Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Finastos ateities fondas- ką manot?

linux
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +1 )

Sveiki visi, ką manont apie šį investicinį fondą ilgalaikėje perspektyvoje ir gal yra kokių nors alternatyvų jam? Dėkoju už mintis.
šiam gyvenime niekaip nesuprantu dviejų dalykų: iš kur atsiranda dulkės ir kur dingsta pinigai
perqnas
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės
( +1 )

Iškeičiau turimus Finastos fondus į Ateities fondą. O kai rinkos stabilizuosis, tada ir matysim, spresim. Tikiuosi ilgai neuzsibuti
zilwis
zilwis
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės
( +1 / -12 )

Mano galva idealus pasirinkimas esant siandieninei pasaulinei ekonomikos sumaisciai, aisku pelnai nezada buti stebuklingi. LAbai priimtina tai kad nera prisirista prie kazkokiu tai teritoriju ir meta pinigus ten kur matosi perpektyvos. zodziu imeti pinigus ir min 5 metam pamirsti taip pat sakyciau gan saugus budas laikyti likvidiem pinigam.
__________________________
Think Solution!!!
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Koks šio fondo privalumas ar išskirtinumas? Tai, kad investuos "bet kur"? Sakyčiau tai labiau minusas. Mokesčiai žveriški. Manot, kad tinkamas laikas investuoti pinigus į tokius fondus?
www.investuotojas.eu
maklarenas
maklarenas
Rašyti privačią žinutę

1211 žinutės
( +165 / -27 )

Fondas matyt siuo metu i obligacijas, pinigu rinkas ir isvestines finansines priemones imetes. Bet, kaip kafka sako, kadangi dar ir mokesciai spaudzia, tai jo prieaugis zemesnis uz eilines obligacijos prieaugi
nuo likimo nėr vaistų
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

ATF skirtas ne virinimui, o laikinam išėjimui iš kitų fondų. Keičiant ATF <-> [NEF,CRE,RUF] nėra komisinių. Kur jis ten investuoja, kiek kyla ar krenta, niekam neįdomu, svarbu, kad ne dešimtosiomis proc. per dieną.
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

ATF skirtas ne virinimui, o laikinam išėjimui iš kitų fondų. Keičiant ATF <-> [NEF,CRE,RUF] nėra komisinių. Kur jis ten investuoja, kiek kyla ar krenta, niekam neįdomu, svarbu, kad ne dešimtosiomis proc. per dieną.
Hmm, na sorry, aš visada galvojau, kad pagrindiniai parametrai yra komisiniai mokesčiai, investavimo strategija ir fondo pelnas/nuostolis. Bet jei pagrindinis tikslas kur pinigus "numesti" - tai gal ir super vieta. Beje, aš galiu palaikyti už mažesnius mokesčius joke.
Kartais geriau fiksuoti nuostolį, o ne ieškoti laikinų fondų.
www.investuotojas.eu
juozukas
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės

tomasg :
ATF skirtas ne virinimui, o laikinam išėjimui iš kitų fondų. Keičiant ATF <-> [NEF,CRE,RUF] nėra komisinių. Kur jis ten investuoja, kiek kyla ar krenta, niekam neįdomu, svarbu, kad ne dešimtosiomis proc. per dieną.
Hmm, na sorry, aš visada galvojau, kad pagrindiniai parametrai yra komisiniai mokesčiai, investavimo strategija ir fondo pelnas/nuostolis. Bet jei pagrindinis tikslas kur pinigus "numesti" - tai gal ir super vieta. Beje, aš galiu palaikyti už mažesnius mokesčius joke.
Kartais geriau fiksuoti nuostolį, o ne ieškoti laikinų fondų.

net ir tuo atveju kai keitimas i ta "saugu" fonda nieko nekainuoja?
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

to Kafka
Ar nesupranti, ar vaidini, kad nesupranti? Ar priimdamas laikyti mano pinigus kompensuosi kiekvieną kartą 2% atpirkimo komisinius? Ir apie kokius ten "žvėriškus" mokesčius kalbi?
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

net ir tuo atveju kai keitimas i ta "saugu" fonda nieko nekainuoja?
o ka duoda tas saugus fondas? Mažiau krenta nei kiti fondai? Ar jis bent jau padengia galima investiciją į nerizikingus instrumentus(risk free)?
Situacija panaši, kai statai tiltą, bet kai jau išleidai 2/3 pinigų supranti, kad nieko gero nebus (pvz. trys tiltai šalia buvo pastatyti). Investuoti toliau, net žinodamas, kad niekada neatsipirks?
www.investuotojas.eu
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Aš tai tave puikiausiai suprantu. Įkliuvai ir bandai "taisyti" situaciją. Retoriškai klausiau, ar verta?
Ką uždirbs Finasta, jei fondų vertė per metus ar ketvirtį bus minusinė? Tamstos dalis pinigų sumažės, padengiant dalį Finastos išlaidų (pvz. naujo fondo reklamai ). Ką uždirbs Finasta, jei bus pliusas? Dar daugiau mokesčių Dabar klausimas - jei esi tokio fondo valdytojas, ar reikia stengtis? Jei nepasiseka, visada galima sukurti naują fondelį...
Buvo rašytas straipnis apie fondų mokesčius Lietuvoje (Nojus autorius, jei neklystu). Už nuosavų pinigų valdymą lietuviai moka tikrai ne mažiau nei tūlas amerikonas...
www.investuotojas.eu
linux
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +1 )

Aš irgi manau, kad visai neblogas "saugiklis" yra ATF.
Kaip manot, artimiausiomis dienomis žadu į NEFą periodiškai pradėt investuot, gal kol kas į ATF mest, o kai NEFas pradės rodyt "gyvybės" ženklus permest į jįozingoff ?
šiam gyvenime niekaip nesuprantu dviejų dalykų: iš kur atsiranda dulkės ir kur dingsta pinigai
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

to Kafka
Kur aš įkliuvau, ką taisau ir prie ko čia aš? Kažkada NEF ir CRE turėjau. Dabar likęs likutis tam pačiam ATF dėl įdomumo - kokį atšokimą pagaudyti. Jei ims kristi - pereis į akcijas ar cash. Kur čia galima įkliūti - niekas gi nelaiko. Perspektyvos jokių fondų man neįdomios, nes nežiūriu į fondus kaip į ilgalaikę investiciją, ir jei kokį turiu, niekad nepaleidžiu iš akių.

Jei neaišku, norėjau pasakyti, kad kol ATF didelės dalies nėra akcijose, jis yra kaip instrumentas fiksuoti kitiems Finastos fondus, nemokant 2% komiso (kažkada tam tiko IFR). Tik taip instrumentiškai aš į jį ir žiūriu. Kaip investicija tai ATF yra visai neaiškus daiktas ir bent jau man neįdomus - apie ateitį visai negalvoju.

Matyt nesusikalbam todėl, kad turi omeny labiau ilgalaikes investicijas.

P.S. jei kas norit tokiu metu kaip dabar, kai didelis volatility ir nėra kylančios rinkos, pradėti žaisti su fondais, tai Finasta - ne ta vieta. Jei nenorit kokių ETF'ų pirkti, tai Sampo fondai, pvz., yra visai tinkami spekuliacijoms ir pagal platų pasirinkimą, ir pagal keitimo režimą.
Raimis.P
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Ne kaip atrodo tas fondas. Kalbu apie jo pajaminguma. Infliacijos visai nepadengia, o ir uzdarbis neaisku koks bus. Manau geriau i terminuota indeli pinigelius ideti, tai bent zinosi tikslias ir fiksluotas palukanas.
Wentura
Rašyti privačią žinutę

652 žinutės
( +99 / -49 )

Apskritai kam tas fondas buvo reikalingas? Ir isvis koks ten fondas jei jame tik 8 mln. litu portfelis ne fondas. Tokios vertes fondas ne tik kad nenesa pelno bet dar ir nuostoli varo Finastai. Paskutiniu metu susidaro toks vaizdas, kad finastoj vieni liurbiai dirba. visi ju fondai nusikrate kone visu metu pelna apie NEF'a jau nera ka ir besakyti. Tryzniu kompanija. O koks piaras buvo pries pusmeti "Mes patys kruciausi, musu pelnai didziausi, musu klientu skaicius jau didesnis ir uz SEB'o". Ir dar Galinis ne per seniauiai kalbejo apie pabaltijo birzu neprofesionalius investuotojus, tai kad jie patys dar didesni nevykeliai.
Pinigas banke traukia piniga. Pinigas po ciuziniu traukia vagi.
pON
pON
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 )

as su NEF fondu sedziu minuse apie 20pc ir net negalvojau keist i ateities....Del - atsirado noras labiau gilintis i rinkas.Seip vienintelis ateities fondo + tai vaikui draudimas(jei investuojama suma virs 5k vaiko vardu).

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital