turi?
Investuok į save bei savo įgūdžius, ir gauk dividendus visą likusį gyvenimą
Judoshius
Judoshius
Rašyti privačią žinutę

642 žinutės
( +53 / -26 )

Eini i www.diplomy.com ir persikvalifikuoji.
Viena is geriausiu internetiniu svetainiu, kuria esu mates.
***Dont take life too serious. You will never escape it alive anyway.***
JustDoIt
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( +14 / -5 )

O informatikos bakalauro diplomą turi?
Žinoma turiu
Furiuos
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės
( +6 / -2 )

Na man irgi tokia pat situacija buvo. Ir nieko daugiau nesugalvojau, apart diplomo gavimo. As taip pat turėjau informatikos diplomą, todėl metus mokiausi išlyginamuosius dalykus, tada įstojau į finansų magistrantūrą. Nors šiaip jei turi sutrinkęs per bakalauro studijas 20 kreditų iš ekonomikos dalykų, tuomet nereikia išlyginamųjų studijų. Čia VU tiek kreditų, kituose univeruose daugiau reikia.
Investuok į save bei savo įgūdžius, ir gauk dividendus visą likusį gyvenimą
JustDoIt
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( +14 / -5 )

Na man irgi tokia pat situacija buvo. Ir nieko daugiau nesugalvojau, apart diplomo gavimo. As taip pat turėjau informatikos diplomą, todėl metus mokiausi išlyginamuosius dalykus, tada įstojau į finansų magistrantūrą. Nors šiaip jei turi sutrinkęs per bakalauro studijas 20 kreditų iš ekonomikos dalykų, tuomet nereikia išlyginamųjų studijų. Čia VU tiek kreditų, kituose univeruose daugiau reikia.
Jauciu ir manes toks pat kelias laukia..
O bent naudingu dalyku per studijas moko, ar kaip visur, esme atrandi tik dirbdamas ar individualiai besimokydamas?
Zebediejus
Rašyti privačią žinutę

100 žinutės
( +7 / -4 )

gmt :
Eini i www.diplomy.com ir persikvalifikuoji.



Pasakysiu paprastai - VISI PERKANTYS DIPLOMUS YRA VAGYS ( :no Suzinojes, kad tokie veikejai dirba pas mane, ismesciau jau kita diena. Ir pasistengciau, kad kiti darbdaviai irgi zinotu, uz ka buvote ismesti.
didysish
Rašyti privačią žinutę

303 žinutės
( +28 / -16 )

Nu kaip, pats baigiu dabar finansų rinkų magistrantūrą neakivaizdinį. Tai jei norėtum tiesiog išsilaikyt bet kaip ir gaut diplomą, tai manau problemų jokių.
O kai studijuoji neakivaizdinį, tai viskas priklauso tik nuo tavęs. Turi programą, turi dėstytoją, kuris, jei paprašysi, padės Tai va pagal programą ir mokaisi pats. Bet pritarčiau, kad dabartinėj švietimo sistemoj, daugiau išmoksti dirbdamas ir individualiai besimokydamas.
JustDoIt
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( +14 / -5 )

gmt :
Eini i www.diplomy.com ir persikvalifikuoji.
Pasakysiu paprastai - VISI PERKANTYS DIPLOMUS YRA VAGYS :yes Suzinojes, kad tokie veikejai dirba pas mane, ismesciau jau kita diena. Ir pasistengciau, kad kiti darbdaviai irgi zinotu, uz ka buvote ismesti.



Ir ka gi jie vagia? mano akimis, tie žmones tiesiog prisitaiko prie esamos ydingos sistemos. Juk gera darbuotoja vertinat ne uz popieriaus su stampu gabaliuka, o kiek jis jum padeda siekti jusu tikslu. Ar gi ne taip?
Wentura
Rašyti privačią žinutę

652 žinutės
( +99 / -49 )

1.Vagys atima galimybe is darbdavio priimti i darba tikrai kvalifikuota ir diplomuota zmogu.

2.zmogus su diplomu (saziningai uzdirbtu) zino daugiau nei nei vagis.

3.Diplomuotas zmogus kelia imones lygi, o vagis dazniausiai tik parazituoja ir suda mala.

4. kaip galima pasitiketi apsivogusiu zmogum?

galeciau taip vardinti ir vardinti iki begalybes. As tokius sodinciau i cype uz sukciavima. tik pakliukit man i rankas ir as tikrai pasistengiu istempti jus i viesuma.
Pinigas banke traukia piniga. Pinigas po ciuziniu traukia vagi.
didysish
Rašyti privačią žinutę

303 žinutės
( +28 / -16 )

Pilnai pritariu. Deja, realybė tokia, kad nemažai tokių, kurie perka diplomus.
Furiuos
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės
( +6 / -2 )

Furiuos :
Na man irgi tokia pat situacija buvo. Ir nieko daugiau nesugalvojau, apart diplomo gavimo. As taip pat turėjau informatikos diplomą, todėl metus mokiausi išlyginamuosius dalykus, tada įstojau į finansų magistrantūrą. Nors šiaip jei turi sutrinkęs per bakalauro studijas 20 kreditų iš ekonomikos dalykų, tuomet nereikia išlyginamųjų studijų. Čia VU tiek kreditų, kituose univeruose daugiau reikia.
Jauciu ir manes toks pat kelias laukia..
O bent naudingu dalyku per studijas moko, ar kaip visur, esme atrandi tik dirbdamas ar individualiai besimokydamas?


Na čia jau priklauso nuo universiteto ir nuo dėstytojų. Man asmeniškai išlyginamosios studijos patiko, nes sužinojau daug naujų dalykų ir jos man davė tikrai daug naudos, čia pirmiausiai todėl, kad keli dėstytojai įdomiai dėstė paskaitas, daugiau orientuodamiesi į praktiką. O magistrantūroj tik šį rudenį pradėjau mokytis todėl kol kas negaliu pasakyt kiek naudingos šios studijos. Aišku geriausiai išmokstama jau dirbant, tačiau kažkokius teorinius pagrindus reikia turėt.
Investuok į save bei savo įgūdžius, ir gauk dividendus visą likusį gyvenimą
JustDoIt
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( +14 / -5 )

Paziurekim kiek kitu kampu:

issimokslinimas jau tapo preke, kuria dauguma perkam, kad paskiau ja perparduot ir is to gyvent (visai kaip spekuliantai/verslininkai)

Tai dabar minimizuojant kastus, einame trumpiausiu keliu gauname diploma, tuomet parduodame save su juo darbdaviui (pradedam dirbti). Ir cia jau darbdavio kaip verslininko rizika atrinkinet tinkamus darbuotojus pagal pasirinktus kriterijus.

Tai kur cia ta vagyste?
JustDoIt
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( +14 / -5 )

Na čia jau priklauso nuo universiteto ir nuo dėstytojų. Man asmeniškai išlyginamosios studijos patiko, nes sužinojau daug naujų dalykų ir jos man davė tikrai daug naudos, čia pirmiausiai todėl, kad keli dėstytojai įdomiai dėstė paskaitas, daugiau orientuodamiesi į praktiką. O magistrantūroj tik šį rudenį pradėjau mokytis todėl kol kas negaliu pasakyt kiek naudingos šios studijos. Aišku geriausiai išmokstama jau dirbant, tačiau kažkokius teorinius pagrindus reikia turėt.
Reiks placiau pasidometi kokiu ten dalyku reikia, kad po IT galeciau stoti i ekonomikos magistrantura.
deivisss
deivisss
Rašyti privačią žinutę

2468 žinutės
( +223 / -121 )

Labai įdomu, kad barjeras tik dplomo nebuvimas. O tai gal tamsta pasidalintumėtė informacija apie savo žinias ekonomikos, finansų, investavimo srityse? Kažkodėl labai abejoju, jog jos siekia bent pirmo kurso ekonomikos studento lygį. Jeigu klystu, tai nuoširdžiai atsiprašau. Bet manau, kad nuėjęs į bet kokį pokalbį dėl darbo tavo paminėtose srityse ir parodęs atitinkamą žinių "bagažą", norą tobulėti ir, aišku, pradžioj uždirbti atitinkamai, bei tuo pat metu dar mokytis pvz. neakivaizdžiai, retas darbdavys, kuris "nepasirašys". Žinoma, valstybinis sektorius bei kažkiek didesnių rimtų įmonių ir turi tokias nuostatas, kad be diplomų nepriima, bet čia jau turėtų būti tavo vėlesnis tikslas.
Natural born loser.
JustDoIt
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( +14 / -5 )

Nemanau, kad pirmo ir net aukstesniu kursu studentai suzino, ka nors daugiau, ar naudingiau nei galima rasti siame portale ar apskritai internete.
OpTiiX
OpTiiX
Rašyti privačią žinutę

1136 žinutės
( +217 / -153 )

Nemanau, kad pirmo ir net aukstesniu kursu studentai suzino, ka nors daugiau, ar naudingiau nei galima rasti siame portale ar apskritai internete.

Ką šitam portale galima rast neskaičiuojant įvairių mauzerių paistalų ir go go go šūkavimų? Kol nestudijavau ekonomikos irgi galvojau panašiai kaip tu, bet nuomonė greit pasikeitė.
Kas tas dugnas?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital