Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Šiaulių spekuliantai

Rencas
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės
( +4 )

Sorry buvau dinges trumpam, seip turiu failiuka padares kaip zadejau kam idomu atsiuskit man savo meilus permesiu siokios tokios info apie investavima per GD
mirena
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +1 )

Labas
imesti [email protected]. ACIU. Veluojantiems siandien mano telefonas +37067967291. Lauksiu visu norinciu.
iki
donak
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +12 / -8 )

Sveiki, atsiprasau is anksto, siandiena negalesiu i susitikima, sesijos pabaiga, paskaitos vakare.

P.S. KNF daytrade fiksavau @0.89 -> @0.95 pusantros valandos darbo :yes
Procentas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Laba diena, jei galesi ir man imesk [email protected] Dekoju
Mano skype zuox22, prekiauju akcijomis Vilniaus birzoje
schwancas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

laba diena noreciau prisijungti prie jusu mielos kompanijos bet esu visiskai zalias sitoj srity nzn jums tikriaussiai net neydomu su tokiaias apsiimti.. ir kiek supratau jau jus cia nebebendraujat?
Žiulis
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

laba diena noreciau prisijungti prie jusu mielos kompanijos bet esu visiskai zalias sitoj srity nzn jums tikriaussiai net neydomu su tokiaias apsiimti.. ir kiek supratau jau jus cia nebebendraujat?
Procentas yra nurodęs savo skype (žiūrėk žinute prieš tave). Gal jie ten aktyviai diskutuoja aš tai ne, laiko neturiu.O šiaip daugumai iš mūsų dar yra ko mokytis.
mirena
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +1 )

laba diena noreciau prisijungti prie jusu mielos kompanijos bet esu visiskai zalias sitoj srity nzn jums tikriaussiai net neydomu su tokiaias apsiimti.. ir kiek supratau jau jus cia nebebendraujat?
labas
visi mes zali, juk kaip sakoma mokykis mokykis ir dar karta mokykis. Apie susitikimus pranesame ir prasome prisijungti, visada laukiami nauji veidai.
mirena
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +1 )

Gerb. siaulieciai
Rengiamas susitikimas birzelio 19 diena 18h Vytauto 265, susitinkam prie kavines "Kablys".
iki malonaus.
Rencas
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės
( +4 )

sorry bet sendiena velgi negalesiu sudalyvauti
SetaS
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -14 )

Sveiki, kazkaip apmire musu susitikimai. Bandom atgaivinti, ar luktelkim rudens?
Žiulis
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Vasara-atostogos-saulė-jūra-mot....-.....-.....-akcijų birža
mirena
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +1 )

Labas
atostogos ir organizatoriam jeigu rimtai tai galvojau kad gal susitikimus pradeti vel rugpjuti po atostogu bumo. Taigi susitikti siulau rugpjucio 7d. Prasom siulyti vietas kur galima, jeigu ne tai susitikimas vyks Vytauto gatveje.
iki malonaus ir geru atostogu.
donak
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +12 / -8 )

sikart butainai dalyvausiu, patapau bedarbiu tai progos nepraleisiu
mirena
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +1 )

Labas visiems.
Kadangi jokiu pasiulymu del susitikimo vietos negauta, tada susitinkam Vytauto 265-56a. Kas nori pasiteirauti ar nezino kur tai galite skambinti 867967291.
Laukiu visu norinciu. Iki malonaus
mirena
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +1 )

ui atsiprasau neparasiau laiko Tikiuosi kad 19h nebus niekam per anksti ar per velai.
Mikimauzas
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

labas visiems.Esu is siauliu.butu malonu sudalivauti susitikime
zigars
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +3 / -4 )

sveiki, cia dar vienas bendramintisiskarto turiu klausima ismanantiems - paaiskinkint kas tai yra repo sandoriai?...thanks in advance
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

sveiki, cia dar vienas bendramintisiskarto turiu klausima ismanantiems - paaiskinkint kas tai yra repo sandoriai?...thanks in advance
Straipsniuose pakankamai informacijos, netgi praktinės.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
mirena
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +1 )

Labas visiems
Kaip nuotaikos "finanasinei krizei" isibegejus? Jau senokai buvom susibege. Ar dar yra norinciu susibegti ir pasikalbeti?
SetaS
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -14 )

Taip.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital