Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Sistemu stabilumas prekiaujant akcijomis

Vasia
Vasia
Rašyti privačią žinutę

451 žinutės
( +69 / -59 )

SEB'as siandien po pietu taip ir nepradejo veikti normaliai.... perkaito "inteliai", gal Nauseda praeitu metu "navara" skaiciuoja???
Visa medziokle sugadino !


Kaip kitu makleriu svetaines dirba siandiena ? Pas ka dar "lagina " ?
Kristi- tai kylti zemyn
mondejus
mondejus
Rašyti privačią žinutę

291 žinutės
( +3 / -11 )

jo pas mane irgi pievu sienavimas. Siaip pasirodo tikrieji sistemu pajegumai ir stabilumai VB mae biski nuvyle kai koks rimtesnis sujudimas pastoviai kimba
paspausk
Rašyti privačią žinutę

1559 žinutės
( +205 / -215 )

Yep, siandien SEB perkaito.
kas nerizikuoja, tas negeria konjako
Baltas
Baltas
Rašyti privačią žinutę

2110 žinutės
( +166 / -267 )

Tai ar kas nors aishkinotes, kokia yra nuostoliu dengimo tvarka? vis apie ta pati rashau, bet ziuriu ish mirties tashko nepajudejom....kol rimtu nuostoliu del tokiu variantu jie neaptures, tol sistemos nieks ne'update'ins....
Vasia
Vasia
Rašyti privačią žinutę

451 žinutės
( +69 / -59 )

Del tu nuostoliu: neirodomas dalykas... irodyk tu bankeliui, kad norejai pirkti akciju , kai jos nukrito minus 11%? Be sansu, nebent atsivesi 3 liudytojus i teisma !
Kristi- tai kylti zemyn
Baltas
Baltas
Rašyti privačią žinutę

2110 žinutės
( +166 / -267 )

Vasia- o tu irodyk, kad ash nenorejau pirkt/parduot.....jei ir cash'o turiu, ir akciju, tai mano veiksmai yra tik man vienam zinomi....Tik va gaila, kad apie nuostoliu kompensavima del ju kalidu niekur nieko apie tai nera uzsiminta.....Kaip ir kazkada sakiau, pabandyk tu repo laiku nepadengt....gali galvot kiek nori visokiu priezaschiu, bet jie padarys taip, kaip reikia....Negali gi viskas but i vienus vartus...galu gale, gal bent mazint tokius variantus reiktu....
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Prisimenu kaip kadaise pries 3 metus kankinausi ir as su VB makleriu.. Kiek pazadu buvo ji sutaisyti..
Emini-Systems.com
Roel
Rašyti privačią žinutę

220 žinutės
( +24 / -8 )

Kaip kitu makleriu svetaines dirba siandiena ? Pas ka dar "lagina " ?
Finasta siandien ne kart nepavede, o jau per tokius bumus buvau priprates, hansa kaip visada -vienodai letai
neperku didesnių batų, nors odos ir daugiau
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

tai sutarti paskaityk kas ten yra nurodyta?? ir pabandyk ja pakeist, paziurekit kokiais argumentais atsisaudo. Idomu butu suzinot
Virinu visur:)
_Spider_
_Spider_
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės

JT Client siandien kaip ir visada dirba labai gerai
Baltas
Baltas
Rašyti privačią žinutę

2110 žinutės
( +166 / -267 )

Mindzio- o tau reikejo jiems 'zadet' paskolas grazint ar repus padengt...kazin, ilgai butu truke?...chia ash ziuriu ish objektyvios puses....Europoj esam, tad ir skaichiuokimes kaip europoj....nes chia dabar gaunas taip, kad jei pas mus problemos, tai nepykit, busim geri, jei pas tave- devynis kailius nersim.....
Baltas
Baltas
Rašyti privačią žinutę

2110 žinutės
( +166 / -267 )

Shpykulis- neskaichiau sutarties, net ir nezinau, kur ja dabar rast.... Bet argumentai tokie originalus(kazkas buvo minejes)- nepatinka, tai nepasirashinek....
ubagas
ubagas
Rašyti privačią žinutę

3362 žinutės
( +205 / -82 )

man siandien SEB normaliai judejo, nors daug nesinaudojau.. bet 11-13h kiek buvau tai viskas norma buvo, bet siaip as del tokiu seb`o bajeriu ji ir iskeiciau, ir perkeliau pagrindine saskaita LHV, ji kolkas mane nenuvyle, o ir prekyba ten labiau interaktyvesne, nes per juos naudoji java klienta.
Danis
Danis
Rašyti privačią žinutę

537 žinutės
( +88 / -40 )

Orionas dar isvis ne karto nebuvo bandes net pakibinet per paskutini pusmeti ar daugiau. Aisku, gal pas juos ir apkrova mazesne, bet viskas veikiai itin sklandziai (tfu tfu tfu).
Kad Tave kur Kubilius apmokestintų! - iš Folkloro almanacho, 437 psl., 23 eil.
sliekas
Rašyti privačią žinutę

161 žinutės
( +12 / -3 )

telekomo deka jau buvau pagalvojes, kad prisizaidziau ... bet netoli aukciono atsigavo ... peilius spejau isdalinti ...
maumas
Rašyti privačią žinutę

747 žinutės
( +125 / -122 )

Vasia- o tu irodyk, kad ash nenorejau pirkt/parduot.....jei ir cash'o turiu, ir akciju, tai mano veiksmai yra tik man vienam zinomi....Tik va gaila, kad apie nuostoliu kompensavima del ju kalidu niekur nieko apie tai nera uzsiminta.....Kaip ir kazkada sakiau, pabandyk tu repo laiku nepadengt....gali galvot kiek nori visokiu priezaschiu, bet jie padarys taip, kaip reikia....Negali gi viskas but i vienus vartus...galu gale, gal bent mazint tokius variantus reiktu....
Skambini 1528 ir reikalauji,kad registruotų pretenziją su laikais,akcijų kiekiais ir pavadinimais,bei tavo norais.
Nes niekas ten šito nepasiūlys - tik akutes pavartys ir atsiprašinės.
Užregistravęs faktą-toliau gali ieškoti teisybės.
Pabandyk
Aišku jeigu lūžo prekybos,o ne aukciono metu - negaišk laiko su vištelėm - skambink makleriui,jis parduos.
avokadas9
avokadas9
Rašyti privačią žinutę

121 žinutės
( +1 / -1 )

Kuo daugiau judesio biržoje tuo dažniau SEB atsiprašinėja savo "gerbiamų" klientų.
Juodaragis
Juodaragis
Rašyti privačią žinutę

1610 žinutės
( +163 / -68 )

Ko tai ir http://www.bloomberg.com/ nebeatidaro
Now is always the most difficult time to invest
mondejus
mondejus
Rašyti privačią žinutę

291 žinutės
( +3 / -11 )

Nenori rodyt pomidoru spavos ant indeksu
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Kuo daugiau judesio biržoje tuo dažniau SEB atsiprašinėja savo "gerbiamų" klientų.
Ir taip jau 5 metai..
Emini-Systems.com

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital