Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Interactive Brokers

kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Sveiki.
Gal kas bandėt iš šio brokerio atsisiųsti Continuous Contract fjučersams? Nerandu kaip taip padaryti, nors brokeris 2006 m. žadėjo tokią galimybę kažkada įgyvendinti.
www.investuotojas.eu
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

kaip suprasti atsisiusti Continuous Contract ?? Prekiauju Fjucursais bet nesuprantu kas nesigauna. ozingoff
Emini-Systems.com
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Mindzio :
Pažiūrėk pas save testų ataskaitose net rašo, kad naudojai S&P continuous, o tu nežinai Kyla man jau įtarimas apie tave
Esmė tame, kad noriu prasitestuoti strategija ne su paskutiniu, aktyviu kontraktu, bet kokius 2 m. atgal. O tam geriausiai tinka continuous contract. ES, YM be problemų gaunu iš opentick.com (rekomenduoju), o vat Europos futures dar nesusišaudžiau...
www.investuotojas.eu
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Mindzio :
Pažiūrėk pas save testų ataskaitose net rašo, kad naudojai S&P continuous, o tu nežinai Kyla man jau įtarimas apie tave
Esmė tame, kad noriu prasitestuoti strategija ne su paskutiniu, aktyviu kontraktu, bet kokius 2 m. atgal. O tam geriausiai tinka continuous contract. ES, YM be problemų gaunu iš opentick.com (rekomenduoju), o vat Europos futures dar nesusišaudžiau...
kafka, man paciam kyla itarimas apie mane..

O del continues tai supratau pagaliau ko ieskai. Continues naudojamas tik testavimui, taciau realiai prekybai as naudoju paprastus. Nezinau kaip IB bet TS paprastas kontraktas turi simboli: NQM08.D (NASDAQ -100 CME emini kontraktui); ESM08.D (S&P CME emini). Testavimui as naudoju @NQ.D arba @NQM08.D simboli. Kiek supratau IB simboliai yra : NQM8 ir ESM8. Sekmes!
Emini-Systems.com
ziebras
ziebras
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +1 )

Man nerodo Marketdata online IB? gal kazkokios paslaugos neuzsakiau?
accounta atidariau tik pries pora dienu
edis
edis
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +15 )

Ar jau pervedei pinigus į IB sąskaitą?
Nerodys, kol neįkris pinigai į sąskaitą.
Take it easy
ziebras
ziebras
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +1 )

taip, pinigus matau saskaitoj
ziebras
ziebras
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +1 )

Gavau. Gal reikia is Market Data Subscriptions ka nors uzsisakyti?
Kokia paslauga is ju, kad rodytu online pakeitimus, kaip pvz SEB Makler rodo Baltijos birzas?
RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

reikia bent viena subscription'a uzsisakyti.
ziebras
ziebras
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +1 )

koki pasirinkti, kad rodytu is Stock informacija?
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Jei turi galvos Jav akcijas, rinkis "US Bundle"
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

Man pradžioj irgi nedašilo, kaip reikia tickerį įvesti, kol nepažiūrėjau demo. http://www.interactivebrokers.com/images/flash/tours/tws_basics.html
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.
jonvabalis
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės
( -7 )

Gal kas paporintu kaip shortinti per TW, helpas negelbeja.. gal specialiai kazka pasirasyt reikia tam.. o gal nuoroda kas imest nepatingetu..
hacker2005xp
Rašyti privačią žinutę

211 žinutės
( +9 / -8 )

tiesiog sell norima kieki ir bus tau shortas
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

to jonvabalis
Shortinti reikia tiesiog spaudžiant "sell", kaip sako hacker2005xp, skirtumas yra tik toks, kad šotindamas skoliniesi akcijas, kurių gali ir nebūti. Ten yra papildomas stulpelis "shortable", jeigu žalias, tai yra mažiausiai 1000 skolinamų akcijų pas brokerį, jeigu tamsiai žalias, tai gali bandyti šortinti, tipo brokeris bandys surasti akcijų pas trečią šalį(yra kaškokia specializuota užbiržinė rinka), jeigu raudonas, tai reiškia, kad niekas nebeskolina akcijų ir šortinti negali. Kiek žinau SEC jau panaikino visokius ribojimus kaip "uptick" del short sellingo išskyrus naked shorting, bet gali pasidomėti, kad nepažeistum taisyklių.
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.
Edva
Rašyti privačią žinutę

168 žinutės
( +13 / -3 )

Ar IB be pasvordo ir id suteikia koki kodu generatoriu papildomai apsaugai? Kas dirbate per IB norejau paklausti kaip ten su bapkiu parsiuntimu i LT ar yra koks dienos limitas?
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Ar IB be pasvordo ir id suteikia koki kodu generatoriu papildomai apsaugai? Kas dirbate per IB norejau paklausti kaip ten su bapkiu parsiuntimu i LT ar yra koks dienos limitas?
Suteikia generatoriu jei nori. VIP klientams (kai saskaitos dydis >100K $) generatorius duodamas nemokamai. 8)

Parsiuntimas vyksta gana paprastai iskyrus tuos avejus jei IB kyla itarimu. Man pavyzdziui yra teke skambinti ir kalbeti su jais gyvai kai reikejo 30K permesti i kita saskaita. Jokio limito nera.
Emini-Systems.com
gsmserv
gsmserv
Rašyti privačią žinutę

103 žinutės
( +4 )

mindzio,

turiu keleta pazystamu kuriu IB saskaitos dydziai nesiekia 100K zaliu,taciau generatorius jiems visdelto atsiunte
na, bet cia apytiksliai metu senumo info, dabar gal jau kitaip.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

mindzio,

turiu keleta pazystamu kuriu IB saskaitos dydziai nesiekia 100K zaliu,taciau generatorius jiems visdelto atsiunte
na, bet cia apytiksliai metu senumo info, dabar gal jau kitaip.
Tai gerai. Man pries 2 metus kai siunte tai Vip klientams buvo nemokamai, o kitiems ~70-100$ kainavo.
Emini-Systems.com
Dunduliukas
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Sveiki,

Kadangi LT brokeriu komisiniai, investuojant i ETFus uzsienio birzose, labai auksti, svarstau galimybe naudoti uzsienini online brokeri (pvz. IB) ir turiu keleta klausimu:

1. Kaip isvengiate dvigubo dividendu apmokestinimo? Kur sumokami mokesciai? Ar nesikabineja po to LR VMI ?

2. Saves dideliu trader'iu nelaikau ir prekiauti noreciau nedaug - tik asset allocation ir periodinis kasmetinis rebalancing'as. Kaip yra su inactivity fees? Kiek per metus tai galetu man kastuoti?

Aciu is anksto uz atsakymus.
--
Dunduliukas

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital