Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

JT ivaizdis

rentgenas
Rašyti privačią žinutę

77 žinutės

Greta Finastos ir SEB, nusprendziau investuoti ir i "Jusu tarpininko" BAFII fonda.

Kaip pradedantis investuotojas, nieko nezinau apie JT autoriteta ir patikimuma (neturiu pagrindo tuo abejoti), bet imones ivaizdis nekoks.

Kaip potencialus klientas buvau beveik sokiruotas, kai nuejau i JT bustine: tamsoka,tarsi po laptais, tarybinio stiliaus baldai, paprastai nutepliota dazais siena, tylu... Maciau tik dvi garbingo amziaus ponias, panasias i universiteto anglu kalbos destytojas (kuriu nelabai norejau ko nors klausti apie fondus - gerai, kad pries tai viska issiaskinau Finastoje). Dar gerai, kad pro sali prabego apie 30 m. vyras, matyt, makleris (o tai dar manyciau, kad minetos moteriskes ir investavimu uzsiima).

Is pradziu buvau nusiteikes investuoti i BAF2, bet dabar galvoju i BAF2 deti dvigubai maziau, nei planavau (ar isvis nedeti), o atsilaisvinusius pinigus deti i Finastos NE.

Reikia gi ivaizdziu rupintis... Ar JT pajamos tokios mazos, kad ivaizdziui neuztenka?
tamsus
tamsus
Rašyti privačią žinutę

90 žinutės
( +13 / -1 )

ivaizdis ivaizdziu, bet JT praitu metu rezultatai geresni uz Finastos.
Nors aisku, 1 metai - dar ne statistiska.
centaspocento
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės
( +5 )

Ar žinai, kad minimali investavimo į BAF 2 suma 25 000?
rentgenas
Rašyti privačią žinutę

77 žinutės

tada BAF1, sorry - zodziu i ta, kuriame minimali suma yra maza
1ypta
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +1 )

Įvaizdis - dar ne viskas.
Plg. rus. "Ves' par na gudok"
kkestas
kkestas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

Jeigu ivaizdis nera viskas, tai kodel perkate CocaCola, o ne sultis? Ivaizdis yra viskas, laikas tai parodys.
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Butent, perku sultis, o ne CocaCola. Ir skaniau, ir sveikiau. Bet reklama ir sudarytas ivaizdis yra nerealiai svarbu. Kad ir siuo atveju, lyginant Finasta su JT. Turbut niekas nepriestaraus, kad siuo metu Finastos ivaizdis yra daug geresnis. O lyginti fondu rezultatus siai dienai lyginti butu kvailoka - rinkoje abieju imoniu fondai kol kas dar tik naujokai. Pernai geriau sekesi Finastai, siemet - JT.
rentgenas
Rašyti privačią žinutę

77 žinutės

siemet? taigi tik trys savaites dar siu metu
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Oi... 2004 m. geriau sekesi Finastai, 2005 - JT.
soldier
soldier
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( +33 / -17 )

Kaip potencialus klientas buvau beveik sokiruotas, kai nuejau i JT bustine: tamsoka,tarsi po laptais, tarybinio stiliaus baldai, paprastai nutepliota dazais siena, tylu... Maciau tik dvi garbingo amziaus ponias, panasias i universiteto anglu kalbos destytojas (kuriu nelabai norejau ko nors klausti apie fondus - gerai, kad pries tai viska issiaskinau Finastoje). Dar gerai, kad pro sali prabego apie 30 m. vyras, matyt, makleris (o tai dar manyciau, kad minetos moteriskes ir investavimu uzsiima).
lygiai tas pats buvo ir man-mazyte pagyvenusi moterele nekaip nuteike.gerai kad
tas vyrukas pasimajacino.bet vis tiek rezultatas-dalis lesu kurias planavau investuoti i BAFI nukeliavo i finastos NE fonda
Alv.
Rašyti privačią žinutę

113 žinutės
( +4 / -1 )

isokau i BAF kai kaina buvo maziau 100. Ne nemanau parduoti. Be to ju pagrindine bustine Kaune, jei neklystu. Vilniuje tik atstovai
Vid0
Rašyti privačią žinutę

129 žinutės

Ir labai gerai, kad pinigus investuoja į biznį, o ne į marmurines sienas. Megapoly jau seniai nesilankau - kam švaistyt pinigus? O JT įvaizdis gerokai pagerėjęs, prisiminus jų pirmąją buveinę trečiajame Kauno Žaliakalnio turgaus aukšte, tiesiai virš mėsos prekystalių Turiu pasigirti išrinkęs jiem interneto vardą jt.lt ir surinkęs pirmuosius kompiuterius... Pirmasis jų bevielis internetas su maršrutizatoriumi, užsikraunančiu iš disketės... Ot, buvo laikai :yes
Nemokamas sūris - tik pelėkautuose. Ir tai, dažniausiai, tik antrai pelei...
Cicilikas
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

Ir JT, ir Finasta gryba pjauna, palyginus su EastCapital. Bet as palaikau minti ten idet dali pinigu - tegul ir savi mokosi investuot, o ne svedam atiduot visa management fee.
Likido
Likido
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

o tas vyrukas JT ziuriu daznai ir visiems "majacinasi" ten nuejus,nes as ir tarp duru sutikes buvau
Ne piniguose laime..o ju kiekyje..
centaspocento
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės
( +5 )

Yra ten tų vyrukų ne vienas. Ko gero, visi pamato vis kitą, o kalba kaip apie tą patį . Kaip ten bebūtų, Vilniuje klientams aptarnauti galėtų pasodinti jaunesnę personą - ten tokia jauna mergina malasi vis , tai jei ji aptarnautų, tai investicijos gerokai išaugtų . Klientus aptarnaujantis asmuo daro didelę įtaką įmonės įvaizdžiui.
Likido
Likido
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

siaip sutinku, kazkaip man ta pesija nelabai gera ispudi padare, uztat gal dabar VB ir sedziuir dar ta prietema..
Ne piniguose laime..o ju kiekyje..
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

...Kaip ten bebūtų, Vilniuje klientams aptarnauti galėtų pasodinti jaunesnę personą - ten tokia jauna mergina malasi vis , tai jei ji aptarnautų, tai investicijos gerokai išaugtų . Klientus aptarnaujantis asmuo daro didelę įtaką įmonės įvaizdžiui.
Ta pagyvenus (Nina) mane aptarnavo, kol dar nedirbo ta jauna. Kitus kartus teko bendrauti tik su ta jaunąja (Aurelija Kondratavičiūtė).
Veiksmas Vilniaus filiale...

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
justtas
justtas
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Andriau_S ir kuri paliko geresni ispudi?
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Andriau_S ir kuri paliko geresni ispudi?
Nemėgstu apie žmones spręsti pagal išorę . Iš profesinės pusės tiek Nina, tiek Aurelija atliko viską tvarkingai. Tiesa, kai mane aptarnavo Nina, mintyse pagalvojau: "pagarba tokio amžiaus žmonėms, besinaudojantiems kompiuteriu...". O dėl JT įvaizdžio formavimo, tai visuomet malonu bendrauti su jaunais(-om) ...

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Greta Finastos ir SEB, nusprendziau investuoti ir i "Jusu tarpininko" BAFII fonda.

Kaip pradedantis investuotojas, nieko nezinau apie JT autoriteta ir patikimuma (neturiu pagrindo tuo abejoti), bet imones ivaizdis nekoks.

Kaip potencialus klientas buvau beveik sokiruotas, kai nuejau i JT bustine: tamsoka,tarsi po laptais, tarybinio stiliaus baldai, paprastai nutepliota dazais siena, tylu... Maciau tik dvi garbingo amziaus ponias, panasias i universiteto anglu kalbos destytojas (kuriu nelabai norejau ko nors klausti apie fondus - gerai, kad pries tai viska issiaskinau Finastoje). Dar gerai, kad pro sali prabego apie 30 m. vyras, matyt, makleris (o tai dar manyciau, kad minetos moteriskes ir investavimu uzsiima).

Is pradziu buvau nusiteikes investuoti i BAF2, bet dabar galvoju i BAF2 deti dvigubai maziau, nei planavau (ar isvis nedeti), o atsilaisvinusius pinigus deti i Finastos NE.

Reikia gi ivaizdziu rupintis... Ar JT pajamos tokios mazos, kad ivaizdziui neuztenka?
Galvoju tartis su kokia ilgalkoja blondine kur investuoti pinigus turbut nepats geriausias variantas. Jau geriau anglu kalbos destytoja turbut. O siaip tai kartais negalima spresti apie zmones is isvaizdos.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital