Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Busto paskolos palukanos / indelio palukanos

delta
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės
( -4 )

Paiskinkit durnam, kaip gali but indelio palukanos 7%, o busto ~5% - 6%.
Kaip bankas kompensuoja savo nuostoli?
dzukas
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +3 )

Kuris bankas duoda paskola su ~5%?
sios dienos viloboras (terminas 1 metai) - 6.18% + marza ~1%

P.S. idomu, kam skirtas skyrelis pradedantiesiems
mjxedo
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės
( +2 / -2 )

PAZIUREjau puslapyje http://www.euribor-rates.eu/euribor-charts.asp

ar pagal sita lentele galima skaiciuoti ka duos bankas?

nes vakar diena bankas sake kad euroliboras yra 4,47 + 0,75 banko marza, tai sudaro 5,22 proc.

pagal skaicius pateiktus toje svetaineje nesuprantu is kur bankas paima 4,47 ? ar cia jie zaidzia su skaiciais? beja ar sutartyje buna numatyta kad marza yra 0,75?

mano situacija - imu fiksuota eurais, bet mokejimas gaunas litais.
kiek prarasiu per konvertavima jei men mokejimas 1500 lt.?

jei zinot kas atsakymus parasykite butinai iki pirmadienio....
aciu!

siandien tik prisiregistravau sveiki visi!
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Jeigu jūs imate fiksuotomis, tai bankas jums ir paskaičiavo fiksuotą Euriborą. Spėju fiksuojat penkių metų terminui? O jeigu imtumėt kintamu Euriboru, tada 6 mėn.(populiariausias) jums balandžio 4d. būtų 4,745.
P.S.
Kodėl nusprendėt imti fiksuotu?
swingastrades
swingastrades
Rašyti privačią žinutę

48 žinutės
( -3 )

mano situacija - imu fiksuota eurais, bet mokejimas gaunas litais.
kiek prarasiu per konvertavima jei men mokejimas 1500 lt.?

Neseniai pasiėmiau SAMPO banke tai ten jie skaiciuoja taip: Paskola duoda EUR po to tuos EUR verčia į LT ir išmoka už buta. Tai gaunasi pirmas konvertavimo nuostolis. Vėliau skola reikia atiduoti EUR, kadangi mano pajemos LT tai palūkanas ir skolos dalį jie verčia į EUR dar karta. EUR Į lt verčia po 3.42. LT į EUR verčia po 3.46 Bendrai man kainuos apie 1500lt keitimo išlaidoms.
Nusivylima paversk stiprybe
swingastrades
swingastrades
Rašyti privačią žinutę

48 žinutės
( -3 )

Jeigu jūs imate fiksuotomis, tai bankas jums ir paskaičiavo fiksuotą Euriborą. Spėju fiksuojat penkių metų terminui? O jeigu imtumėt kintamu Euriboru, tada 6 mėn.(populiariausias) jums balandžio 4d. būtų 4,745.
P.S.
Kodėl nusprendėt imti fiksuotu?
Aš irgi ėmiau EUR ir fiksuotas, Jeigu palūkanų norma nukristu, visada gali atrišti t.y pereiti prie kintamų. O palūkanų norma praktiškai vienoda. Šiokia tokia apsauga nuo trumpalaikių svyravimų, nes palūkanų perskaičiavimo dieną gali būti ir nepalanki norma.
Nusivylima paversk stiprybe
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Skyrelis pradedantiesiems skirtas tiems, kurie ima paskolas susietas su 1 metų trukmės vilibor`u. Turintys tokį tikslą ir argumentuotą nuomonę - gauna su vienos dienos vilibor`u susietas paskolas. Žinoma, kiekvienas atvejis individualus ir priklauso nuo kliento rizikos.

Kalbant apie bankų tarpusavio LTL paskolų statistiką: daugiau nei 50% paskolų yra vienos dienos, likusi didžioji dalis - 1-2 sav.

Taigi, jei sutinkate, kad jūsų paskola būtų susieta su 6-12 mėn. norma - sumokate 2-3% likvidumo premiją ir bankai jums už tai yra dėkingi.

Kuris bankas duoda paskola su ~5%?
sios dienos viloboras (terminas 1 metai) - 6.18% + marza ~1%

P.S. idomu, kam skirtas skyrelis pradedantiesiems
Common sense is not very common
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Ar tai tas pats bankas ?

Palūkanų normos dydį paprastai įtakoja tarpbankinė norma, rizikos premija ir likvidumo premija.

Paiskinkit durnam, kaip gali but indelio palukanos 7%, o busto ~5% - 6%.
Kaip bankas kompensuoja savo nuostoli?
Common sense is not very common
mjxedo
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės
( +2 / -2 )

ar gali buti taip kad grazinant anksciau laiko suteikta banko paskola ja reikia sumoketi su paskaiciuotomis palukanomis.

situacija tokia.

paemiau paskola 11 metu.
paskaiciavo palukanu 44.000 lt. bankui.

grazinu paskola po 5 metu, ar man reikes grazinti ta suma su palukanomis? ar nuo grazintos sumos nebus paskaiciuotso palukanos jei grazinsiu ta suma kaip nurodyta banke ta diena kada nuskaiciuojamas eilinis mokejimas.?

ar gali bankas reikalauti sumoketi viskas paskaicuotas palukanas?

ar galima irasyti sutartyje punkta kad bankui grazinamas kreditas anksciau laiko yra paskaiciuotas be palukanu.

laukiu greito atsakymo.
einu 12 val pasirasineti sut....
arvydas007
Rašyti privačią žinutę

604 žinutės
( +187 / -91 )

Reikia pavartyti sutarti, turetu buti parasyta
dimute
dimute
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -1 )

kur yra jusu paskolu vadybininkai? net juokinga man , kai tokius klausimus vieni kitu klausinejat
Jei verčiate žmones laukti, jie pradeda skaičiuoti Jūsų trūkumus.
cris
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

kiek man žinoma, bent būsto paskolose, bankuose egzistuoja išankstinio paskolos grąžinimo mokesčiai. Pvz Danske 3 proc. nuo grąžinamo likučio ; SEB 1 proc. nuo grąžinamos sumos, AM credit kai paskola grąžinama perfinansuojama per pirmus 5 metus, mokama 1 proc. bauda nuo negrąžinto likučio. Tik pastaruoju atveju nežinau kaip yra, jei grąžinama visa suma. Ir kadangi su AM turėjau reikalų, tai žinau, kad pas juos nėra išankstinio grąžinimo baudų, jei paskola grąžinama savais pinigais. Galima mokėti kiekvieną mėnesi daugiau, negu nustatyta grafike , tam nereikia ir kažkokių papildomų prašymų.

Žodžiu politika priklauso ir nuo banko.

ar gali buti taip kad grazinant anksciau laiko suteikta banko paskola ja reikia sumoketi su paskaiciuotomis palukanomis.
karlonas
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +2 / -5 )

seimoje kartu uzdirbame per 4 000 lt i rankas, o bankas sake, kad duotu tik 100 000 lt bustui pirkti, nieko uz tokia suma nenupirksi, nekokie laikai, reiki laukti bustu kainu kritimo kai prasides sildymo sezonas.
maklarenas
maklarenas
Rašyti privačią žinutę

1211 žinutės
( +165 / -27 )

kiek man žinoma, bent būsto paskolose, bankuose egzistuoja išankstinio paskolos grąžinimo mokesčiai. Pvz Danske 3 proc. nuo grąžinamo likučio ; SEB 1 proc. nuo grąžinamos sumos, AM credit kai paskola grąžinama perfinansuojama per pirmus 5 metus, mokama 1 proc. bauda nuo negrąžinto likučio.

bent jau SEBe grazinat palukanu keitimosi diena jokiu mokesciu nera.
(cia busto paskolai, o vartojimo moketi reikia)
nuo likimo nėr vaistų
cris
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

na... kokiame čia banke? net neskaičiavus, manau daugiau turi duoti. Nebent šeimoje yra išlaikytinių, turite finansinių įsipareigojimų?

kad ir kiek lauktumėte, kainos tiek nenukris, kad už 100 tukst būstą nusipirktumėte..

seimoje kartu uzdirbame per 4 000 lt i rankas, o bankas sake, kad duotu tik 100 000 lt bustui pirkti, nieko uz tokia suma nenupirksi, nekokie laikai, reiki laukti bustu kainu kritimo kai prasides sildymo sezonas.
eferenca
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( -5 )

Sveiki,

gal kas gali pasakyti kas yra "Postnumerandai". mano manymu, tai kazkoks kredito atidavimo budas, bet gal kas zino smulkiau: idomu, kaip jis skaiciuojasi

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital