Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Nepilnamečių investavimas

surskis18
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +45 / -118 )

Gal galite padėti, nes esu nepilnametis tačiau norėčiau atsidaryti investicinę sąskaitą. Tačiau vienoje maklerinėje sako, kad pagal civilinį kodeką kiekvienam pirkimui reikalingas atskiras vieno iš tėvų sutikimas(reikia kad atvažiuotų kartu su manim ir pasirašytų kad sutinka kiekvieną kartą perkant ar parduodant), o kitose, kad užtenka tėvų sutikimo porai metų ir galiu vykdyti prekybą internetu. Gal kas žino tiksliai? Jei pirmasis variantas, gal galima kaip nors apeiti jį?
Tamsa sutirštėja prieš aušrą
karolisw
Rašyti privačią žinutę

37 žinutės
( +1 )

Na aš prieš pora metų praėjau visa šitą... Taigi jei nori atsidaryti tarkim hanzoj užteks su vienu iš tėvų nuvažiuoti ir atidarys tau tą sąskaitą... Su SEB'u kiek kebliau reikia kad abu tėvai dalyvautų atsidarant sąskaitą... O šiaip aš patarčiau LHV nes tai aplamai kogero geriausia maklerinė lietuvoje ir nepilnamečiui užtenka nusiųsti tėvų sutikimą paštu, niekur nereikia važiuoti.. Sėkmės..
Paprastas_zmogus
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +5 / -1 )

Sveikas,

kitas variantas, kad vienas is tavo tevu, sese ar brolis atidaro saskaita ir tu per ten prekiauji. Bent jau as taip dariau. Sekmes.
surskis18
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +45 / -118 )

Na aš prieš pora metų praėjau visa šitą... Taigi jei nori atsidaryti tarkim hanzoj užteks su vienu iš tėvų nuvažiuoti ir atidarys tau tą sąskaitą... Su SEB'u kiek kebliau reikia kad abu tėvai dalyvautų atsidarant sąskaitą... O šiaip aš patarčiau LHV nes tai aplamai kogero geriausia maklerinė lietuvoje ir nepilnamečiui užtenka nusiųsti tėvų sutikimą paštu, niekur nereikia važiuoti.. Sėkmės..
Tame ir yra problema Hansa. Ten ir pasakė, kad reikės kiekvieną kartą nuvykt su vienu iš tėvų. Po to skambinau į Orioną ten sakė, kad reikia tik vieno sutikimo ilgam. Paskambinau į JTN ten pasakė, kad reikia kiekvieną kartą atvykt su vienu iš tėvų, ir tai yra pagal civilinį kodeksą.
Paprasto žmogaus variantą turbūt ir darysiu, tačiau per tėvą sunku atsidaryt, nes jis ir taip daug kur jau turi, o mama stato sąlygas.
Tamsa sutirštėja prieš aušrą
justas10
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +18 / -17 )

Gal galite padėti, nes esu nepilnametis tačiau norėčiau atsidaryti investicinę sąskaitą. Tačiau vienoje maklerinėje sako, kad pagal civilinį kodeką kiekvienam pirkimui reikalingas atskiras vieno iš tėvų sutikimas(reikia kad atvažiuotų kartu su manim ir pasirašytų kad sutinka kiekvieną kartą perkant ar parduodant), o kitose, kad užtenka tėvų sutikimo porai metų ir galiu vykdyti prekybą internetu. Gal kas žino tiksliai? Jei pirmasis variantas, gal galima kaip nors apeiti jį?
prekyba pradejau, kai man buvo 15. tada VLB uzteko karta abiem tevam pasirasyti. ties 17 perejau i orion del 0.12% komisiniu (maziausi birzoj, tai kadangi speju, kad bandysi spekuliuot, tai rekomanduociau oriona. tiesiog maziau atiduosi maklerinei). VLB ir hanzoj komisiniai gerokai didesni. tai va. orione atsiunte viska per email, mama namie pasirase, vienas nuejau su sutikimu, pasirasiau ir nuo tada maklerines jau ilgokai nekeiciu. siaip, kaip nepilnameciui, rekomenduociau oriona. del komisiniu ir paprasto poziurio i nepilnamecius. sekmes.
karolisw
Rašyti privačią žinutę

37 žinutės
( +1 )

Na surskis18 šiaip aš irgi pradėjau nuo Hansa tada man buvo 15 tai tėvų reikėjo tik atidarant sąskaitą... paskui jau daryk tu ką nori su ja...
surskis18
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +45 / -118 )

surskis18 :
Gal galite padėti, nes esu nepilnametis tačiau norėčiau atsidaryti investicinę sąskaitą. Tačiau vienoje maklerinėje sako, kad pagal civilinį kodeką kiekvienam pirkimui reikalingas atskiras vieno iš tėvų sutikimas(reikia kad atvažiuotų kartu su manim ir pasirašytų kad sutinka kiekvieną kartą perkant ar parduodant), o kitose, kad užtenka tėvų sutikimo porai metų ir galiu vykdyti prekybą internetu. Gal kas žino tiksliai? Jei pirmasis variantas, gal galima kaip nors apeiti jį?
prekyba pradejau, kai man buvo 15. tada VLB uzteko karta abiem tevam pasirasyti. ties 17 perejau i orion del 0.12% komisiniu (maziausi birzoj, tai kadangi speju, kad bandysi spekuliuot, tai rekomanduociau oriona. tiesiog maziau atiduosi maklerinei). VLB ir hanzoj komisiniai gerokai didesni. tai va. orione atsiunte viska per email, mama namie pasirase, vienas nuejau su sutikimu, pasirasiau ir nuo tada maklerines jau ilgokai nekeiciu. siaip, kaip nepilnameciui, rekomenduociau oriona. del komisiniu ir paprasto poziurio i nepilnamecius. sekmes.

Spekuliuot nesiruošiu tikrai. Tačiau Oriono sąlygos tikrai patiko.
Tamsa sutirštėja prieš aušrą
Vėjas
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės
( +1 )

Kadangi aš irgi nepilnametis, ir noriu vasarai atsidaryt sąskaita, tai paklausiu poros klausimų.
Dėl komisinių
LHV - Lietuvos, Latvijos ir Estijos akcijomis 10LTL + 0.25%
Finasta - iki 50 000LTL - 0.55 %, papildomai skaičiuojamas fiksuotas mokestis** - 1.5LTL už sandorį arba 5LTL / 10LTL už pavedimą???
tai tarkim nuo 1000LTL man už sandorį LHV paims 10lt ir 0.25 nuo akcijų perkamos sumos kainos(1000LTL). Tai išviso nulups 12.5LTL. Taip?
O sell shortint akcijas/naudot opcionus per lhv yr koks sąskaitos limitas? Finasta tokių paslaugų neteikia?
Ir kai atsidarai sąskaita tarkim lhv tada tu matai akcijų kainas realiu laiku? Ir dar dėl naujienų jos irgi nevėluoja, kai būni atsidaręs sąskaitą? ar omx naujienos išvis nemokamos ir pateikiamos realiu laiku?
O tai orionas ima tik 0,12% nuo sumos už pavedimą ir nieko daugiau?
justas10
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +18 / -17 )

justas10 :
surskis18 :
Gal galite padėti, nes esu nepilnametis tačiau norėčiau atsidaryti investicinę sąskaitą. Tačiau vienoje maklerinėje sako, kad pagal civilinį kodeką kiekvienam pirkimui reikalingas atskiras vieno iš tėvų sutikimas(reikia kad atvažiuotų kartu su manim ir pasirašytų kad sutinka kiekvieną kartą perkant ar parduodant), o kitose, kad užtenka tėvų sutikimo porai metų ir galiu vykdyti prekybą internetu. Gal kas žino tiksliai? Jei pirmasis variantas, gal galima kaip nors apeiti jį?
prekyba pradejau, kai man buvo 15. tada VLB uzteko karta abiem tevam pasirasyti. ties 17 perejau i orion del 0.12% komisiniu (maziausi birzoj, tai kadangi speju, kad bandysi spekuliuot, tai rekomanduociau oriona. tiesiog maziau atiduosi maklerinei). VLB ir hanzoj komisiniai gerokai didesni. tai va. orione atsiunte viska per email, mama namie pasirase, vienas nuejau su sutikimu, pasirasiau ir nuo tada maklerines jau ilgokai nekeiciu. siaip, kaip nepilnameciui, rekomenduociau oriona. del komisiniu ir paprasto poziurio i nepilnamecius. sekmes.

Spekuliuot nesiruošiu tikrai. Tačiau Oriono sąlygos tikrai patiko.


na siaip ar taip, vienas kitas litas gi nemaiso. o platforma orion nusikopijavo is JTR, tai visai nebloga. gal seb'o geresne, bet sebas turi tokia beda tiesiog uzstrigti. tai jiem ten serveris luzta tai dar kas, letokai krauna. zodziu, rinktis vis tiek tau.
justas10
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +18 / -17 )

Kadangi aš irgi nepilnametis, ir noriu vasarai atsidaryt sąskaita, tai paklausiu poros klausimų.
Dėl komisinių
LHV - Lietuvos, Latvijos ir Estijos akcijomis 10LTL + 0.25%
Finasta - iki 50 000LTL - 0.55 %, papildomai skaičiuojamas fiksuotas mokestis** - 1.5LTL už sandorį arba 5LTL / 10LTL už pavedimą???
tai tarkim nuo 1000LTL man už sandorį LHV paims 10lt ir 0.25 nuo akcijų perkamos sumos kainos(1000LTL). Tai išviso nulups 12.5LTL. Taip?
O sell shortint akcijas/naudot opcionus per lhv yr koks sąskaitos limitas? Finasta tokių paslaugų neteikia?
Ir kai atsidarai sąskaita tarkim lhv tada tu matai akcijų kainas realiu laiku? Ir dar dėl naujienų jos irgi nevėluoja, kai būni atsidaręs sąskaitą? ar omx naujienos išvis nemokamos ir pateikiamos realiu laiku?
O tai orionas ima tik 0,12% nuo sumos už pavedimą ir nieko daugiau?
del lhv nieko negaliu pasakyt, nesidomejau. pasidomesiu, parasysiu.
paprastai komisiniai skaiciuojami kazkoks procentas nuo pavedimo sumos (kaip orione pvz. 0.12%), bet minimalus komisinis buna nustatytas (orione jis 5lt, sebe irgi).
pavyzdziu: perki akciju uz 1500Lt. tai komisiniu kaipo turetum moketi 1500*0.12%=1.8, bet tai yra maziau uz minimalu komisini (5Lt), todel moki visus 5Lt.
antras pvz: perki akciju uz 12.000 Lt. tai komis=12.000*0.12%=14.4Lt. kadangi 14.4>5, tai tavo komisinis ir yra 14.4Lt.

del akciju kainu, garantuot negaliu, bet manau, kad visur viska matai realiu laiku (orion, seb tikrai realiu). naujienos rinkoje turbut geriausios yra jt.lt arba tiesiai per omx. jos nemokamos.
Vėjas
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės
( +1 )

Aišku supratau dabar viską. Ačiū, kad padėjai. Bet tai Finastoj irgi tą patį paims, kol maža sąskaita mano bus. Ar ten 10lt?
Kažkaip vistiek man finasta patikimesni atrodo, o ką jūs siūlot kur patogiau prekiaut su mažom sumom?
surskis18
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +45 / -118 )

Kiek žiūrėjau finasta man nepatiko. Kažkaip atrodo mokesčiai dideli. O LHV ar tik ne 10 Lt minimalus komisinis mokestis?
Tamsa sutirštėja prieš aušrą
justas10
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +18 / -17 )

Aišku supratau dabar viską. Ačiū, kad padėjai. Bet tai Finastoj irgi tą patį paims, kol maža sąskaita mano bus. Ar ten 10lt?
Kažkaip vistiek man finasta patikimesni atrodo, o ką jūs siūlot kur patogiau prekiaut su mažom sumom?
finastoj komisiniai zveriski isvis, nemanau, kad patrauklu. o patikimesni del ko? nemanau, kad lietuvoj yra kazkoks esminis skirtumas tarp makleriniu patikimumo (ypac top10 makleriniu), o i top10 ieina tiek jtr, tiek fns, tiek orn, tiek seb, tiek hanza. tai patikimumo nezinau. aisku bankuose saugiau, bet tas saugumas labai jau reliatyvus. sunku islikt nesaliskam ir objektyviai patart. galiu pasakyt paprastai. orn komisiniai maziausi rinkoj (cia faktas), pavedimus vykdo labai gerai, pinigus i banka grazina per diena (irgi +). kaip yra su kitom maklerinem nezinau, bet su orn nusiskundimu neturiu. su sebu turejau del zverisku komisiniu ir letos sistemos bei dazno puslapio nuluzimo.
Vėjas
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės
( +1 )

Taip 10LTL, ir šiaip manau kad LHV yra rimtesniems treideriams, o ne naujokams.
Nu ne, kad patikimi, bet manau, kad jie užima didžiausią rinkos dalį. Aišku ir dėl šito galiu klyst, nes net nežinau, ar taip, ar ne, tiesiog man taip atrodo kažkodėl.Ir tai neturėtų būt pagrindinis faktorius atsižvelgiant kokį brokerį man rinktis.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital