Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Forex Vs Stocks

Cezaras
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +34 / -17 )

Manau įdomu būtų sužinoti ką mano tie žmonės, kurie yra prekiavę tiek akcijomis tiek Forex. Kuris iš šių instrumentų vertas didesnio dėmesio ir didesnės laiko dalies gilinant savo žinias?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Abu.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Nei vienas nei kitas. Fiucursai

Na o jei rimtai viskas yra verta demesio.
Emini-Systems.com
Geo
Rašyti privačią žinutę

154 žinutės
( +20 / -13 )

Forex - didesne rizika, bet pelnas teisingai investavus irgi didesnis. Reikia maziau pradinio kapitalo nei su akcijom. Galima vos ne 24h i diena prekiaut.

Stocks - daug daugiau strategiju ir ivairios literaturos. Salyginai mazesne rizika ir "solidesne" sritis. Igytas zinios bus naudingos ir nustojus aktyviai prekiaut.
For every action there is a reaction. Newtons third law.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Forex - didesne rizika, bet pelnas teisingai investavus irgi didesnis.

Stocks - daug daugiau strategiju ir ivairios literaturos.
Nesutinku. Forex rizika nei kiek nedidesne jei moki ja valdyti, o strategijos vienodai svarbios abiems rinkoms :wink

Akcijas gali taip pirkti su svertu ir pasididinti rizika jei yra noro, o jei sverto dar per mazai yra fiucursai. :wink
Emini-Systems.com
Geo
Rašyti privačią žinutę

154 žinutės
( +20 / -13 )

Mindzio, kas tai yra fiucursai? Kazkaip neteko girdet.

Aktyviai spekuliuojant rizika gal ir suvaldysi, bet ilgalaikej perspektyvoj akcijos vistik kyla i virsu, o forex sukasi vietoj, kaip sako 0 sum game.

Forex - tik spekuliavimui. Akcijos - investavimui ir spekuliavimui.
For every action there is a reaction. Newtons third law.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

http://en.wikipedia.org/wiki/Futures_contract

http://www.cme.com/

http://www.cbot.com/

http://www.euronext.com/trader/trader-1896-EN.html
Emini-Systems.com
Geo
Rašyti privačią žinutę

154 žinutės
( +20 / -13 )

Kaip suprantu futures = fiucursai.
For every action there is a reaction. Newtons third law.
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

As tai manau, kad visi finansiniai instrumentai turi savo paskirti ir yra reikalingi.
Taciau ziurint is mano poziurio tasko - akcijos yra geriau, nes joms galima susirinkti daugiau duomenu. Ten yra realios apyvartos (oj, tik nesakykite man, kad "fx irgi rodo apyvartas". Ten ne apyvartos, o ticku kiekis per laiko vieneta! (), yra level2, yra dideles grupes koreliuojanciu akciju, galu gale akciju apskritai yra labai daug, todel sistema gali buti "isrankesne".
Zinoma, jei zmogus visu situ dalyku nenaudoja, tuomet jam visvien - RSI galima taip pat sekmingai nupaisyti tiek akcijai, tiek fx, tiek atmosferos slegiui..
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Būtent, fvmn, viskas priklauso nuo to, ko reikia prekiautojui jo prekyboje.
Šiaip instrumentai vienas kitą papildo. Tarsi savotiškas hedgingas gaunasi: Jei prisiperki akcijų už USD ir USD krenta labiau nei kyla akcijos vertė. Kas tada?
Forexe shortini USD. Tai toks šaunus teorinis modelis. Dar nežinau kaip praktiškai jis veikia. Bandau dar, per mažai laiko išvadoms dar daryti.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Rokas FX
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

Prie visos pagarbos ar ne geriau tada tureti daugiau skirtingu poru atsidarius FX ir taip hedginti rizika o ne akciju nes per diena fx juda kiek akcijos per ketvirti. girdejau kad zmogai perka akcijas nes tipo mazesne rizika noreciau pasakyti kad tokiu atveju as sakau kad maziau rizikuotu fx, pasiliktu didesni peti
Ir is spekulianto poziurio kasdieninems operacijoms FX linksmiau, aisku jei zmogus investuoja ir sutinka laukti 5m fx visai nieka gera
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Na jau.. Mizerni tie valiutu svyravimai, palyginus su akcijomis. Tik del sverto tau atrodo, kad jie dideli
Rokas FX
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

nu tokia prekyba svertine gali opcijonus pirkt su akcijom irgi jega pajusi
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

tiek fx tiek akcijos nemaiso vienas kitam, o ir be to nemazai valiutu pokyciams turi pati akciju rinka. Kuo daugiau instrumentu zinosi, tuo turesi didesni pasirinkima, nes lengviausia prekiaut ten kur yra trendas. Ir pinigai nekvepes ar jie is fx ar is akciju
Virinu visur:)
Rokas FX
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

Jei atvirai tai si diskusija primena "kas skaniau" nu pas kozna savas skonis ir pomegiai.
man patinka fx nes galiu prekiauti is LT dvi sesijas europine ir jav, galiu pirkti daug ar mazai, galiu kai kuriom dienom virs 2000$ padaryti (gal kas super cia turtingas ir jam ne pinigai o man visai ne blogai) su santykinai maza pradine suma ir nereikia su banku repo daryti, popieriu rasytis ir t.t.
kai einu nuo kompo neturiu jokiu poziciju neskauda galva kas kur nutiks ir kip cia bus. Savaitgali tas pats ramumas. Ir dar jokio virsininko ir bugalteriu su sekretorem ir visom intrigom. Bloga nuotaika eini sportuot, neprekiauji ir niekas ne mikt. FX super rinka tik dirbk ir norek
blliuzas
Rašyti privačią žinutę

347 žinutės
( +12 / -5 )

Forexe langai būna tik po savaitgalio, vp nors ir kas dieną. Riziką galima apsiskaičiuoti centų tikslumu, ją valdyti paprasčiau ir lengviau.
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Rokas FX :
Jei atvirai tai si diskusija primena "kas skaniau" nu pas kozna savas skonis ir pomegiai.
man patinka fx nes galiu prekiauti is LT dvi sesijas europine ir jav, galiu pirkti daug ar mazai, galiu kai kuriom dienom virs 2000$ padaryti (gal kas super cia turtingas ir jam ne pinigai o man visai ne blogai) su santykinai maza pradine suma ir nereikia su banku repo daryti, popieriu rasytis ir t.t.
kai einu nuo kompo neturiu jokiu poziciju neskauda galva kas kur nutiks ir kip cia bus. Savaitgali tas pats ramumas. Ir dar jokio virsininko ir bugalteriu su sekretorem ir visom intrigom. Bloga nuotaika eini sportuot, neprekiauji ir niekas ne mikt. FX super rinka tik dirbk ir norek

juokas man is taves ima realiai manau tu tik su demo saskaita prekiauji
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
alfred_lt
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Sveiki,
ar prekiaujant forex'e reikia mokesciu inspekcijai teikti deklaracijas ir moketi 15% nuo uzdirbto per metus pelno?
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

alfred_lt, reikia ir cia jau apie tai diskutuota truputi, pasiieskok
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Norejau pasiteirauti, kokie yra pliusai ir minusai investuojant/spekuliuojant akciju rinkoje ar spekuliuojant pinigu rinkoje.
Pats daug maz su abiejomis rinkomis esu susipazines, taciau akciju rinka man priimtinesne. Kadangi TA man zalias miskas, tai naudojant FA FOREX'e vistiek tenka pasikliauti nuojauta ir reikia skirti daugiau laiko.Kokia Jusu nuomone?Butu labai idomu, kad pasidalintumete savo mintimis.
P.S. O gal yra tokiu, kurie labai lengvai spekuliuoja FOREX rinkoje ir tuo paciu investuoja i akcijas? Man rodos tam reiktu skirti labai daug laiko.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital