Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pakonsultuokite, labai prašau...

Barbora
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Laba diena, esu visai žalias žmogus finansų sferoje. Tiesiog niekad net nesusimąsčiau, kad pinigai daro pinigus. Dabar jaučiuosi nejaukiai, nes sumaniau tapti protingesnė, bet neišmanau, kaip tai padaryti. Turiu susitaupiusi kelis tūkstančius sunkai uždirbtų litų. Jie debetinėje kortelėje, o tai nėra saugu (man taip sako). Taigi norėčiau patarimo:
1. Jei dėti terminuotą indėlį, tai į kokio banko? Naudojuosi DnB NORD paslaugomis, bet ten kažkokios mizernos palūkanos.
2. Jei investuoti į fondą, tai ar verta pabandyti tai daryti Hansabanko siūlomame "Žaliavos 1". Ten tai nesigaudau visai - su rizika, be rizikos. Bijau prarasti ir tai, ką turiu.
3. Jei patartumėte pinigus (apie 12.000) dėti į obligacijas, tai į kokias, kokiame banke, kaip tai padaryti?

Labai prašau patarimo, nes niekas iš aplink mane esančių nenutuokia apie finansus visiškai.
Būsiu labai dėkinga.

Barbora
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

patarimu cia gali isgirsti visokiu, bet...
esant tokiai situacijai terminuotas indelis manau idealiausias pasiulymas, renkantis banka, kuris moka didziausias palukanas...
tik va idomu, pamineta, kad niekas finansuose nenutuokia visiskai, taciau kad pinigai debetinej saskaitoj nesaugus, kazkas sako...
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
lim
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės
( +30 / -11 )

Barbora, patarimų sulauksi įvairių, bet rinktis reiks pačiai. Patarčiau apsilankyti artmiausiame seminare, įneš bent kiek aiškumo.
http://www.spekuliantai.lt/events.php?c=e_smn
Barbora
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Banke darbuotoja pasakė, kai nuėjau keisti kortelės...
didysish
Rašyti privačią žinutę

303 žinutės
( +28 / -16 )

Barbora,
pasivaikščiok po bankus pas konsultantus. Aišku jie suinteresuoti parduoti, bet nieko čia bloga nematau. Pradėsi suprasti kas yra rizika, kur gali investuot, kokios priemonės, prisirinksi lankstinukų, kur yra keletas naudingų patarimų investuojantiems.
TI visada spėsi padėti.
Kodėl pinigai debetinėj nesaugūs? Jei pin kodo ant jo nenešioji ir kortelės bankomate napliksi, saugu gi.
Barbora
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Ačiū, LIM, už pasiūlymą dalyvauti seminare, bet man Vilnius per toli...
Esu ir VZ dėkinga. Aš internete peržiūrėjau bankus (gal ne visus ir žinau), tai man atrodo, kad didžiausias palūkanas Ūkio bankas duoda... O gal kitaip yra. Beje, tų bankų, kurių šalia manęs nėra (pvz., Parex) nežiūrėjau.
marcius24
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +17 / -15 )

kokiam mieste? koks bankas "ant saves varo"? Dairyciaus obligaciju, pvz AGV uz 12% metiniu.
Baltas
Baltas
Rašyti privačią žinutę

2110 žinutės
( +166 / -267 )

Barbora, yra atskira tema apie indelius....o nete, www.manoindelis.lt...ten pasilyginsi neisheidama ish namu, nereiks begiot.....i rizikas kol kas nekishk nagu.....bus ramiau.....
Barbora
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Marčiau, kas yra AGV obligacijos? Dėjau google užklausą, bet nieko neradau...
Blusa
Rašyti privačią žinutę

162 žinutės
( +12 )

Jei bijai prarasti , tai laikyk banke . nes investicija visada susijusi su rizika . O kur dabar deti nepasakys tiksliai niekas . Manau gali dar palaukti ir neskubeti - nemanau kad ivyks greitu laiku koks nors ipatingas augimas -augs ir kris ,ir taip visur kur beinvestuotum ,o su savo jautriais nervais tik prarasi didziaja dali . Pradziai domekis ,skaityk ir nekisk nosies bent pusmeti kol kaska suprasi ,kas neaisku klaus ,neisdrovek:-)

visada i kiekviena pasiulyma atsiras kritikas ir abu bus teisus -geriausias pavyzdys lifosa- kad augs nemelavo ,kad kris irgi nemeluoja :-)
Barbora
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Nuoširdžiausiai dėkoju Baltam (koks gražus slapyvardis!)už svetainės nuorodą. Lentelė paprasta ir aiški (net man).
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

O ką reiškia "nesaugu" debetinėje kortelėje?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
maklarenas
maklarenas
Rašyti privačią žinutę

1211 žinutės
( +165 / -27 )

Barbora, pagal gyvenama vieta susirask investavimo konsultanta ir jis tau turetu gauti kokiu nors vidutines rizikos obligaciju ~ 8-12% metiniu palukanu.
PVZ kad ir tokiu
O del indeliu, tai kredito unijos daugiau uz bankus duoda (draudimas indeliams toks pats, kaip ir bankuose) tik ten paju reik ispirkt 100Lt, kuris grazinamas indeliui atsiimant.
http://www.lku.lt/lt/kredito-uniju-kontaktai.html
nuo likimo nėr vaistų
Barbora
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Oi, Blusa, azarto ir man užtenka, tik didelė rizika labai baugina. Gal tiesiog su ta investicija Žaliava 1 pabandyti bent minamaliu indėliu pasižvalgyti, kas kaip vyksta, gal taip lengviau būtų mokytis?
Barbora
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Maklarenai, nerandu, kokie unijų palūkanų procentai. Gal gaučiau patarimą, kur sužinoti (internete)? Nes eiti pas unijos darbuotojus jau kaip ir vėloka - nerasčiau.
maklarenas
maklarenas
Rašyti privačią žinutę

1211 žinutės
( +165 / -27 )

Maklarenai, nerandu, kokie unijų palūkanų procentai. Gal gaučiau patarimą, kur sužinoti (internete)? Nes eiti pas unijos darbuotojus jau kaip ir vėloka - nerasčiau.
Pagal ankstesnio posto duota nuoroda (visos Lietuvos) paziurek kuri apskritis tau tinka, matai ne visos jos turi internetinius puslapius. Kurios turi ten yra nuorodos.
nuo likimo nėr vaistų
Barbora
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Nojau, negi neaišku, kad debetines tokiems kaip man ištraukia su visa pinigine ir greit apsiperka kokioj Maximoj ar Akropoly, kur niekas neprašo jokių PIN kodų įvesti.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Paso prašo nuo didelių sumų Bent jau mano patirtis sako, kad be paso maximoje virš 500 lt neapsipirksi su kortele...
O korteles greitai užblokuoja. Kol prisirinks didelę sumą parduotuvėje, tikrai spėsi užblokuoti...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Barbora
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Nojau, man sugebėjo nusiimti nuo kortelės porą tūkstantėlių, kol supratau, kad apšvarino ir užblokavau, tai nebenoriu nudegti. Juk galima kelis kartus mikliai apsisukti su sumele, kuri neviršija 500LT. Bet, kaip sakoma, kas buvo, pražuvo, dabar bandau tvarkytis taip, kad pinigėlis ne snaustų debetinėje, o dirbtų (kad ir minimaliai, bet stabiliai).
Maklarenai, ačiū, radau.
Blusa
Rašyti privačią žinutę

162 žinutės
( +12 )

Siap as turiu banke dvi saskaitas -viena su kortele , kurioje budi keletas tukstanciu kasdieninems islaidosms ,o kitoje neinvestuotos lesos , prie kuriu be bankinio pavedimo neprieisi. Antros saskaitos net korteles neturiu -kaskada neprasitesiau ir iki siol nepasigedau. Todel del saugumo jei ka gali ta pati padaryti , jei korteles neimsi gal ir mokesciu jokiu nebus metiniu.
o del Zaliava 1 ,ar kitokiu fondu ,viskas priklauso nuo pardavejo sugebejimo isiulyti . Tavo patirtis tokia , kad greiciausiai pasirinksi toki fonda ,kurio pardavejas tau labiau patiks. Tik atsimink ,kad jis is taves iskart uzdirbs kaip minimum kokius 1-2 proc . ir didele tikimybe kad reguliariai nuo tavo indelio jam vis nubyres koks litas. Jie suinteresuoti parduoti todel gali pasiulyti ir sniego nusipirkti pavasari.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital