Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

10 investavimo isakymu:)

PiniguMedzioklis
Rašyti privačią žinutę

173 žinutės
( +75 / -201 )

http://www.youtube.com/watch?v=LEArG8ebxAg

Kiek milijonu pinigu butume issaugoje,jei butume laikesi siu isakymu?
Zadu ziureti si video bent karta per savaite-gal pasimokysiu kaip nors...
Sekmes ir jums
ALL IS NOT WHAT IT SEEMS
Demokritas
Rašyti privačią žinutę

274 žinutės
( +56 / -34 )

Milijoną metų visi tas taisykles žino, bet kaip čia nepažiūrėsi, žmogus vis tiek yra emocionalus padaras. Staiga jam užeina kažkas, prisiskaito straipsnių apie nepalankią situaciją, analitikų prognozių, kad tą ir tą akciją geriau parduoti, nes kris, o dar rinka staiga smunka dėl bankroto kažkur užjūryje ir numetinėja "investorius" savo "pervertintas" akcijas bet kokia kaina, kad tik išvengtų "dar didesnių nuostolių". Vakar buvo viena iš tokių dienų, o gal net visa savaitė tokia bus... Tokiomis dienomis yra puiki proga pasipildyti portfelį su dar didesnėmis nuolaidomis.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Kiek milijonu pinigu butume issaugoje,jei butume laikesi siu isakymu?
Emini-Systems.com
xgx
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +60 / -80 )

Tokiomis dienomis yra puiki proga pasipildyti portfelį su dar didesnėmis nuolaidomis.
keista teorija. žmogui paprastai sunku pripažinti klaidas, todėl guodžia save "skiesdami" portfelius, bet tame logikos nematau. paimkim hipotetinę situaciją:
- perku oeg po 6 eur, o dabar ji teverta 2 eur, mano nuostolis - 67% (arba 4 eur). žiuru...
- perku po 6 eur, paskui po 5, 4, 3 ir 2 eur. ir žiūrėk mano nuostolis "tik" 50%, jau linksmiau? bet tas linksmumas reiškia -10 eur, t. y. 2,5 karto didesnį nuostolį.
tai kas man, žaliam, paaiškins, koks tikslas "skiesti"?
Kalbėkit ką norit, tik galiausiai teisingai ištarkit mano vardą ir pavardę
Kancleris
Rašyti privačią žinutę

198 žinutės
( +38 / -24 )

Demokritas :
Tokiomis dienomis yra puiki proga pasipildyti portfelį su dar didesnėmis nuolaidomis.
keista teorija. žmogui paprastai sunku pripažinti klaidas, todėl guodžia save "skiesdami" portfelius, bet tame logikos nematau. paimkim hipotetinę situaciją:
- perku oeg po 6 eur, o dabar ji teverta 2 eur, mano nuostolis - 67% (arba 4 eur). žiuru...
- perku po 6 eur, paskui po 5, 4, 3 ir 2 eur. ir žiūrėk mano nuostolis "tik" 50%, jau linksmiau? bet tas linksmumas reiškia -10 eur, t. y. 2,5 karto didesnį nuostolį.
tai kas man, žaliam, paaiškins, koks tikslas "skiesti"?


Tikslas nera - skiesti
Juk vis tiek tiki, kad OEG atsistatys iki 6eur Tai ir perki vis po truputi, zhemesne uzh 6eur ir lauki kol OEG grish Tada bent jau uzhdirbsi kazhka o ne ant nulio isheisi.
bfn.lt - Baltic Financial News
tiko
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės
( +1 / -9 )

50 % atrodo geriau, be to gal suformuosi dideli paketa ir pateksi i valdyba, tai irgi pliusas
xgx
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +60 / -80 )

nuo kada darinys "kada nors" investuotojui-spekuliantui yra svarbus? aš kalbu apie žaidimo taisykles, leidžiančias saugiau uždirbti. o uždirbti 0% per 5 m. - tai jau makabriškai skamba. o gerais norais - pragaras grįstas...
o šiaip - ir aš ankščiau "prieidavau" prie guodžiančio skaičiuko - pelningumą galima sverti ne tik pinigais, bet ir laiku. tai kuris rodo mažesnį nuostolį - tas "teisingas". bet nuo to piniginė nepastorės.
tame filmuke irgi akciantavo - disciplina. tai svarbiausia.
Kalbėkit ką norit, tik galiausiai teisingai ištarkit mano vardą ir pavardę
skertoma
Rašyti privačią žinutę

63 žinutės
( +11 / -7 )

Demokritas :
Tokiomis dienomis yra puiki proga pasipildyti portfelį su dar didesnėmis nuolaidomis.
keista teorija. žmogui paprastai sunku pripažinti klaidas, todėl guodžia save "skiesdami" portfelius, bet tame logikos nematau. paimkim hipotetinę situaciją:
- perku oeg po 6 eur, o dabar ji teverta 2 eur, mano nuostolis - 67% (arba 4 eur). žiuru...
- perku po 6 eur, paskui po 5, 4, 3 ir 2 eur. ir žiūrėk mano nuostolis "tik" 50%, jau linksmiau? bet tas linksmumas reiškia -10 eur, t. y. 2,5 karto didesnį nuostolį.
tai kas man, žaliam, paaiškins, koks tikslas "skiesti"?


Normaliai skiedziant, nuostolio procentas mazeja, o grynasis nuostolis (pinigine israiska) lieka panasiai toks pats (su salyga, kad akcijos kaina birzoje po atskiedimo nebemazes). Plius, skiedziama todel, kad tokiu budu yra mazinama tavo turimos akcijos "savikaina" ir tikimasi akcijos kainos atsistatymo i aukstesni lygmeni (bent jau iki tavo turimos "savikainos"). Didziausia rizika cia yra tame, kad skiedziamos akcijos kainai ir toliau krentant gali pritrukti drasos (o kam nors galbut ir pinigu) ta akcija toliau skiesti.
xgx
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +60 / -80 )

kaip matau - diskusija beprasmė, nes vienintelis argumentas - akcija vistiek kils, o tada jau jokio skirtumo, ką darai - gi akcija kils.
Kalbėkit ką norit, tik galiausiai teisingai ištarkit mano vardą ir pavardę
Apolitas
Rašyti privačią žinutę

112 žinutės
( +21 / -17 )

Xgx,paskaityk ubago vakar dienos postus pirko/pardave temoj.ten kaip tik apie skiedima ejo kalba ir kas gavosi
skertoma
Rašyti privačią žinutę

63 žinutės
( +11 / -7 )

kaip matau - diskusija beprasmė, nes vienintelis argumentas - akcija vistiek kils, o tada jau jokio skirtumo, ką darai - gi akcija kils.
Na, jei tu manai, kad akcijos nuo siol tiktai kris ir bus sugriauti visi ekonominiai ciklai, tuomet diskusija tikrai beprasme.
p.s. jau geriau butu daugiau tokiu zmoniu, kurie palaiko akcijos kaina ir maziau panikuoja, negu tokiu, kurie daro SL ant 20% nuostolio ir nusimetineja bet kokia kaina, neivertindami jokiu kitu aplinkybiu, isskyrus SL (kuris jau senai perdeges, bet juk vis tiek kazkada reikia prisiminti "disciplina"). Sorry bet tai yra mano nuomone, o ar ji teisinga, laikas parodys.
Demokritas
Rašyti privačią žinutę

274 žinutės
( +56 / -34 )

xgx,

Kad tu kažką mandravoji. Jei nebetiki kad akcija kils, tuomet žinoma viską parduok. Bet perspektyvi akcija (kurią tu rinkaisi pirkdamas) tikrai kils ir ne tik kad atsistatys iki savo buvusio auksčiausio taško, bet jį ir pralenks. Tik neaiškų ar už metų, ar už trejų ar už septynerių. Pasidomėk rinkų istorija. O jeigu tau atrodo, kad nuo šiol akcijos tik kris, tuomet manau laikas tau viską parduoti ir užmiršti apie kažkokį tai investavimą.
xgx
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +60 / -80 )

demokritas,
aš negalvoju, kad viskas tik kris. tiesiog svarstau, kurią strategiją taikyti. jei ji sako, kad viskas ilguojuo laikotarpiu kyla - tai ji yra niekalas. saulė irgi visur šviečia, bet nevienodai... investuotojo tikslas - uždirbti, o ne nepradirbti. tuo labiau - perkama akcija, o ne verslas. mano nuomone, "skiedimas" yra visiškai netinkamas - savęs apgaudinėjimas. kokia prasmė pirkt looserius ir laukt, kol jie atsigaus?

in a long run - we all are dead. tai koks skirtumas - kils ar kris?
Kalbėkit ką norit, tik galiausiai teisingai ištarkit mano vardą ir pavardę
mmm
Rašyti privačią žinutę

54 žinutės
( +11 / -3 )

"skiedimas" yra visiškai netinkamas - savęs apgaudinėjimas. kokia prasmė pirkt looserius ir laukt, kol jie atsigaus?

in a long run - we all are dead. tai koks skirtumas - kils ar kris?
Lūzerių pirkti neverta, čia bet koks investavimo pradžiamokslis pasakys, jog pirkti reikia tik perspektyvias akcijas. Kita vertus, pagal ką vertinamas 'lūzeriškumas'? Jei pagal akcijos kainos kitimo kryptį, tai šiuo metu OMXV nėra akcijų, kurias verta būtų pirkti, visos lūzerės.
Justinho
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +35 / -10 )

Zmongau, biski neskiri spekulianto nuo investuotojo. nuo to, kas esi, priklauso ir tavo strategijos. Jei esi traderis/spekuliantas - long term investments yra ne tavo biznis, todel skiedimas tau netiks. jei tu manai, kad akcija po puses metu normaliai kils, bet ateinancia savaite kris, tu ja parduosi ir desi savo pinigus kitur. Kitaip pasielgsi, jei esi investuotojas - akcijas pasilaikysi, o parduosi tik tarkim po to paties pusmecio.
Yra zmoniu, tiek is vienos, tiek is kitos strategijos susikrovusiu milijardus. Istorija rodo, kad didesniam procentui zmoniu labiau apsimoka naudoti investuotojo strategija, o ne spekulianto. Tad tiesa sakant nelabai suprantu, ko cia bangas keli

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital