Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pelningiausios lietuvos verslo investicijos?

menwix
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Studijuoju finansus bet tik pirmam kurse, galit bent kokiu nuorodu sia tema parasyt kur butu galima pasiskityt, arba jusu nuomone sia tema. Dekoju iskarto
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Pabandyk Verslo žiniose paieškoti. Jie "Gazeles" turi, bet čia SVV. Man atrodo, kad ir TOP 100-ką turi...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
deficitas
Rašyti privačią žinutę

116 žinutės
( +24 / -129 )

jeigu jaunas, ishmok anglu kalba labai gerai, ir tepk slides kuo toliau. LT fin. studijos bus lygios valytojo darbui; ten tokiu dar ir net nera.
juozukas
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės

geras patarimas
eferenca
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( -5 )

sveiki,

padekit ir uzpildykit anketa apie investicijas: http://www.apklausa.lt/answerform.php?form=14449
Aciu
Mrs.sarunas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

puikus pasiulymas delslydziu,bet reik plano,kur bekt,ka daryt.be jo ten esi niekas.kodel patsnetepi slydziu
evaldas594
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

sveki,esu naujokas ir bandau kazka galvoti kaip pasidaryti pinigu. Gal kas galite patarti kaip man elgtis kur gal pasiskaityti ka kad bent ka suprasciau nes dabr esu visiskai zalias sioje srityje man tiesiog reiki ptarmu nuo ko pradeti. jei ka nors rimciau zinote tai prasykite i e-mail ([email protected]) o seip tai lauksiu pasiulymu ir cia pat . Dekui
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

sveki,esu naujokas ir bandau kazka galvoti kaip pasidaryti pinigu. Gal kas galite patarti kaip man elgtis kur gal pasiskaityti ka kad bent ka suprasciau nes dabr esu visiskai zalias sioje srityje man tiesiog reiki ptarmu nuo ko pradeti. jei ka nors rimciau zinote tai prasykite i e-mail ([email protected]) o seip tai lauksiu pasiulymu ir cia pat . Dekui
Na be darbo dar niekas nieko niekada neuždirbo.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
ontoncs
ontoncs
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +39 / -102 )

to evald 594 gal nori pasimokinti investicija senovines aukso sidabro monetas.parašyk i mano e-mail
DEVS DAV DONTIS -DEVS DOUS DOUNAS

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital