Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

prašau patarimo

DECO
DECO
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Prašau patarimo,pradžioje noriu investuoti 3000 lt.į investicinius fondus ir kas mėn dar skirti po 300lt.,investavimo tikslas-kad pinigų sutaupytų sūnaus mokslams nesuvalgytų infliacija ,laikotarpis investavimo- 6 metai.Mane visai tenkintų metinė 10procentų grąža.Noriu paklausti šių 10procentų ar galima tikėtis investavus į mažesnės rizikos fondus,ar reikia investuoti į didesnės rizikos fondus.
Noriu išskaidyti savo lėšas į tris fondus,ir ieškau informacijos ir patarimų literatūroje.Tačiau būtų gerai kad koks supratingas žmogus man padėtų nes girdėjau kad bankuose nepataria,o tik suteikia informaciją apie fondus.Gal patartumėte kaip ieškoti tokio na nežinau kaip jis vadinasi -brokeris ,kad padėtų man apsispręsti dėl fondų.Ir kiekkainuoja tokio žmogaus paslaugos.Ir dar dėl investavimo laiko,kadangi suma maža gal neverta man kreipti dėmesio į dabartinę situaciją kai visi pataria nieko nedaryti o palaukti.
....čia tiek protingų minčių šiame forume perskaičiau,gal ir man patarsit...
Ir dar domina neviešai platinami fondai,kaip apie juos sužinoti,kad toks fondas pradera veikti
Darijus
Rašyti privačią žinutę

618 žinutės
( +36 / -17 )

Kai visi pataria pirkti, reikia parduoti...
Nueik į Finastą, tikrai atsakys į daug klausimų ir nemokamai.
Tavo vietoje, bent jau pirmus 3 metus, rinkčiausi rizikingesnius ir greičiau augančius fondus.
Ne visada bus taip...
DECO
DECO
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Ačiu labai už patarimą,aš jau galvojau apie finastos fondą kad gal pradžioje man su juo ir draugauti,kol pradėsiu labiau gaudytis šioje srityje ,vieni atkalbėjo kad jie ima pelno mokestį,ale manau jei pati nesugebu tai man ir negaila tų 15 procentų
dar norėjau paklausti kas tas SASO
jusstuks
Rašyti privačią žinutę

78 žinutės
( -2 )

Su akcijomis susietos obligacijos

www.seb.lt - taupymas ir investavimas - Su akcijomis susietos obligacijos

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital